Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Songuuuul kiz cok heyecanliyim uyuyamadim inan icim kipir kipir kalpten gidecem yarin olsa bitse sali sabahi test yapsamm.
Klima ne geldi biliyonmu ben 18.3.doktora gittim ve bana catlamis dedi yani haftasonu catlamis olmaliyim ustune 14gun ekledikmi bugun yarin olmaliyim dimi oyyyyy karnima kelebekler girdi ucusuyor

cnm benım banada heyecan bastı ınan ay ne zaman yapıcaz saat kacta anlat hele
hesaplamaya gore bugun yarın ay ınsalla gelmez cnm ya sızın orda gulen testler var dımı

Evet canim var gulen yuz testlerden ama nezaman yapayim yarinmi
Bide bugun resmi tatil nobetci eczane bulmam lazim benim.

Yok canim testi bulurum ben netten baktim nobetciyi buldum ama sana soz verdim ya hani olmazsam eger yarin yapcam diye o yuzden yarinmi yapsam bide cok korkuyorum ya test yapmayi ilk defa korkuyorum test yaparken

Nillll kuuzm.evet seni.cok ock ozledik tatalimmm benim yaaas...pasnda masslh komsulr kapiya dayancakk hahah susuttrn diyee..aksi bebmm.benimmm allh yardimcn.olsun.cnmmm

ayyy nartanemm ademmm o tet bugn yapilmliydi.ama.yaa.gerci olmmsi daha ii oldu yarinn olmasi daha ii..1nisan seysinden.cikrizhep beraber...dahada ilsemdinmi.kuzum sen yaaaaa...
Bu qada korkma.kuzummm herseyn hyirlisi de ole yap bebebsimmm

Nisanbebek kan sonucu.ne oldu acaba.o lazim bizeee oo..onu fe bize alnis olman lazim suan onu ama yaaaa

selam hanimlar nasilsin bakalim..ben hic iyi degilim cok kotuyum bu velet bana anasina cok cektirioo...gece 3 de kalktim yatakta aglamaya basladim bulantidan o derece kotuyum:KK43:(( bugun 3. ayimiza girdik teyzeleri 1 ay gecsin de insallah benimde bulantilarim gecer...nartanemm clearblue nin dijitalinden al canim o hemen cikio benim 1 gun onceden cikti yani belki daha once yapsaydim yine cikardi..hayirli haberlerle gel bitanem:KK49::KK49::KK49:

selam hanimlar nasilsin bakalim..ben hic iyi degilim cok kotuyum bu velet bana anasina cok cektirioo...gece 3 de kalktim yatakta aglamaya basladim bulantidan o derece kotuyum:KK43:(( bugun 3. ayimiza girdik teyzeleri 1 ay gecsin de insallah benimde bulantilarim gecer...nartanemm clearblue nin dijitalinden al canim o hemen cikio benim 1 gun onceden cikti yani belki daha once yapsaydim yine cikardi..hayirli haberlerle gel bitanem:KK49::KK49::KK49:

ee olcak o kadar annesı ıstıharet etmeye bak cnm bıde bulancakmı dıye dusunme dusundukce dahada gelır ben yarende 7.aya kadar kustum yas gelırdı gözumden resmen
ay gecen sormustum ne fıtılı kullanıyorsun sen cnm

ee olcak o kadar annesı ıstıharet etmeye bak cnm bıde bulancakmı dıye dusunme dusundukce dahada gelır ben yarende 7.aya kadar kustum yas gelırdı gözumden resmen
ay gecen sormustum ne fıtılı kullanıyorsun sen cnm

evet sormustun cnm ama hemen cikmak zorunda kalmistim:)) fitil migde bulantisi icin dr son cagre bunu verdi kullan dedi ama buda 2 saat sonra karina sanci vuruo wcye zor atiorum kendimi ole yani gecirio ama o verdigi sancida olduruo adami eger dr bunuda birak derse yarin kontrolum var bakalim ne olcak artik allahtan hayirlisi..dusunmesem bile yine vuruo kiz valla felaket oldum...ayy 7 ay nasil dayanirim bennnnn:KK43:(( babannem 9 ay boyunca hep kusmus yaa insallah ona benzemem...sizlerde ne var yok canim cok skilio evdeyim zaten bu moralle disarimi cikilir..:KK14::KK14:

