Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kiz ikisi anlastida sakami yapiyo bizeki
Ay arkafasimdn iyi sonuc aldim sizdenfe duyayim hersey uolunda gitsin
Seydm yazdim sana trt 1 acmismiydim brni boyle sev seveceksen izledim sevdim.he
Aybkiz acamadim.annemdeyim ya..star tv izloz simdi ..babam.kardayi istedi onada izletmwsim...
Kesin.o.iki.kisi asadakiler...
Slm sydam ben geldim nasilsin bakalim
Hayirli olsun cnm yumurtalarında çatlamış guzel haberlere vesile olur insallah

ay tatlim.simdi gordum.msji..catladi gibim.qmq yarin ogrecm iste...hauielsi vallacnmAy kizlar kim ben telden giriyorum.daha pc gecmedim bende actim simdik
Ay kiz babam.karadayi dedi..bende sstr izlwdim.o yuzden.acmaa ben.sevom.o diziyiii
kesin.asadakiler kesin.bizim.bekledilelrimiz bize bilrek soelmmk.icin.yapalor
Oyyy cnm benimm kocmn olmus hee betulcukk..masllh nqzar degmesinn...
Benimde yunurtalar catladi bence.ama yarin bekli.olck iste cnm
Kismetimii hee masllhh masllh yaa..kiz senn.kiz buyumuste kuculmus gnm he..
Selam bu topicdekiler benimle küsmüş heralde kisme konuşmuyo

Hatuncuk.naponnn bebesin.nasil nm.sen.nasilsin

bızlerde ıyıyız cnm cok sukur ne kadarlık oldu ufsaklık 3 ay oldumu cnm ufaktan uyku egıtııne baslasan tabı ufaktn aglatk gerekıyo ama en faza bıkacgun

geercektn olemı yaptılarkı du bakalım
45 dk kaldı nısan 1 bıtmesıne
ay yaren ıkı gundur oksurmwye basladı bıde bakarım arasta bugun nasıl ama

Hatuncuk.naponnn bebesin.nasil nm.sen.nasilsin

iyim canım benim tşk ederim sen nasılsın bebeiş yaramaz:)

bızlerde ıyıyız cnm cok sukur ne kadarlık oldu ufsaklık 3 ay oldumu cnm ufaktan uyku egıtııne baslasan tabı ufaktn aglatk gerekıyo ama en faza bıkacgun

nisanın 10'unda 3 ayımız bitiyo canım nasıl başlicam uyku eğitimine bilmiyorum ki :)

nisanın 10'unda 3 ayımız bitiyo canım nasıl başlicam uyku eğitimine bilmiyorum ki :)

cnm uykusu geldıgını anladıgın anda yatagına atıcaksın halıyle aglıcak arada gıdıceksın yanına pıspıslıcaksın yıne ayrılıcaksın bıkac gın sonra bebısın kendı uyur hale gelıcek

bıde gece gunduz kavramınu kavrmadıysa gunduz seslı ısıklı oturdugunuz yerde
gece ıse los ısıkta kendı yatagında yatırıcaksın cnm
her gece aynı rutını uygulucaksın bez degısır pıjamalar gıdıyılr bebk beslenır sonra yataga bıde muzık acmakta sakınlestırıyo cnm

geercektn olemı yaptılarkı du bakalım
45 dk kaldı nısan 1 bıtmesıne
ay yaren ıkı gundur oksurmwye basladı bıde bakarım arasta bugun nasıl ama
ayy kız olurmu olur hakket bekleyek bakalımm..
ay bende geçtim pcye..
semn dun çok sıkıldın annemmm benmm
yerim senii yaaaasen tektanesinn bebişim benmm
ayy kız neden oldukine gene.yarene pekmez yedir..aaa bu arda bişe öğrendim insanlrın topuklrına viksle ovuyosun ve pamuklu çorap giydrdin zmna ciğerleri için çok iimş ve öksürügü keisyormuşş..balla limon karber yap hemen..aman ars içn bişe diyemm kuzum bebekelr için bilemmm..paşam daha 5 aylık
yarenii yerim ben..sen sor ona ayrın şeyda diye bi arkadşım vr sence hamile kalckmı de??beği tutuncakmı cisyetine kdr sor bakm ne dicekkkDD

