Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Bi sartla af ederim sende bebisinle benim icin dua et Insaallah hayirlisiyla saglikli bi sekilde bu ay bebisim gobusume konmustur onun icin sua et af edeyim seni eger olmazsam 1NISAN TEST yapcam bakalim
Ama songul eger 1nisanda olmazsam adet seni kirmicam senin icin 2nisan test yapcam canim sozzzz

Her akşam dualarımdasınız zaten kuzum ama bu akşam özellikle dikkat etmem söz veriyorum.rabbim böyle güzel bi müjdeyi sanadayaşatır. İnşallahh.

Bi sartla af ederim sende bebisinle benim icin dua et Insaallah hayirlisiyla saglikli bi sekilde bu ay bebisim gobusume konmustur onun icin sua et af edeyim seni eger olmazsam 1NISAN TEST yapcam bakalim
Ama songul eger 1nisanda olmazsam adet seni kirmicam senin icin 2nisan test yapcam canim sozzzz

cnm benım ınsalla aylar boyu adet olmassın tabı sebebı bebegımız olarak ay son guler cok heyecanlı oluyo beklemek ınan ben asılama yada tup bebek yapılmıs kadar heyecanlı oluyodum

Insaallah bende nisan ayinda mujdeli haberimi alirim. Kizlar ben uyusam iyi olcak cep alsamlari gozlerimi cok yoruyoryarin gunduz girmeye calisicam kendinize iyi bakin iyi geceler
Nisanbebek dualarin icin cok sagol canimRabbim saglikli hayirli hamilelik nasip etsin ve sonrasindada kolay dogumve saglikli hayirli evlatlar nasip etsin Mevlam bizlere Insaallah

Songulum yarenle arasi op benim yerime yarenede soyle ayse ablasi icin dua etsin ki mujdeli haberimi alayim Allahin izniyle
Opuldunuz

Insaallah bende nisan ayinda mujdeli haberimi alirim. Kizlar ben uyusam iyi olcak cep alsamlari gozlerimi cok yoruyoryarin gunduz girmeye calisicam kendinize iyi bakin iyi geceler
Nisanbebek dualarin icin cok sagol canimRabbim saglikli hayirli hamilelik nasip etsin ve sonrasindada kolay dogumve saglikli hayirli evlatlar nasip etsin Mevlam bizlere Insaallah

ınsalla cnm dualarımız senınle hadı cnm yat dınlen hastasında zaten yorma kendını

Aynen cnm ya ay cok ozledim arkadasim seni ben ya napiyo ufaklik buyudumu ah abisinemi cekti tostos

Merhaba..
Ben geldim ama 2 dk. lığına.. Ömer Faruğu uyuttum ama her zamanki gibi hemen uyandı..
Şimdi yürüteçte bağırıp duruyor.. Fazla vaktim yok anlayacağınbız..
Alt kattaki komşum bile geçen gün, ne kadar çok ağlıyor bu çocuk, sesi çok geliyor dedi bana..
Birazdan, ( bağırma temposu artınca) apar topar çıkacağım haberiniz olsun..

Anam ben geldim, milletin sesi kesildi.. Nerdesiniz bayanlar.. Zaten 2 dk. vardı, gitti 1 dk. sı...

Merhaba..
Ben geldim ama 2 dk. lığına.. Ömer Faruğu uyuttum ama her zamanki gibi hemen uyandı..
Şimdi yürüteçte bağırıp duruyor.. Fazla vaktim yok anlayacağınbız..
Alt kattaki komşum bile geçen gün, ne kadar çok ağlıyor bu çocuk, sesi çok geliyor dedi bana..
Birazdan, ( bağırma temposu artınca) apar topar çıkacağım haberiniz olsun..

oh cnm ıyı yapmıssın uykusuz gecelere devammı
ah komsulardmı dayancak kapıya annesı
gece uykularınız nasıl

Neyse ben çıkıyorum..
Muhabbetinize de doyum olmadı ha!!
İyi geceler...

cnm arkadasım sansınada kımse yok bu gece bende arası emzırdım yazamadım o sıra
muhappetın aktıf oldugu bı gune denk gelebısen keseke hepımız cok özledık senı

Ben geldiiim arkadaslar nasilsiniz bakalim
Huhuuuu kim var kim yok cepten anlasilmiyor bi ses verin

Songuuuul kiz cok heyecanliyim uyuyamadim inan icim kipir kipir kalpten gidecem yarin olsa bitse sali sabahi test yapsamm.
Klima ne geldi biliyonmu ben 18.3.doktora gittim ve bana catlamis dedi yani haftasonu catlamis olmaliyim ustune 14gun ekledikmi bugun yarin olmaliyim dimi oyyyyy karnima kelebekler girdi ucusuyor

X