Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

:KK1::KK1::KK1::KK1: hakketten ya trip hemde naasil trip.
sanki bana sen bizim burda avm olup olmadigini sormustun:KK37::KK37:uff yaslanmisim bea:26: 28olcam mayista.
yok bizim burda avm yok ona benzer yerler var ama.

bende 28olacam kuzu...he bi ara sormustum merak edıorum hep Alamanyayı..

nartanem bizde yavastan uyuyalım olurmu?..sen yine ii dayandın
çok öpüorum seni:KK54::KK54::KK54:

bende 28olacam kuzu...he bi ara sormustum merak edıorum hep Alamanyayı..

nartanem bizde yavastan uyuyalım olurmu?..sen yine ii dayandın
çok öpüorum seni:KK54::KK54::KK54:

olur canim uykun geldiyse uyu sen dinlen yumoslarina dikkat et besle onlari.
ben 1saat gerideyim ama esnemeye basladim uyumak istemiyorum o ayri bi konu:KK3::KK3:Allah rahatlik versin canim tatli rüyalar
öpüldün:KK54:

Ben geldim ama siz gitmişsiniZ gece kuşları :KK17::KK17: NE OLCAK ŞİMDİ

Son düzenleme:
Aklıma ne geldi bir gün hamile olursam:KK49::KK49::KK49:
Sanki bu sevincii kaldıramıyacakmısım gibi hissediorum:KK53::KK53::KK53:

Selam kızlar...

Ben doğum yaptım:)
Biraz geç oldu ama hiç vaktim olmuyor maalesef bebeğim çok yaramaz her gün 2 saatlik uykuyla ayaktayım
O yüzden hiç bişey yapamıyorum yarın 2. ayımız dolucak inşallah...
Allah'ım bu sevgiden kimseyi mahrum bırakmasın inşallah..

Selam kızlar...

Ben doğum yaptım:)
Biraz geç oldu ama hiç vaktim olmuyor maalesef bebeğim çok yaramaz her gün 2 saatlik uykuyla ayaktayım
O yüzden hiç bişey yapamıyorum yarın 2. ayımız dolucak inşallah...
Allah'ım bu sevgiden kimseyi mahrum bırakmasın inşallah..

Gözün aydın taze anne:))sende fotolarını koysana bebişinin seninkinide görelim:)darısı anne olamayan herkesin başına inşallahh

kizlar selam nasilsiniz? her zamanki gibi yine yoksunuz :KK19::KK19::KK19: sedefcim neden test yapmiyorsun ben simdiye coktan catlardim meraktan 14 gunu gecti sanirim sende bende de test gostermemisti hcg ile ogrenmistim , mericim INSALLAH bu ay bebekten once son adetin olur ve 9 ay hic olmazsin AMINNNNNNNN......... , berrincim bende senin gibi dusunuyordum hep sevincten olurum saniyodum INSALLAH ALLAHIM tez zamanda sana nasip etsin bu duyguyu AMINNNNNNNN, nartanem yeni drna bayildim cok ilgili INSALLAH sende kisa zamanda hayirli haberler verirsin, seydammm nerelerdesin kiz hic yoksun buralarda INSALLAH hayirdir diyelim, songulcum senin tavsiyelerine ihtiyacim var carsamba ikili testim var ama cogu arkadas yaptirmamis bana da tavsiye etmiyolar kararsizim biraz :26::26::26: hepinizi cok cok opuyorum:KK54::KK54::KK54: kendinize iyi bakin ALLAHA emanet olun gorusmek uzere:KK16::KK16::KK16: bu arada sevgi kizinin resimlerini koymamis bekliyoruuuuuummmmmmm

cok tatlısın berrınımmmmm
:kk77::kk77::kk77::kk77::93::93::93::93::93::93::KK19::KK19::KK19:
kizlar selam nasilsiniz? her zamanki gibi yine yoksunuz :KK19::KK19::KK19: sedefcim neden test yapmiyorsun ben simdiye coktan catlardim meraktan 14 gunu gecti sanirim sende bende de test gostermemisti hcg ile ogrenmistim , mericim INSALLAH bu ay bebekten once son adetin olur ve 9 ay hic olmazsin AMINNNNNNNN......... , berrincim bende senin gibi dusunuyordum hep sevincten olurum saniyodum INSALLAH ALLAHIM tez zamanda sana nasip etsin bu duyguyu AMINNNNNNNN, nartanem yeni drna bayildim cok ilgili INSALLAH sende kisa zamanda hayirli haberler verirsin, seydammm nerelerdesin kiz hic yoksun buralarda INSALLAH hayirdir diyelim, songulcum senin tavsiyelerine ihtiyacim var carsamba ikili testim var ama cogu arkadas yaptirmamis bana da tavsiye etmiyolar kararsizim biraz :26::26::26: hepinizi cok cok opuyorum:KK54::KK54::KK54: kendinize iyi bakin ALLAHA emanet olun gorusmek uzere:KK16::KK16::KK16: bu arada sevgi kizinin resimlerini koymamis bekliyoruuuuuummmmmmm