ayy yaramaz yaramzzz..allh bagışlsın kuzummm

evet ya cok sıkıldımmmmmmm sende olesın kuzum
ay onuda denedık kusum yok yaren pekmez yemez kusar ınankıpersebeye kadar mudd yoksa dr ylu gozukuyo bıze
yarın sabah uyandımmı sorcam teyzesı soz
ay kenana bak 250 ye gelmıs adam

ayy kızzz perşembeye kd rileşsinler yazık yoksa sana kuzm ya(
ayy kız sor innki sor cvp aldın gbm de bana hemen msj at kuzuşummm

tamam cnm sağol
bide benimki yalancı emzik tutmuyo ya
ben ısrarla veriyorum o ısrarla itiyo öyk yapıyo:)

sikayetciyim ama isyan etmiorum sedef...allahima sukurler olsun ki bana evlat verdi onu tasiyiorum ama bulantilar oldugu zaman okadar kotu oluor ki insan hicbirseyden zevk alamior ki ben kotu olmim de kim olsun!!!! ailem yok arkadasim yok gidecek kimsem yok burasi tr gibi deil ne yapim sole bana yanimda yakinim olsa bolemi olur psikolojikmen gittim ben zaten ben imrenmedim mi keske benimde olsa demisimdir icimden hep neyse..senin yakinindadir annen arkadasin ole ordan konusuosun...

he tamam kuzum sorarım sende gelınce dr dan at he
ay annenl gıdıyon dımı kız oda soruyomu dr a soru

yok tatlım sormuyo o bana soro beni bunltıyo of ne güzel tek gtcktm yaa..neymş bişe olursa bana acıl bişe annm ya da biir ynımda olsun muşş

Evet. Ya büyümüş teyzesi ama 2 aydır bize poz vermiyor doktor teyzeside şikayetçi kızınız cok hareketli beni pesinden koşturuyor dedi eli hep yüzünde hatta burnu kalkik yuvarlak yüzlü dolgun dudakli guzel bir kiz dedi senin tuzun biraz uzun sanırım babasına benziyor dedi 1300kgr 38cm boyumuz var ve Haziran'ın 24'den 19'a düştü tahmini doğumumuz hayırlısı ile))

Ohh ohh ne guzel bos geçirme bu günlerini çalısmalar başlasın artık yumişler buluşsunlar yeter ama:)))

emzık buyuk rahatlık cnm ya ama almadımı almıyolar bızımkı sevıyo ALLAHTAN sakınlestırıyo
sen alıstınmı canım tempoya

evet herkez öyle söylüyo ama bizimki tutmuyo ellerini emiyo:)

kesinlikle sana katılıyorum canım bende çok istedim gece güngüz dua ettim benimde hemen olmadı bebeğim ama oluncada
o miğde bulantıları isyan etmedim ama beni isyana götürdü yani ve ben hamile kaldığımda annem kanserdi benim yanımdada kimse yoktu tektim
eşimde gece 1'e kadar çalışıyo gec geliyo ve ben 4 aylık hamileyken annem vefat etti miğde bulantıları tekrar başladı
yani hamileyken ki miğde bulantısı normal miğde bulantısından çok çok farklı ve 3 4 kat daha fazla çok zor Allah yardım etsinn geçmiş olsun..

ayy kızz minnk bişe ya oo anammm ben pazardan 3 kilo domates aldoum...ama bu 1 kilo domates 300 gr peynir kdar bişe
ayy bugn çalışma gnm ama ben annmedym ne etcen artık yarın çalışırz bizde:))
hha hele olumsuz bısey olduysa anlat bakalım derdınu

ayyy kız valla ömrümü y,iyo ya offf..ben hemn sna ahber vercem dr çıktım gbm kuuzm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…