Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ohhh keyfe bak dıcktım ama eve donmusunuz tuhhh aksamın gunun yoğun yoğun gecmıs
aras bugun huzursuz kuzum elı agzında kasınıyo hep
ayy diş çıkrmak içinerken değilmi kız yoksaçkendisimi kaşınıyoo he...ayy kız gene bşler çıkrmasın kuzumm
aaaa ben odamA GECMISTIM HEMEN SALONA DONEYIM ARASTA SALINCKTA UYUR BELKI YATAGINDADA UYUMADI
ayy geç geçç kuzum..kız senn ev iki katlımı kuzummm
hoşbudum canımmmmmmm:KK19:
demek sahile indin dürüm yedin hani dietteydin ya sen:21:
hahahahha ay olsun kız arada kaçamak iyidir:KK16:

ayyyy bende kötü oldum:KK50:çok güzel bir mutlulukkkk
doganın arkadaslarıyla bulusuyoruz ya aynı zamanlarda askere gitmiş,okul bitrmiş insanlar ama hepsinin cocugu var
hemde 6 7yasında bile..bi bizim elimiz kolumuz boş böle zamanlarda daha cok farkediyorum:KK43:

gulummmmm yesin seni :KK9:
ayy kız diyete başlıyamadımkiii daha ..off off ne olcak bu rumm benm bilmm hee..ne olcakk benm halimm ne olcekkkkk...

ayy kzuuzm bişe olmaz her şeyde hayır var kuzu..rabbm her şeyn hayırlısını vercek ne kaldım şurda hmş kalmaya aaa....1 ay ordan 9 ay ordan aaa 10 ay sonra hamişsin ..ayyy kızzz adetm erken geldii yaaa...ben 21 martta hamnile kalıppp. 26 arlıkta doğurcktım benim oğlanı :KK70:doğum gnmnz aynı olcektii..beyzdaki şrkıı benden sana gelsinn merymmm

ayy diş çıkrmak içinerken değilmi kız yoksaçkendisimi kaşınıyoo he...ayy kız gene bşler çıkrmasın kuzumm

ayy geç geçç kuzum..kız senn ev iki katlımı kuzummm

ayy kız diyete başlıyamadımkiii daha ..off off ne olcak bu rumm benm bilmm hee..ne olcakk benm halimm ne olcekkkkk...

ayy kzuuzm bişe olmaz her şeyde hayır var kuzu..rabbm her şeyn hayırlısını vercek ne kaldım şurda hmş kalmaya aaa....1 ay ordan 9 ay ordan aaa 10 ay sonra hamişsin ..ayyy kızzz adetm erken geldii yaaa...ben 21 martta hamnile kalıppp. 26 arlıkta doğurcktım benim oğlanı :KK70:doğum gnmnz aynı olcektii..beyzdaki şrkıı benden sana gelsinn merymmm

ARAS 5 AYLIK OLCK KUZUMMM BILMIYORUM ABLAM 4 AYLIKKEN CIKARMIS YAREN 6 AYLIKEN
CNM BIZIM APARTMAN DAİRESI ARAS YATAGINDA KENDI UYUYO Yordan yazıyodum baktım nıyetı yok odaya geldım kuzum gözlerı kapadı ama ınanmalımıyım acaba ıcım bayıldı turku dınlemktn

ayy bak bakim ben doldurdum ztn geçmişi :KK33::KK33::KK33:

ay kız sende bizden sebp gezmelerde kaçılırmı sende..ayy kı benyokken siz görüşmüyonuz sanki hee bugn son gece diyonuz hee
kuzum biz seni az görüoz die yani her aksam olmadıgın için senli geceleri sayıyoruz ondan öle songün dioz:KK54:
evet dün herkes kendinden geççti hiçte hoşuma gitmedi bu durum...insan evine gelen sevmedi misafirini kovmuyorr çok ayıppp:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
neyse bidakine afettmem ona göreee

ay olabilir benm kendinden gecmesi hoşuma gitmedi gibi bir durumum olmaz.bizimde zaman zaman tepemizin attıgı,sonra ne olacagını nereye gidecegini düşünmeden yazdıklarımız oluyor.

