Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Hihi seydam bana uyar hesapladimda cuma doktora gidiyomusum ve bana 5haftalik gebesiniz diyormus ne hos
5aylikmi Masaallah oda guzelmis dusunsene vay kalp atisi vay ense vay tesler cinsiyeti hepsi gecmis olcak. Dogurmayada 4aycik kalmis::)).
Acaba dogum icinde bi cozum varmidir soyle kolayindan
Doktordan hayirli haberler alalim Insaallah

Ayy ağzından bal damlıyo canım inşallah:)

selam canimmm nasilsinnn ben geldim cinsiyetini siole bakimmm erkek dimi:))))))))))))))))))
ayy hepinizde nerden bildiniz yaaa
canim sen idrar testine ne bakiyosun bende de cikmamisti beta hcgde cikti evet ben de gunde 3 defa vajinal koyuyodum progestan 200luk 8 ya 9. haftaya kadarda kullandim
bencee prenses gelecek sana
bende prenses saniyodum ama prensmis hani deyim var ya ye eksiyi getir ayseyi ben hep eksi yiyorum meger yalanmis
ayyyy kesın erkek gelıyoooo bu haftada erkekten baskasına kesın denılmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kusummmm ısıgında sonmus ay ben bı arastıryım bakım yazdınmı bıyerlere
evet canim dr bu pipili dedi arasa arkadas geliyor INSALLAH onun gibi akilli uslu ve ogle seker bi bebek olur AMIN
ayy dilberim hepp içime kzı gbi gelodu ama nedense bu haftda belli olaaan hep erkk olo
ayy canim bana da hep kiz gibi geliyodu:26:
ayy tatlim sende de basladi demekki yemek nerdeyse yemiyorum ama midem cok fenalasiyor hic yemiyim diyorum bu seferde acliktan midem agriyor limon yiyorum gunde 1-2 tane rennie falan biraz iyi geliyor
benmde içime hep erkek geldi dilberimde.ona da söledimm ama hayırlısı artıkı
evet canim sen solemistin demek senin de 6. hissin baya kuvvetliymis evet bitanem hayirli bi evlat olsun da fark etmez cinsiyyeti
evet tatlim yavrum pipiliymis , bence de sedef gebe ama nuh diyor peygamber demiyor bi test yaptirsa ne olacak sanki
Ayy ağzından bal damlıyo canım inşallah:)

ayy canim songule katiliyorum ayni sehirde olsak varyaaa seni kendim zorla gotururdum kan vermeye

Mutlulukla gelsin yakışıklı prensin:)))az kaldı anacım yarına kadar adet olmazsam sabah test yaptırcam:))sanki her an adet olacam tuvalete gidiyom bakmak için ama yok olmamış.tam adet hissi yani.inş olmam

Tatlım bide sana soruyum progestan adetini geciktirdimi senin daha önce kullanmışmıydın?

Mutlulukla gelsin yakışıklı prensin:)))az kaldı anacım yarına kadar adet olmazsam sabah test yaptırcam:))sanki her an adet olacam tuvalete gidiyom bakmak için ama yok olmamış.tam adet hissi yani.inş olmam
AMIN canim darisi basina INSALLAH AMINNNN cinsiyyetin hic onemi yok sag salim kucagimiza alalim , canim bende oyleydim agrim cok oluyodu bide ben asilamamin 11. gunu hcgyi yaptirdim daha fazla dayanamadim sendeki sabra hayranim INSALLAH adet olmicaksin 9 ay AMINNNNNNNNNN
Tatlım bide sana soruyum progestan adetini geciktirdimi senin daha önce kullanmışmıydın?
yok tatlim daha once hic kullanmamistim:26:

amın canım ya e hada ne ısteyım
bu aksam beyımde yanımda bı bakım dedım arkadaslarıma
özellıkle sedefıme

canım benim...yarın inş gzl haber yazarım buraya...umutlanmıyorum diyorum ama sen bakma bana yinede içim pır pırağlarım olumsuz olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…