Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hım oh ıhtımal kalktı yavrum ortadan yenı yumişler baslamıs falıyete uste görsen yumiş olmazz yumişlerın durum ıyımıydı cn baru

Allah iyiliğini ve şükrünü daimi eylesin cnm iyi ne var ne yok guzel haberlerle donersin inşallah bizde cok şükür iste bizde hastanelere gidip geliyoruz kızımın kalbinde 2 tane leke göründü eko yaptırdın iste 15 gün sonra kontrolumuz var inşallah bu gittiğimde düzelmiş olur bir yandanda hazırlıklar falan iste Rabbim herseyin hayırlısını versin

nasıl oldun canım?annendemisin daha?

ayyyy seyda yaralamasına izin verme bunlarla.deseydin ay ilyas ında yası 50DEGİLYA olur elbet.
Allah izin verirse..bizim elimizde ne var deseyedin.içinde bırakmasan iiydi kus

cok sükür canim daha iyiyim bugün yine ise gittim ve suan evimdeyim malum calisma yapilmali bugün yarinki ödevimi gösterebilmem icin

kızlar taaa fransalardan kaynım aradı artık beyımle 1 saat konusurlar puf gıttı adamım elden bende napım sızle oyalanırım haha

Kiz benim kartim avea sinirsiz internetimde avea hattimdan telim modem gorevi goruyo winn falan yok bende cep netimi pc dende kullsniyorum

anlamadım neyi anlamadım..şuan kullndığın yeni aldıın..hatmı aldın..yoksa senn kulnndığın bendeki numaran aveadı da o na lira yükleyipm oldu..yoksa modem aldınız vın gbi on içine hat takılıyo hem pce çalışıyo hemde kartı tele takınca öle çalışıyo eme

saolasın.. merhaba bana hakkını helal etmeyen kadınnn

YOk öyle birsey içimden demedim cok üzüldüğünden çıkmıştır dilimden benim hakkım herkese helâldir sizlerle guzel muhabbetler ettik unutmadım unutmamda ne bı küslük ne bı kırgınlık kızgınlık var icimde rahat olsun icin meryemcim deger vermeseydim burada olmaz merak etmezsin sizleri hakkımda ne düşünüyorsunuz ne düşünmüyorsunuz inanın farketmez Allah hepimizin niyetini ve kalbini buluyor kimseye zararım olmadı olmaz da sende sagol

hım oh ıhtımal kalktı yavrum ortadan yenı yumişler baslamıs falıyete uste görsen yumiş olmazz yumişlerın durum ıyımıydı cn baru
evet yaaaaaa neyse hayirlisi olsun artik. yumislerin durumunuda soyle dedi doktorum sol yumis güzel sag yumisi görmek icin zorlandi ve ben agri hissettim adam dediki damarlar yani kaslar kaplamismi o sekil bisey dedi ama agrida oldugu icin orda yapisiklik iltihap olabilirmis onuda ancak yarin görebilecek egerki spermler o kanala dogru ilerlemediyseler kanalda yapisiklik var olabilirmis. ozaman tedavi baslacyacak bide sag tarafta ufak baloncuk görüyorum dedi oda herhalde kist ama onu sorun etmedi
bakalim yarinki tahlillerimi ve ultrasondaki süpermenleri görecem

gecmis olsun canim. neymis peki o her bebekte olabilen birseymiymis

nasıl oldun canım?annendemisin daha?

ayyyy seyda yaralamasına izin verme bunlarla.deseydin ay ilyas ında yası 50DEGİLYA olur elbet.
Allah izin verirse..bizim elimizde ne var deseyedin.içinde bırakmasan iiydi kus
ay ne uğraşcam yaaa..hayırlıs her şeyn dedm geçtimm
yok kuzum sana demdim o anladım irek cvp verdi DD

ne bilim gitti işte kuzum her an gido kendini daha da gelştrmek içinn...
bana dedi hemşiresi erkan bey burda dedi..yok dedimm...tamm dadei cumrtesi gel ben sıkıştrayım dedi cumrtesi 3. gün olcak..ama n bilim ya gidesim kaçtııımmm

bak cnm yenı telefon aldık ya bız benım hattım zaten aveaydı benım hattım faturalı zaten aveadan aradı cocuk dedı sınırsız ınternet ıstermısınız dedı ben evden wıfıde teldede kllanıyorum ama dedı hem cebınızdeen hem telınızden 10 tl ye sınırsız ınternet dedı sasırdım nasıl olcak dedım teknık servıs anlatck dedı
benım tel androıd mıs bı ozellıgı actık pc hemen gördu sımdı pc dede netı ondan kullanıryorum
söyle dusun cep telefonum modem görevı göruyo

wın yok kartım sadece hep cep telımde takılı kuzum

hahahhaha cidden bişe anlamamıssın seydacımmm

kız bunun hattı faturalı.ona internet paketi almıs 10liraya.
sonra telefonlar modem oluyor seninkide oluyor onunla baska telefondan ve pcden wifi ile baglanıp interneti cekebiliyorsun.
hmm baska anlamadıgın yr olursa anlatırız muck

yok canım içimin rahat etmemesinden değil,zaten burda ne gibi bir hakkımız varki helal ya da haram edilecek.
benim için öyle en azından...Allah herkesin gönlüne göre versin der geçerim...
çok aklımda kalmısta o laf ondan öle alayım selamını dedim.

Alla razı olsun cnm hersey Hakk 'tandır kafama takmak istemiyorum takdir Allahın ne verirse kabulumdur valla leke ışık dediler sanırım delik dedikleri her cocukta oluyor mü bilmiyorum ama hamileliğin sonlarına dogru kaybolabiliyormus Bizimde umutlarımız o yonde hayırlısı artik

geçmiş olsun...inşşllh ii haberler alırsınız...içini ferah tu

iste buna cok sevindim. simdi kesin fransadakiler bedava ariyorlar e ozaman sabaha kadar yolu var

ay bedava cnm ya esım bı bugun ızınlu ozaman konusabılıyolar pufff kaptırdım beyımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…