herzaman kontrollü olamıyoruz

hem ani çıkış ara ara iiyidr..duyguların yogunlugunu belirtir...
valla daha önce evimde kavga ettigim selamım olmayan bir insan evime gelse aynı tavra devam etse kovmaktan beter ederim.

he bunu 1 kişiye baglı demiyorum genel huyum bu benim...
kimse üstüne alınıp kendini okadar önemsemesin.....

seydam bu arada sarkıyı çok beğendim çok severimmmmmm..bir dahaki sarkı benden sana gelsin
şarkılardan fal tuttum:KK16::KK16:

huhuuuuuuuuuu
evet kizlar bende anlamadim baloncuklar yumurtami kistmi bebekmi. (en son söyledigim olmazda iste söyleyeyim dedim)
pazartesi doktoraa gidince soracam artik su baloncugu aciklain bana lütfen diye.

seyda banada erken geldi bugün 12. hatta 11. diyebiliriz cünkü ben öglen 12de olmustum adet benim adetim 26-31. arasi oldugu icin kacirmak istemedi doktorum
dün iliski vermisti bugün görebilmek icin simdi pazar günü verdi pazartesi görmek icin usg den. bu gidisle bu ayki calismalarimi doktorumun sayesinde yapacam anlasilan. aslinda sadece spermler icerde ne yapiyora bakacakti:KK1::KK1:

delyam Masaallah nekadarda net gözüküyor bebeisin Allah bagislasin Hayirli bir evlat olsun Insaallah kucagina aldigin günleride göstersin Mevlam

ya ben bisey sormak istiyorum kizlar simdi pazar günü iliski dediya bana doktor ama carsambada esim sperm tesi yaptircak ve bi kac gün iliski yasakti. kac gün önce iliski olmamali biliyormusunuz? pazar iliski sart ama esimin doktoruda iliski olmasin bi kac gün demisti ama kac gün bilmiyorum??
ay kuzum ben ilk onu sölimm...pazr günü işlki olursa çarşambaya kadr olmıcak 3 gn yetrliolo..pehriz 3 gn olcak yaniii

ay kız o baloncuk dedin yumurta ben anlaıdm şimckk....
ayy kuzum erken erken ..sen cumrtesi günü yada ilşkiden önce st buharı yapp neolursunnnn..ve ardından ilşkiiye gir ..olurmu olur kuzumm....sen pazarı bekleme gün aşırı ilkşkiye girin ..pazardan sonr ayapcak bişe yokk...spermgron verceni

Hey buzın neler yazıyon anlayamıyorummmm
NE DİYON KIZ BU NE ???
ARAS 5 AYLIK OLCK KUZUMMM BILMIYORUM ABLAM 4 AYLIKKEN CIKARMIS YAREN 6 AYLIKEN
CNM BIZIM APARTMAN DAİRESI ARAS YATAGINDA KENDI UYUYO Yordan yazıyodum baktım nıyetı yok odaya geldım kuzum gözlerı kapadı ama ınanmalımıyım acaba ıcım bayıldı turku dınlemktn

AYY uyumuştr kız neden numar ayapsın veledimmm..cnaım bennmm yaaaa....nednese benm aklıma iki kat diye kaldı ne aalak bilm heee

ay kuzum ben ilk onu sölimm...pazr günü işlki olursa çarşambaya kadr olmıcak 3 gn yetrliolo..pehriz 3 gn olcak yaniii

ay kız o baloncuk dedin yumurta ben anlaıdm şimckk....
ayy kuzum erken erken ..sen cumrtesi günü yada ilşkiden önce st buharı yapp neolursunnnn..ve ardından ilşkiiye gir ..olurmu olur kuzumm....sen pazarı bekleme gün aşırı ilkşkiye girin ..pazardan sonr ayapcak bişe yokk...spermgron verceni

