Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Tmm bundan sonra akıllı uslu olcam ee artık anne oluyoruz alkollü olmam şart :))) evet ya ya yaza gelseydi Allah'tan tam guzel zamanda oluyor hem yaz bebek icin iyi olur hemde cok sıcaklar gelmeden bende doğururum kisin iyi oldu valla )

Ya lohusa oluyorum seydam doğumdan 1 hafta 10 gün sonra Ramazan lohusa olmasam tutardim zaten tabi borç bu yutacağız artık seneye ben ramazana bir ay onceden baslarım tutmaya

ay ondan dedm işte kızın yemedi içmedi kalamdı diye DDmiğde oldu çorbaaa..yakında miğdesine bişe olcak diye çok korkuyom valla
hımm anladm çok tşk ederm bu bel ağrısı ilk defa oldu yaa fena canım yanyo yaniii anşallah gelir bu ay bebiş:26:
inşşlhh çok bekletemden gelr bebişin cnmm..benmde belim çok ağrır..onun sebebide adet öncesi çok üzüştmekten kaynaklanıyormuşşş
ayy cnm inşşlhh bu sevncinn sonuna kdr yaşrsın cnm..rabbm hyrlısını versin vall tatlımm
ben nartanesını ıstıyorum bana onu getırnnnnn
hahh o kalmdı bende erken kaçsm bugn ne olur bişe olmaz deme ..çok ağrım varda benmm

haha o arkadasın benmıydım yoksam
bende o ay ev tasıdım temızlıkler cam sılmeler agır kolıler tasımalar kızım sımsıkı tutunmus bana
herzamankınden farklı bıseylermı hıssedıyosun cnm
bu arada calısmalara adet bıtımınde basladınz dımı 20 gunluk perıyodda 6.gun beklenır yumurtlama

hımmmm olabilir bundan önce hiç böle olmazdı ilk defa bu ay böle oldum yani ilginç:44:

kuzum bızım ıcın az daha dursan 1 de beraber kacsak olurmu cnm
ay neden bu kaaa agırıdıkı

bide karnımda böle pıtprtılar var şu an bile oluo pıtır pıtır

hım anşadım cn adet duzensızlıgıde yapıyormus aslında referansında altına dusmus bu sorun yaratırmıkı cnm acaba
ınsalla cnm bu ay tutar ılacın dusurdugu bı döneme denk gelıp gebe kalmıs olabılrsın
cnm adetın duzensızse 14.gun olayı snde tutmaz benı duzensızdı gun asırı ılışkı oldu adet bıtımınden adet olma zamanına kadar bı gun var bı gun yok aayyyyy oda bı yoruu kı sorma hep ders gıbı

aynn sana katılıyorum kuzu biz samami olduk topiğiboşldıkk.çok samami oldmuz içinde saygımız azldı hep böle olu ahh ahhh DD
ayy alkolu azalt hee..kız ebn kışın doğan bebği sevom kışın doğsun yaza 6 aylık ohh maşşlhh denizde giderimm bebşimle. ayy buı ay hamile kalsam arlık ocak bebği olcak..artık kışlrda ztn çok soğuk değill...
sen bk işine kuzum rabbm yarıdm eder sna ..kışın tutursnın kuuzmm
kuzum bızım ıcın az daha dursan 1 de beraber kacsak olurmu cnm
ay neden bu kaaa agırıdıkı

ay bilmm valla kuzum....yaa gazmı var acaba yaaaa...kız dua okucm ya ondan

Yok kuzum normalde 7aydır öyle yapıyorduk da bu ay ilk defa 28.gün geldi o sebeple gittim doktora zaten doktorda bu ay 10.günden 22. Güne kadar birer gün arayla deneyelim.eğer tutmazsa adetinin 3.günü gel dedi.ilk defa bu ay bukadar özenli vede düzenli çalıştık anlıcağın o yüzden ümitliyim zaten muhtemel olarak 17siymiş yumurtlama.düzensiz olduğu için hergün denedik.

elıf annem umredden bı hurma getırdı cocuk dogdu dogalı bu kadar sutu görmedı ınan bı arada tas oldu tas
varsa gıdıcek bırı ısmarla mutlaka burdakıler cıx bı ıse yaramıyo

Yaa bızımde bı komşu gitmiş annemde bana bıraz getırdı ona vermişler. Ama ben oyle çok fark görmedım. Belki vardı ama ben gün içinde süt yapan okadar çok yıyomki oda arada kaynıyo. Yanı göğüslerım doluyo ama onun etkısı ne kadar anlamadım. Sadece onu yemem kazım ki farkedeyım.

oh masalla cnm ınsaalla calışmanı karsılıgını alırsınız sımdı yarın yenıdenmı kan verıcen o alık hemsıreye

Ayy dımı bu ay hamıle kalırsan ocak bebrği oluyo benım satım 29 marttı.

İnsalah migdesi saglamdir seydam benim ki cok narin zaten gastrit var öyle herseyde yiyemiyorum cogu şey yaramıyor

Ayy insallah cnm ya alkol nerden çıktı yine uff kullanmıyorum ki:))) iyi valla denizlerede git ben yazın gezemicem ama ya neyse bı daha ki yaza artikin hayırlısı olsun kuzum sen bı Hamiş olda Deniz'i ayağına getiririz biz:)))

aman sut olsunda neden olursa olsun cnm
ben yemege baslayınca cok farkettım cnm brazda abarttım yemegı sankımmm
ay bu arada adet oldunmu sen cnm
bugun dr umla telde konustum arkadasım ıcın aramıstım emzıren annelerın hıc adet olmaması ve duzensız adet olması normal guzelım dedı bana guzelım dedı cnm benım muck ona kocaman

doktorum bi sorun olmaz dedi hatta bu dostinex kullananlalrın bebeği genelde düşük olumouş die okumuştm ama ilk ay tabi doktorm kullandğm ay korunmamızı istediki nitekm öle yaptm sonra edt oldum ve sonra... bakalm bu ay inşallah tutar bu 1 e düşmüş dedği andan 1 hafta sonra edt oldum işte üzerinden 18 gün geçti 5 gün adetime saysak 12 gün geçti hamilelik belirtisi hemen ortaya çıkmaz dimi :44:

oh masalla cnm ınsaalla calışmanı karsılıgını alırsınız sımdı yarın yenıdenmı kan verıcen o alık hemsıreye

Sorma valla zaten bu ay tutmadıysa ben bidahaki ay kürler yağlar denicem testleriyaptırcam ama inşallah tutmuştur kocacımada yazık çok çaba sarfetti bu ay

cnm bugun 18.gun ıse baslayabılır cunku benım yumurtlamadan sonra gguslerde ve kasıkta sızlamam basladı ve hıc bıtmedı kac gun kaldı cnm adet olmana hatta olmamana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…