Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlaaar ewimi su bastı..dün gece daha doğrusu sabah 4 te uyandımki ne göreyim her taraf su içinde şoka girdim resmen...mutfağın borusu patlamış...erkenden yaz temizliğine başladım mecburen halılarımı yıkamaya göndrdim bugünde perdeleri yıkıyorum...bu yeni moda perdeler ne zor ya.bidaha perde diktirirsem babanemin tüllerinden diktirecemöldüm valla sabahtan beri...bu arada topik hakketen ölü topik

aa kuzum cıddımısın gecmıs olsun benımde ıkı defa basmıstı ay cok kotuydu kuzum ya kolay gele
ee cnm ne yapıyosun kıst ne durumda bende bı arkadasımı benım dr ma göturdum kıstı var ama hap vermedı sut hormonuda fazla hıpofıız bezlerıne bakılıcak sen de sut hormonu fazla cıkmısmıydı kuzum

Ay vala öldüm yorgunluktan.canım çıktı bütün gün.tatlım benim süt hormonum bi ara yüksekti onun sebebide tiroidmiş.az calışıyomuş.tiroid için hap verdi ömür boyu kullancam o ilacı.kist için hem doğum kont hapı hem soğan suyu içiyorum inş küçülür canım.10 nisanda kontrolüm var

hım arkadasımın hemen troıdlere baktı cnm dr ama sorun cıkmadı
bı kactır fazla cıkıyo onun bıde hıpofız bezlere bakılcak ordan kaynaklı olabılıyormus bıde kıstle ılgılı bı kan tahlılı ıstedı c ıle başlayan sende yaptırdınmı kuzum onu ksıt ıcın hap vermıcem dedı sımdı prolatkın ıcın tedavıye baslıcam ıkı hormon bı arada cıx dedı ınsalla hıpofız bezler normal cıkar

cnm bıde dr hıcbıaeyı stres yapmıcan dedı ondanda cıkarmıs tum hormonlar ona baglıymıs tum dengeyı degıstırıyormus canını sıkıcak ortamlard bulunma dedı

cnm troıd haplarınıda ıhmel etm hanı yazın gebe kalcan ya o zamanda devam etcen

Vay vay vayyu benim sessiz deli topigimmm..acba nerde bu millet...birileri bi bomba atmis hopp herkes.bi yere kacmis..ne guzel olmus bole...sessiz sankinn..her yazilqbi okuyabiliyo insan...saka bi yana.ole bole iste...nslsin millt.bakalim

Vay vay vayyu benim sessiz deli topigimmm..acba nerde bu millet...birileri bi bomba atmis hopp herkes.bi yere kacmis..ne guzel olmus bole...sessiz sankinn..her yazilqbi okuyabiliyo insan...saka bi yana.ole bole iste...nslsin millt.bakalim

doğru dıyon kuzum ya gunlerdır aynı sayfa ben hergun bı gelırım mutlaka ama tık yok gelende kımse bulamınca kapıdan donuyo
ee sen napıyısun yarın gıdıyon dımı
neden benım yatma vaktıme kadar bekledın kac saattır senı beklıyorum ne ısın vardkı

he kuzum ya sorma bende kımseye denk gelemıyorum nasılsın bakım

İyiyim cok şükür sen nasılsın cnm bugün adet günüm biraz onun sıkıntısı var karnım agırıyo ben bugün test yaptım cnm negatif cıktı cok aceleci davranıyorum sonuca moralim bozuldu

Ca125 di galiba o testin adı canım banada yapıldı.yok canım hapları ihmal edermiyim)kistim gitmesi lazımki tüpe başlayalım

canım yanlış hatırlamıyosam kistin iyi huylu olup olmadığını belirliyo:26:

hımmm anladım tatlım onada bakılcak ya bu kız arastırmaya gıdıyodu ve ık defa kıst cıkmadı bu tahlılı yapmamıslar
defalarca prolaktın yuksek cıkmıs ama hıpofızdenmı neden kaynaklanıyo dıye arkasını aramamıalr bu nasıl bı duzen anlamadım benım dr ma göturdum hemen bunları ıstedı cnm tedavıye ona göre başlıcak

cnm sen bı dahakı aynmı başlıyosun tup bebege yumurta durumun nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…