niye baloncuk diyor yumurtaya ozaman?
tamam kiz senimi kircam nasil yapcam süt buharini icinde maydonozda olcakmi? iliskiden nekadar once yapiliyor süt buhari
tikaniklik varsa kanalda onuda acarmi bu süt buhari acaba

ama bi sartla süt buhari yaparim:KK28::KK28::KK28::KK28::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

kuzum biz seni az görüoz die yani her aksam olmadıgın için senli geceleri sayıyoruz ondan öle songün dioz:KK54:

ay olabilir benm kendinden gecmesi hoşuma gitmedi gibi bir durumum olmaz.bizimde zaman zaman tepemizin attıgı,sonra ne olacagını nereye gidecegini düşünmeden yazdıklarımız oluyor.

herzaman kontrollü olamıyoruz

hem ani çıkış ara ara iiyidr..duyguların yogunlugunu belirtir...
valla daha önce evimde kavga ettigim selamım olmayan bir insan evime gelse aynı tavra devam etse kovmaktan beter ederim.

he bunu 1 kişiye baglı demiyorum genel huyum bu benim...
kimse üstüne alınıp kendini okadar önemsemesin.....

seydam bu arada sarkıyı çok beğendim çok severimmmmmm..bir dahaki sarkı benden sana gelsin
şarkılardan fal tuttum:KK16::KK16:

hee anldım şimdi nedne gün saydınızı ii bakalım....

dedm gbi uzatmann analmı yok herkes düşünceyi sölemkte özgür ama saygı çerçevesinde...
sen kovma kuzumm yapma etme...selamın olmayan biri evine gelmez..hee eolurda gelrise ii davrann..hızıralesselamdır belkimm...öle hamnecik kovma..tanrı misfiri denilir ya aynn öle kuzumm...
tvme bişe odl kapanıp açlıyuoo şarkı fln dinliyemiyom nazar değdii..tvmeee:KK4::KK4::KK4::KK4:

niye baloncuk diyor yumurtaya ozaman?
tamam kiz senimi kircam nasil yapcam süt buharini icinde maydonozda olcakmi? iliskiden nekadar once yapiliyor süt buhari
tikaniklik varsa kanalda onuda acarmi bu süt buhari acaba

ama bi sartla süt buhari yaparim:KK28::KK28::KK28::KK28::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
ayy de bakam şartınıı çok merak ettm kız derr derr.bnim bi doktroum akrabamdaa.kız şeyda sennin veletler büymş derdi..bazen senn toplr derdii..normll..şimdiki hımm hımmm evett evet ..çokk ii ...başrmışlrrr..bazende olşmmşş bu sefer olmmş eden şeydaaa..dieyt yapıyorsun dimi :KK70:DDD
ayy cnm 3 liter 4 5 farketmez kaynat bol bolll içinede 1 demet maydoznuzu koy...kaynasın sonra bi kovaya lehene al ..buharına çömel..aşada bişe kalmıcak etrafını iicene sarcaksınn vee en az yarım saat...
sonracıma da kurlanceksinn ilşki serbestt:KK70:
seyda benden sana gelen saçlarını yol getir şarkısı hahahhahahah

ayy ni demek kız o saçlarını yol getrr..aaanammm

seyda sende yarin doktora gideceksin okkiiiiiiiiiiiiiii:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK45::KK45::KK45::KK4::KK4::nazar::nazar::nazar:

kuzum doktrdan zılgıtı yemek pek istemyom o yüzden adam en son beni bırktında 9 kilo daha zyftım ilk ay çöpe gtcek.ve bu ilaıcı 3 ay kullndıryo sonra ara veroo uyuz olom öle iştee.bakrım yani gidebilrsem giderm kuzum

yaren günaydinmi deseeem ne desem ben simdi
1-2aydan beri bu sekilde. meraktan yaptim ve sildim hemen ama o yazi kaldi. yaptigim düsüge sayilsin bari

ay ben ne kadar dıkkatsız bırıyım böyle
arkadasımın guzel yazılarını okurken altına bakasım gelmemıs demekkı ay bugun yazmamısın guzel yazı gözum kaymıs demekkı hahaa

X