Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm benım ya uzuldum gercekten kac tgane dr a gıtmene ıhmal etmemene ragmen böyle bı ıhmalcılıge maruz kalmana
evet canim inan buna cok üzüylüoyrum bende hep gözlerim doluyor aglamamak icin kendimi tutuyorum. icimden aglamak geliyor hemde hickira hickira ama bi yandan aglyamiyorum artik. belkide bundada vardir bi Hayir diye düsündügüm icin Rabbim bunu ögrenmeme bu günlere nasip etti. Anneler biliyor yarenim varya benim annem bana 1yildan beri doktora git yapisiklik iltihap vardir belki sor diyordu. bende anneme anne gittim bisey yokmus sükür diyordum. kizim ayagini sicak tut onlar bilmiyordur vs. simdi düsünüyorumda nekadar dogru söylüyor annelerimiz onlar hissediorlar. ben ozamanlar doktorlara okadar güvenmistimki annemin artik bana ayni seylerin söylemesinden rahatsiz olmustum meger ne kadarda hakliymis canim annem benim ya Allah onlari basimizdan eksik etmesin Insaallah tüm anneler cicektir ve koklamaya degerler

evet ya benim agrimda ondan sanirim
bagirsagindaki yapisikligi nasil fark etti doktorun veya sendeki belirtiler neydi???
bu bagirsaklarindaki yapisiklik gebelige engelmiymisß???

yani nasıl ilk defa adam doktorum oldu.
ilk defa adam gibi doktor mu...
yoksa ilk defa erkek doktoru mu...

ben bayan kadın dogumcu sevmem hiç anlamazlar gibi gelir ne saçmaysa

aaaaaa Alamanya da da mı Migros var(cahil style)

kımmıs bakım o kadın dr sevmeyennnnn

tüplere kadar varsa yapısıklık tabi gebelige engel olur canım
benimm belirti olarak adetiimm sancılıydıı
ben kanallarım açılsın die laporoskopi amaliatı oldum ya
o sırada yapısıklık oldugunu görmüş doktorum canımm
kanal filminden sonra bişiy dememişler di bununla ilgili

yani nasıl ilk defa adam doktorum oldu.
ilk defa adam gibi doktor mu...
yoksa ilk defa erkek doktoru mu...

ben bayan kadın dogumcu sevmem hiç anlamazlar gibi gelir ne saçmaysa

aaaaaa Alamanya da da mı Migros var(cahil style)

her ikiside hem erkek doktor hemde bilgili ilgili oldugu icin adam gibi adam doktorum
bende bundan sonra kadin doktorlara güvenmiyorum gerci suan benim gittigim yer tüpmerkezi ve bunlar takim olarak calisiyor cuma günü bayanda kontrol olmustum oda cok süperdi bu ikinci gidisimde ayni bayani beklerken bide baktim erkek hemen esim geldi aklima o pek sevmez ve istemez böyle seyi ama sonucta mecbur kabul etti.
persembe günleri erkek ordaymis cuma günleride bayan ikisinide sevdim cok sükür benimde doktorum vaaaaaarrr bende insaniiiiiiimmm

aa her ikiside ayri seymi ben laboroskopi ameliyatiyla rahimfilmi ayni sey saniyordum
bana doktorum laparoskopi yapariz demisti o daha iyi ozaman dimi yapisiklik varsa kanallarda o sekilde görür sanirim

aa her ikiside ayri seymi ben laboroskopi ameliyatiyla rahimfilmi ayni sey saniyordum
bana doktorum laparoskopi yapariz demisti o daha iyi ozaman dimi yapisiklik varsa kanallarda o sekilde görür sanirim

tatlım ben ikisinide yasadımm kanal filmi çok basit bi işlemm kanallarına bakıoalar rahimin yapısına bakıolar
daha sonraa laporoskopi ve hisderoskopi amaliat oldum canım ben
oda basit bi işlem 3 delik açıolar gebeginde o kadar

kuzucum rahimfilmi tedavi sekli degil..sadece tanı koymak sorun varmı bulmak için
laboroskopi de o sorunu çözmek için...

biri tanı biri tedavi yani

canım seni gerçekten takdir ettim,rabbim seni ve bizleri fazla bekletmesin....başka dicek bişeyimiz yok....

kuzucum rahimfilmi tedavi sekli degil..sadece tanı koymak sorun varmı bulmak için
laboroskopi de o sorunu çözmek için...

biri tanı biri tedavi yani

anladiiiiim yani her ikisinide yapmak zorundalar ozaman eger tikaniklik varsa bunuda rahim filminden sonra bilebilirler ondan sonrada laboroskopi yapip sorunu cözecekler

ayyy iyiki varsiniz kizlar ya gercekkten Allah her islerinizdede yardimci olsun Insaallah

meri benim herif bu doktoru görse napar acaba??
Allahtan benim erkek dedigim doktor dedem yasinda ama dinc dede o yüzden esim izin veriyor

ay sen bu doktora muayeneyemi gidiorsunnn

canım yeni gebelikte takibimi Arda bey yapacak

rahimagzı yetmezliginde türkiyede bilinen en iyisi...dikişimi de ona yaptıracagım o yüzden

simdi bu ay korunmam bitiyor ya önümüzdeki ay hamilelik önceside görüp muayene etmek istiyor
rahimagzı dogustan kısa mı gebelikte mi olusuyor die..

:13::13::13::13::13: tamam canım barıştık,ne kadar yufka yürekliyim bir öpücüğe hemen barışıyorum :)))

canım ya diğer yazılarını okudum geçmiş olsun,ya Allah korusun bahsettiğin yanmanın belkide 20 katını bende yaşadım kist rüptüründen ameliyat olduğumda kesinlikle idrara çıkamıyodum bütün iç organlarım kan ile dolmuştu,Allah düşmanımın başına bile vermesin,seninki basit çaplı enfeksiyondur inşallah,

kuzum ya sendeki adet sancısı laparaskopi olduktan sonra tamamen bittimi? benim adetimde inanılmaz sancılı geçer ve dikloronla buskopan karıştırıp vururlar şimdi bi profenid diye ağrı kesici kullanıyorum çok iyi geliyo süper bi ilaç,sonuç olarak adet sancısı yapışıklıklamı alakalı?

6-7 ay önce hsg çektirmiştim kanallar açıktı ve ameliyatımdan dolayı hafif bi yapışıklık var demişti ameliyatımla hsg nin arası 4-5 ay felan anlıcan o yapışıklığı ameliyata bağlamıştı.

Son düzenleme:

meri satin nezamandi senin????
yeni doktorun Hayirli olsun Insaallah. adam gercekten bilgili bende benimkini göstereyimmi benim dedeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…