canım benim sen neden eskisi kadar girmiorsun bakımm
iiyi olmana sevindimm bende bu igneli asılamardan umutluyum allahım
inşaalh birinden birini nasip edecek ben inanıyorumm dualarını eksik etme dilberim:KK54:

canım benim sen neden eskisi kadar girmiorsun bakımm
iiyi olmana sevindimm bende bu igneli asılamardan umutluyum allahım
inşaalh birinden birini nasip edecek ben inanıyorumm dualarını eksik etme dilberim:KK54:

canim esim sehir disindaydi annemlerde kaliyodum sonra duyun falan derken hic zamanim olmadi simdi de annem yalniz kalmasin diye arada gidib annemlerde kaliyorum babami yillar once kaybettim erkek kardesim olmadigi icin annem yalniz kaliyor......
canim bitanem bende inaniyorum senin kisa zamanda hamile kalacagina dualarim hep sizinle INSALLAH ALLAHIM hayirlisini kucagina alip doya doya sevecegin guzel bebekler nasip etsin hepinize AMINNNNNNNNNNNNN:nazar::nazar::nazar:

Aklıma ne geldi bir gün hamile olursam:KK49::KK49::KK49:
Sanki bu sevincii kaldıramıyacakmısım gibi hissediorum:KK53::KK53::KK53:

kaldırcaksın kuzum hahyat bu yaşdklrını hiç yaşammış gbi olcakk sana ohhh..çif kaşarlı karışık tost gbim olcak..hgüzel olcakk...sen kaldıramzsan biz kaldrmana yardım ederiz kuzum benimm..hanim nerdensinn geldim ben ben geldim

canim esim sehir disindaydi annemlerde kaliyodum sonra duyun falan derken hic zamanim olmadi simdi de annem yalniz kalmasin diye arada gidib annemlerde kaliyorum babami yillar once kaybettim erkek kardesim olmadigi icin annem yalniz kaliyor......
canim bitanem bende inaniyorum senin kisa zamanda hamile kalacagina dualarim hep sizinle INSALLAH ALLAHIM hayirlisini kucagina alip doya doya sevecegin guzel bebekler nasip etsin hepinize AMINNNNNNNNNNNNN:nazar::nazar::nazar:

aminn canım allahımm nasip etsin cümlemizeee:KK1::KK1:
kaldırcaksın kuzum hahyat bu yaşdklrını hiç yaşammış gbi olcakk sana ohhh..çif kaşarlı karışık tost gbim olcak..hgüzel olcakk...sen kaldıramzsan biz kaldrmana yardım ederiz kuzum benimm..hanim nerdensinn geldim ben ben geldim

inşaalah canım benimmm bakalımm benim oglan yola cıkacak gibii hissediorum bende buu seferr:KK1::KK1::KK1:

ben geldimmm mucizemmmmmmm:21::21::21::21:
hoş geldinn kuzummmmmm
aminn canım allahımm nasip etsin cümlemizeee:KK1::KK1:

inşaalah canım benimmm bakalımm benim oglan yola cıkacak gibii hissediorum bende buu seferr:KK1::KK1::KK1:

ayy inşlhh kızzz.oğluşun olsub ozamn ...pipisii koparrız.....
burdaydımkuzum baktım kims eyok diynce beni atmış site..durunca öle

hoş geldinn kuzummmmmm

ayy inşlhh kızzz.oğluşun olsub ozamn ...pipisii koparrız.....
burdaydımkuzum baktım kims eyok diynce beni atmış site..durunca öle

yesin onun pipisini deriz artıkk:KK1::KK1::KK1:
he benimde misafirlerim vardıı gittiler dedim bi bakım daa sonra yatımm
bu hafta burdasın demii canımm:KK19::KK19:

hey kızceler ne edıyonuz bakım
seydaaaa koca hafta var onumuzde yuppı
berrın sen ne ettın kuzum ıgnelere ne zaman baslıyon

bızde konak operasyonu var arasın kafa sıcan gubuuuu su anda

yesin onun pipisini deriz artıkk:KK1::KK1::KK1:
he benimde misafirlerim vardıı gittiler dedim bi bakım daa sonra yatımm
bu hafta burdasın demii canımm:KK19::KK19:
yarizde koepr<zzda kız sende hee...
ayy misfrr ..off bende dün dünynn yemeniy yaptım ama yok kimse gelmdi 8.5 kadr beekledim yok bende annme gttm ben gtmişim onlr gelimş..uyuz oldum yaaa...
evet bu hafta burdyım kuuzm bennn..ilcımda btti alaha şükr rahatımm

iiyiz kızçe sen ne edon bakemm..krdeşime kafam bozldu yaa ..uyuz etti bemi
evet önümzde 1 haftaa var yuppi yupii...
ay kızzz badem yağı sür pamukla..anam niye öle oldu kızz.

hoş geldin canım ne oldu arasaa
ben iiyim canım saoll adet olacam 22 gibii o zaman
doktora gidicemm daha var başlamaa :21::21:

X