Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

anladiiiiim yani her ikisinide yapmak zorundalar ozaman eger tikaniklik varsa bunuda rahim filminden sonra bilebilirler ondan sonrada laboroskopi yapip sorunu cözecekler

ayyy iyiki varsiniz kizlar ya gercekkten Allah her islerinizdede yardimci olsun Insaallah

meri benim herif bu doktoru görse napar acaba??
Allahtan benim erkek dedigim doktor dedem yasinda ama dinc dede o yüzden esim izin veriyor:KK53::KK53::KK53:

aminnnnnnnnnn ne güzel dilekler canım....

ay napsın kız herüfümde artık üzülmemek bir daha keske dememek için en iisini yapmaya calısıyor
kıskanclık yapamaz ki benim durumumda olan birine:KK5::KK5:

canım yeni gebelikte takibimi Arda bey yapacak

rahimagzı yetmezliginde türkiyede bilinen en iyisi...dikişimi de ona yaptıracagım o yüzden

simdi bu ay korunmam bitiyor ya önümüzdeki ay hamilelik önceside görüp muayene etmek istiyor
rahimagzı dogustan kısa mı gebelikte mi olusuyor die..
anladımm canım tabi işi bilen birine gitmek gibisii yok canımm
allahımm yardımcımız olsunn hamiş kalsak daa bitmicekk sanırımm
bizim sancılı bekliyişlerr
:13::13::13::13::13: tamam canım barıştık,ne kadar yufka yürekliyim bir öpücüğe hemen barışıyorum :)))

canım ya diğer yazılarını okudum geçmiş olsun,ya Allah korusun bahsettiğin yanmanın belkide 20 katını bende yaşadım kist rüptüründen ameliyat olduğumda kesinlikle idrara çıkamıyodum bütün iç organlarım kan ile dolmuştu,Allah düşmanımın başına bile vermesin,seninki basit çaplı enfeksiyondur inşallah,

kuzum ya sendeki adet sancısı laparaskopi olduktan sonra tamamen bittimi? benim adetimde inanılmaz sancılı geçer ve dikloronla buskopan karıştırıp vururlar şimdi bi profenid diye ağrı kesici kullanıyorum çok iyi geliyo süper bi ilaç,sonuç olarak adet sancısı yapışıklıklamı alakalı?

6-7 ay önce hsg çektirmiştim kanallar açıktı ve ameliyatımdan dolayı hafif bi yapışıklık var demişti ameliyatımla hsg nin arası 4-5 ay felan anlıcan o yapışıklığı ameliyata bağlamıştı.
tam olarak bilm,orum canım bendee ama benim agrılarımtam olarak gecmedi oluor ama
hastanelik olmuorum sükür bi agrı kesiciyle geçior bazen içmiorum bilee
ama yapışıklıklar gebelige engel die biliorum ben

meri satin nezamandi senin????
yeni doktorun Hayirli olsun Insaallah. adam gercekten bilgili bende benimkini göstereyimmi benim dedeyi
canım benm sat 17 subattı.

şimdide duphaston içiorum adeti düzenlemek için sanırım 15-16sı gibi olacam yine.

teşekkür ederim umarım hayırlı olur istanbulda doktorum hem maddi hem manevi tüm fedakarlıgı yapcas...
sende göster bakalım merak ettim türk müüüüü
yeni doktorun uğurlu gelsin sana canım,tez zamanda hamile kalasın inşallahhhhhh:KK16:

amin kuzummmm...sen de insallahhhh :KK19:

begendin mi doktorumu:KK23::KK23::KK23:

kızlar calışmadıgım yerden konusuyonuz hıc bılemıyom ben bunları ondan dahıl olamıyorum okuyup bılgı topluorum

kızlar calışmadıgım yerden konusuyonuz hıc bılemıyom ben bunları ondan dahıl olamıyorum okuyup bılgı topluorum

bilme daha iyii canımm ama takıldıgın yer olursa yardımcı oluruzz
çekilcek çilemiş varmış cekecekk allahım saglık versinn katlanılmıcak dert yok

aminnnnnnnnnn ne güzel dilekler canım....

ay napsın kız herüfümde artık üzülmemek bir daha keske dememek için en iisini yapmaya calısıyor
kıskanclık yapamaz ki benim durumumda olan birine:KK5::KK5:

biliyorum canim biliyorum takiliyorum ben sana. Rabbim bundan sonra hep gülsürsün sizi bebisini kucagina versin Insaallah mükafaat olarakta Hayirli evlatlar nasip etsin canim

ya benim doktoru kopyalayamiyorum neyse resmi bende kalsin:KK1:

benim bu arastirmalarim sanirim 1-2 ay sürecek sonra hamile kalmam icinde 1-2sürer herhalde yani nerden baksam 5ay sabredecem:KK53:
agustosa kadar söyle bi rahat birakayim kendimi nasil olsa bu sürecte gelmez benim bebisler gerci Allah bilir.
ya düsünuyorumda merim evliligimin ilk seneleri nasilda dikkat ediyordum aman hamile kalmim diye wc ye kosuyordum
peeeh okADAR KOLAYMIYDI HAMILE KALMAK

kimee selam versem kaçıorrr bi daha topinl gelne hoş geldin demicemm:KK19::KK19::KK19:
bncede ses etme canım isteyen zati gelip kimse olmasada yazıor:KK24::KK24::KK24:
anladımm canım tabi işi bilen birine gitmek gibisii yok canımm
allahımm yardımcımız olsunn hamiş kalsak daa bitmicekk sanırımm
bizim sancılı bekliyişlerr

evet kuzucum bn kucagma almadan sevinemem...
hamile kalmkla bitmiyor benim iş erken dogum riskim var:KK5::KK5::KK5:

