Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

arkadaşlar ben buay klomen kullandım sonra doktor 1 gün arayla ililki verdi ilişkilerden 1 gün sonra duphaston diye bi ilacı sabah akşam tok kullan dedi adet görürsem gel adet görmezsen gene gel bakalım dedi bu şkilde hamile kalan varmı acaba otururken yumurtalarım batıyoo gazım varmış gibi :KK52:

yokmu böyle olan arkadaşlar yazanda olmadı ya bana ayaklarım deli üşüyoo hamilemiyimki akıntım öyle yok biirtek göğüs ucum şişti

yokmu böyle olan arkadaşlar yazanda olmadı ya bana ayaklarım deli üşüyoo hamilemiyimki akıntım öyle yok biirtek göğüs ucum şişti

Canım inş hamile kalırsın ama belirtilere takılma insan hüsrana uğruyo sona:KK43:kendimden biliyorum.kullandığın ilaç galiba bebeğin tutunması için.bende ona benzer bi ilaç kullandım ama yine olmadı.şunuda söleyim canım ben adet olmama yakın el ve ayaklarım hiç ısınmaz.inşallah sende farklı olur.probleminiz ne sizin?

Canım inş hamile kalırsın ama belirtilere takılma insan hüsrana uğruyo sona:KK43:kendimden biliyorum.kullandığın ilaç galiba bebeğin tutunması için.bende ona benzer bi ilaç kullandım ama yine olmadı.şunuda söleyim canım ben adet olmama yakın el ve ayaklarım hiç ısınmaz.inşallah sende farklı olur.probleminiz ne sizin?

doktor klomen verdi kullandım ilişki verdi sonra ilişkiden sonra bu ilacı verdi ilk defa böle garip bi adet olcak gibi ama bişey yok üşümede ilk defa oluyo garibime gitti insan ister istemez takılıyoo bi sorunum yok çok şükür

Ay esim uyuyo hasta...illa otema odasinda yatcazzz...o bi koltuga ben.bi.koltuga puffff...horluyoda uyuyamadim bende bi bqkim dedim dedim ne yaponu birilri vmi.diye

seydaa nerlerdesinn bişiy sölemm gerek sana facede donmusun yazamıorum en kısa zaman da görmen dilegiylee:KK34::KK34::KK34::KK34:

slm kızlar ben geldim:KK3::KK3:ama moralım bozuk yaww dudagımın kenarında yara cıktı hem de ıkı ayrı yerde bıde cok pıs kasınıyo ya yemekte yıyemıyom sabahtan berı guc bela demın salata yedım esımde dıyo atesın dısarı vurmus senın :KK31::KK31::KK31:

slm kızlar ben geldim:KK3::KK3:ama moralım bozuk yaww dudagımın kenarında yara cıktı hem de ıkı ayrı yerde bıde cok pıs kasınıyo ya yemekte yıyemıyom sabahtan berı guc bela demın salata yedım esımde dıyo atesın dısarı vurmus senın :KK31::KK31::KK31:

Ah canım geçmiş olsun havanın durumu hiç belli olmuyo ince şeylerle çıkıyoz hasta oluyoz.yarana diş macunu sür yada tahta bi kaşığı ocakta ısıt yarana bastır çok etkili.

X