Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm alık olmayanı yokmu orda ay bıde esprıde yapmıs mujdemı ısterım ay seyda olsa varya ıyı atar yapardı

Yapmadım atar artık napim 4 yıllık doktorum dolayısıylada 4 yıllık hemşirem.bide ben sevindim birazcık merak ediyordum evet ama 3 gün daha beklemiş oldum işte fena mı.

Yapmadım atar artık napim 4 yıllık doktorum dolayısıylada 4 yıllık hemşirem.bide ben sevindim birazcık merak ediyordum evet ama 3 gün daha beklemiş oldum işte fena mı.

hımmm ne kadarlık evlısın cnm sen 7 degılmı
evlenmeden öncekı aıle hekımınemı gıdıyosun ay bıde sen körpecıkmıssın 21 görunce kendımı eskımıs hıssettım

slm kızlar,ben aranıza yeni katıldım,ben bundan 3 ay önce düşük yaptım(sadece ilk sayfaya bi göz attım)şu an bnde ballı,tarçın.çörekotu karışımını yiyorum,bklım faydasını görücezmi....

Ayy dımı bu ay hamıle kalırsan ocak bebrği oluyo benım satım 29 marttı.
ayy valla hamile kalmıyı bırk benmki durrsa DD
ay kuzum inşllh benmkide 14 mart galba bilemdim şimdi

aman tatlım hamile kalakta gersini boşver..gerçi hmaile kalmkalda bitmoo..kalozda tutunsun velett

kız songl çörek otu çok yedim çok byüdüde ondanmı acaba arğıyo

Yok canım yaa daha adet olmadım. Doktorla konuşmuktuk 1 yıla kadar yolu var dedi. Ayy bende özledim doktorumu. Benımkıde doğurdu doğuracak. Gecen ay gördum 5 haftam var dıyodu. İzni bitsin gelsin o zaman gıdeım kontrole. Olmazsan ıznım bıtınce gelirsin dıyodu. Ayy benımde salaklığım tuttu. Tam gununu sormadım doğumun zıyarete gıderdım

hımmm ne kadarlık evlısın cnm sen 7 degılmı
evlenmeden öncekı aıle hekımınemı gıdıyosun ay bıde sen körpecıkmıssın 21 görunce kendımı eskımıs hıssettım

1yıllık evliyim ben.aile hekimim değişmedi.sen kaç yaşındasın ki hadi hadi taş çıkartırsın bizlere eminim.

ayy atar atar..hepinize öğretcem atar yapmayı hahahahah..adım çıkmış dokuza inmez sekizeDD
aman onlarda sasıyo valla gel gel gıt gıt haha
ayy valla şaşıyoki ne şaşıyuoo..malxzeme olayına girdika artıkın
ayy cnm yanaş bana yanaşş..bende 3 ay önce düşürdüm veledi bende uyguladım şidmi yumşlerim bana göz kırpıyooo...sende şifnı gör kuzum
cnm alık olmayanı yokmu orda ay bıde esprıde yapmıs mujdemı ısterım ay seyda olsa varya ıyı atar yapardı

kızzz valla 4 yıllık hemşire bırk ..atarın allhını yaprımben gitcem bi heves bi heyecn..ii hoş birde bana müjde dicekk ay öldürüürmüsün sövermsisn ..seç beğen al

cnm benım gecmıs olsun ve hosgeldın
bende dusuk yapmıstım cnm bı kere adet oldum sonra cörekotu karısımının ıctrım o ay gebe kaldım ınsalla senınde dusuk arkasındn hemen olur cnm ınan kı tek ılac
su an kacıncı gundesın cnm kendınden bahsetsene bıraz

Kızlar ben çıkayım artık eymenı doyurup bende yatayım tabı uykusu dağılmazsa
Hepinize ıyı geceler

1yıllık evliyim ben.aile hekimim değişmedi.sen kaç yaşındasın ki hadi hadi taş çıkartırsın bizlere eminim.

ay bakma kuzum sen ona ...ay kuzum bunla elif varya çıtr çıtr kaç yaşındalan görsen 21 22 taş çatlasın 23 var dersn ..

hımmm cnm ben 8 yıllık evlıyım 1985 modelım anla artık yasımı 30 a yaklasınca artık doğum tarıhınden gırıyorum olaya

ama bak ne güzel iki evladın var aramızda 8 9 yaş var ama nekadar güzel dolu dolu mutlulukla geçirmişsin aradaki farkı sen.ama bişey söyliyimmi 29 30bu lar kadınlrın ytam kadınlıklarını hissettiği yaşlarmış.dahada güzelleştiği yaşlarmış.

hımmm onu 29 30 a gelınce anlıcaz artık
sımdı 27.5 da haha
ay evet cnm 6 yasında kızım 5 aylık oglum
bıde 1978 model cok sevgılı esım var ee daha ne ısteyım

Ay sorma mucizem ya. Nasıl umutlandım elim ayağım kesildi valla heyacandan.
ayy kız ne uyuz oldum hee şimdi valla tam yolunmalıkmış ya o..ayynasıl uyuz oldum hee....
Kızlar ben çıkayım artık eymenı doyurup bende yatayım tabı uykusu dağılmazsa
Hepinize ıyı geceler

ii geceler kuzuzm eyemnimi kokla kokla benden yana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…