ayy yeter dimi bu konuslar bencede güzel seler konusalım artık cicişşşşşş
benim uykum gelddii hayırlı geceler kıslarr:KK54::KK54:
ii geceler berrinnnnnnnnnn
biliyorum canim biliyorum takiliyorum ben sana. Rabbim bundan sonra hep gülsürsün sizi bebisini kucagina versin Insaallah mükafaat olarakta Hayirli evlatlar nasip etsin canim

ya benim doktoru kopyalayamiyorum neyse resmi bende kalsin:KK1:

benim bu arastirmalarim sanirim 1-2 ay sürecek sonra hamile kalmam icinde 1-2sürer herhalde yani nerden baksam 5ay sabredecem:KK53:
agustosa kadar söyle bi rahat birakayim kendimi nasil olsa bu sürecte gelmez benim bebisler gerci Allah bilir.
ya düsünuyorumda merim evliligimin ilk seneleri nasilda dikkat ediyordum aman hamile kalmim diye wc ye kosuyordum
peeeh okADAR KOLAYMIYDI HAMILE KALMAK

amin nartanem.

ben hiç korunmadım ki:KK50::KK50::KK50:
evlendigim günden beri 2 sene hamile kalmaya calıstım
tam buldum derken kaybettim:KK37:

aman kimisi evlenir evlenmes hamile kalıor o nasıl oluyor anlamıorum işte:44:

amin nartanem.

aa yok cnm konusun ben okuyorum hem bılgı sahıbı olurum bende sorun yok bı durgunşuk coktu zaten

amin nartanem.

hahaha evet ya esime dün söyledimde acaba benim gibilermi normali yoksa korunrken bile hamile kalanlar hatta bi ceketle bile hamile kalip arka arkaya dogurabilenlermi normal.
bizim komsu türk sivasli annesi 14dogum yapmis 9tanesi suan dünyada ve yasiyor. yani 5tane ölmüs. 9cocuk dile kolay nasil yapmis acaba

aa yok cnm konusun ben okuyorum hem bılgı sahıbı olurum bende sorun yok bı durgunşuk coktu zaten

ay bana da bir durgunluk geldi
sanırım aklıma ne mesakatli yollardan gececegim geldi
korkuorum işte böle oluncaaa

ay görüomusun bir kız doguracam ne zorluklarrlaaa
bu kıza trabzon setleriiiii,adana burmaları bile az kalırrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52:

hahaha evet ya esime dün söyledimde acaba benim gibilermi normali yoksa korunrken bile hamile kalanlar hatta bi ceketle bile hamile kalip arka arkaya dogurabilenlermi normal.
bizim komsu türk sivasli annesi 14dogum yapmis 9tanesi suan dünyada ve yasiyor. yani 5tane ölmüs. 9cocuk dile kolay nasil yapmis acaba

hahhah oda birsemi kusss

benim ananemin 9 babanemin 8 cocugu var...
düşükleri,dogup ölenleri saymıyorum bile..........

bukadar geniş sülale bukadar dogurgan bir aile ama bana bak bide:KK35::KK35::KK35:

hahhah oda birsemi kusss

benim ananemin 9 babanemin 8 cocugu var...
düşükleri,dogup ölenleri saymıyorum bile..........

bukadar geniş sülale bukadar dogurgan bir aile ama bana bak bide:KK35::KK35::KK35:

amaaaaaaan salla gitsin:emir_bebek::emir_bebek:
gecen esim sahit oldu üzüldügüme, neyin var dedi bende bu bebisler neden gelmiyorlar diye düsünüyorum üzülüyorum dedim. bana ne dese begenirsin

amaaaan gelmesinler onlar kaybeder, bak ne güzel simdi oturup lahmacun yiyecegiz iste seninle basbasa.
sinirle karisik bi kahkaha attim. ne alakaysa lahmacunla:KK1::KK1:

amaaaaaaan salla gitsin:emir_bebek::emir_bebek:
gecen esim sahit oldu üzüldügüme, neyin var dedi bende bu bebisler neden gelmiyorlar diye düsünüyorum üzülüyorum dedim. bana ne dese begenirsin

amaaaan gelmesinler onlar kaybeder, bak ne güzel simdi oturup lahmacun yiyecegiz iste seninle basbasa.
sinirle karisik bi kahkaha attim. ne alakaysa lahmacunla:KK1::KK1:

hahahahhaah cidden lahmacunu kacırdı bebeler :KK1::KK1::KK1:

bende birkez avm de su uzaktan kumandalı kendi kendine sallanan anakucagı vardı ona falan bakıodum
bebek seleri cok ilgimi cekıor artık eskıden böle deildim:KK43:
kayıp etkılıor insanı:KK43:

kocam da ne dese begenirsin aman dogsaydı simdi biz ona neler alcaktık
boşver üzülme kendi kaybettiiii:KK37: bende sen gibi bir kahkaha attım dogmayan cocuga trip attık

hahahahhaah cidden lahmacunu kacırdı bebeler :KK1::KK1::KK1:

bende birkez avm de su uzaktan kumandalı kendi kendine sallanan anakucagı vardı ona falan bakıodum
bebek seleri cok ilgimi cekıor artık eskıden böle deildim:KK43:
kayıp etkılıor insanı:KK43:

kocam da ne dese begenirsin aman dogsaydı simdi biz ona neler alcaktık
boşver üzülme kendi kaybettiiii:KK37: bende sen gibi bir kahkaha attım dogmayan cocuga trip attık
:KK1::KK1::KK1::KK1: hakketten ya trip hemde naasil trip.
sanki bana sen bizim burda avm olup olmadigini sormustun:KK37::KK37:uff yaslanmisim bea:26: 28olcam mayista.
yok bizim burda avm yok ona benzer yerler var ama.

X