Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Ayy öyle deme ama teyzesi ya küser kızım o ne hallerden bu hale geldi bir susam tanesiydi büyüdü artık kilo aldı gecen ayy 600grdi cok şükür kilo oldu gramlar Doğan'a kadar daha kilo alır insallah ben almam doktor 1 ayda 1.5 kilo almişim diye uyardı cok mü ki ya bu zamana kadar 5 kilo almişim

Allah seni ne etmiye her yumoşlar çatlıyor sen çalısmalara hala baslamamissin yarın düdüğü cal kuz yarış başlasın:))

İyiyim canım sen napıyosun. Ne o kız neden mağdursunuz eymenle uğraşıyordum o yüzden anca girebildim bu arada herkeze iyi akşamlar

nartane 1 nısanda test yapıcam dedı kac saatır beklıyoz yok ay orda saaat bı saat gerı ya ondan mı acaba

İyiyim canım sen napıyosun. Ne o kız neden mağdursunuz eymenle uğraşıyordum o yüzden anca girebildim bu arada herkeze iyi akşamlar

Hoş geldin cnm Allah iyilikler versin ogluşun nasıllar annesini cok yoruyor mü hala

1.5 mu ay benım dr um o gunlerı hıc goremedı bı ay 7 kg almıstım kac kere cıkardı baskule
hos sonunda bı tosun dogdu o ayrı ama senın gelısımı guzel tam haftasında

ayy kız çatladıktan sonra ne kıymeti kaldı çalışmann aman ..nasipse olsun artıkk

Ay hakkinizi helal edin kizlar annemin dogumgunuydu dunurleri geldi yedik ictik bide disari ciktik oyun yerine neyse geldim ama songul sana dedim ya canim olmazsam adet iki nisanda yapcam diye ama ben saat tam 18de adet oldum kismet napalim size haber vermek icin girdim

hadı ya ınanmıyorum
en azından bekletmıyo umutlandırmıyo be kuzum keske saka desen
annecıgınede nıc mutlu yıllara cnm

Hoş geldin cnm annenin yeni yası Hayirli olsun sevdikleriyle nice mutlu huzurlu senelere insallah

Hayırlısı olsun aysem bir daha ki aya ümitlerimiz insallah

ayy ama ama yaaa deme deme yaaa...
off ben olumlu habere hazılrmıştım kendimi yaaa..ay cnmm annen doğum gnü kutlu olsun..neysemm bidaki aaya olcak ben hisidyorum iinki bunu ttalımm

1.5 mu ay benım dr um o gunlerı hıc goremedı bı ay 7 kg almıstım kac kere cıkardı baskule
hos sonunda bı tosun dogdu o ayrı ama senın gelısımı guzel tam haftasında

MasallAh sana ve tosuncuğuna kiloların kimin aldığı belli oldu simdi :)) evet gunü ile uyumlu ne ileri nede geri

Seydam öldüren Rabbim ol derse oluverir kuzum Hayirlidi artık

Sagolun kizlar hepinize tesekkur ederim. Yeni ay yeni umutlar baslasin ama vende ciddi bi sekilde hamile moduna girmistim ama uzulmedim belkide alistim artik bi yanim istesede diger yanim guclu ve hazirlamis oluyor sonuca. 3aylik bebis elimde severken hadi bakim kuzum karbimda bebus varsa sana arkadas geliyorsa gul dedim cok guzel bi gulus atti pamuk prenses o bile umitlendirdi beni. Bu hafta yine doktor gorundu bana
Kizlar adetim kahverengi ve katimi desemkurumu desem yinede bugunmu ilk gunu yoksa yarina cogalirsami ilk gun oluyor bugun leke gibi cunku

MasallAh sana ve tosuncuğuna kiloların kimin aldığı belli oldu simdi :)) evet gunü ile uyumlu ne ileri nede geri

Seydam öldüren Rabbim ol derse oluverir kuzum Hayirlidi artık
ay yetrkii rabbm ol desnn kuzum benmm rabbm ol desn yetr bize kuşşş

ayy cnm sende bendensin ay şölyse hamileym bölyse değilmm...
alıştık kuzum ama bekletmesn daha ii..
ay cnm hep lekeli gelirmiydi yoksa bu sefermi böle oldu..yarını bekle kuzum ilk işretle sonrası önemliii

of cnm ne desem bılemıyorumkı yanı cok zor o son gunler umutla gecıyo varmı yokmu dıye ınan ben her adet oldugumu gordugumde beynım zonkluyodu bı anda kaynar sular ınıyodu sankı ama bı gun ole guzel haber alıcaksınkı benım gıbı bu sefer sevıncten ne hallere buruncen
hıc cörekotu yaptınmı cnm

Sank bi iki kere daha boyle olmustu ama doktora 2.-5.arasi gidecem ya o yuzden hesaplamaya calisiyorum bide okadar az ki peceteyle silerken bile gelmiyor tam sokulemedim sanirim yarina cogalir

Songulum oyle guzel hayeller kurdumki hayali bile cok guzel cok farkli duygular icindesin cok mutlu hissediyorsun kendini. Oturdum gece heyecandan esime yapacagim suprizi hazirlamaya bebisimden babasina mektup yazdim hayali bukadar guzelse gercegi anlatilmayacak kadar muhtesemdir eminim. Evlat sahibi olan olabilen anneler Allaha nekadar sukretse inanin azdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…