evet sormustun cnm ama hemen cikmak zorunda kalmistim:)) fitil migde bulantisi icin dr son cagre bunu verdi kullan dedi ama buda 2 saat sonra karina sanci vuruo wcye zor atiorum kendimi ole yani gecirio ama o verdigi sancida olduruo adami eger dr bunuda birak derse yarin kontrolum var bakalim ne olcak artik allahtan hayirlisi..dusunmesem bile yine vuruo kiz valla felaket oldum...ayy 7 ay nasil dayanirim bennnnn:KK43:(( babannem 9 ay boyunca hep kusmus yaa insallah ona benzemem...sizlerde ne var yok canim cok skilio evdeyim zaten bu moralle disarimi cikilir..:KK14::KK14:

aa kuzum kızarım ama he enfazla 9 ay surecek bak anne olucaksın olcak okadar cnm fıtıl flan kullanma bu doğal surec oluruna bırak
aa yenımı cıkmıs oda
bak gez dolaş hava al bıraz temız hava ıyı gelır

Ay ben.anlaniyorum kuzum yaa nasil ilac vero...burdaki dr vermo..arkdasima hamileysken erk yok bulbtinolur dedi..bu sureci yasa. Hanilelik.bu cnm belli bo sure bu bole olck..ama sen bilirsin..bebkdoguncada bol bpl sikuet edersn sen

Yapmayın allahaşkına biz anne olmak için ağlıyoruz hergün her gece.etrafımızda hamile görünce gözlerimiz doluyo imreniyoruz sen bulantıdan şikayetçisin yakınıyosun nasıl dayanırım ben diye!!!allah dayanılmayacak dert vermesin

Nisan bebek nerdesin acaba..ne yapiyosunnn..nden kan tahlilini yazmdin.sinrleniyom ama heee

Yapmayın allahaşkına biz anne olmak için ağlıyoruz hergün her gece.etrafımızda hamile görünce gözlerimiz doluyo imreniyoruz sen bulantıdan şikayetçisin yakınıyosun nasıl dayanırım ben diye!!!allah dayanılmayacak dert vermesin

doğru soluyosun kuzum anne olcaz kolay degıl dımı enfazla 9 ay ay senınde yaza gelcek kuzum sıcakta daha bulanıyo benım gıbı kusar arkasındanda yersın sonra alırsın 30 kg yı(bıseyı 40 kere soylersen olurmus yaza hamılesın muck)

Ayy kuzum eve sedef en yakin zamana gebe kalck..ayyy kizzz viz hamilw kalcazz...asla sikaet etmicez..bwbgimiz uyutmick ama gene sikywt etmicez kuzum sen aikma canini...sinemin hormonu coaukk

Delyamm.nasilsn tatkim nasil gdiyor

canim iyiyim sukur sen nasilsin? evet bende hep hamile kalinca sikayet etmiycem diyodum simdiye kadar da hic sikayet etmedim 12. haftaya kadar midemden cok cektim, su an belime sanki hancer saplaniyor ama ben seviyorum bu agriyi ALLAHIM en kisa zamanda sana sedef ayseye berrine ve butun isteyen arkadaslarima nasip etsin AMINNNNNNNNNN

Son düzenleme:
canim iyiyim sukur sen nasilsin? evet bende hep hamile kalinca sikayet etmiycem diyodum simdiye kadar da hic sikayet etmedim 12. haftaya kadar midemden cok cektim, su an belime sanki hancer saplaniyor ama ben seviyorum bu agriyi ALLAHIM en kisa zamanda sana sedef ayseye berrine ve butun isteyen arkadaslarima nasip etsin AMINNNNNNNNNN

Ay cnm ben arasta hic bulanti cekmedim sadece bi kere fasulyeden ogurdum anlatamam esimle olan mutlulugumuzu ikinciyede olmadi gerci en iyisini yapiyosun tatlim dr um hep der enfazla 9 ay oda deger dimi bebislerimiz icin
Sinemim ulke degistirdi ailesinden uzak alisma asamasinda duygularini biraz daha yogun yasiyo heralde cnm

Bu aksam nartane test yapck heyecan dorukta

X