Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlarrrrr içim öyle kıpır kıpırki Saz kursuna başladım gari dertlerimi acımı saza dökçem canım oğlumun ismine sazıma yazdırcam meleğimden hatıra olcak artık bana bağlamam müthiş ötesi bişeymiş yaaaaaaaaa

benim de canım sıkılıor duu yatmadan bakım demiştim
bn cikiorum hanimlar hazirlanim mc e gidicez kocis gelir optummm sizi gelirim yine insallahhhhh...

ben yeni gelmiştimm amaa
görüşürüz canımm

:13:anlastık ozaman...

ay benmde yüregm yanıor 10gün sonra korunmam bitiyor artık bir umudum olacak en azından

:13:anlastık ozaman...

Ay benmde yüregm yanıor 10gün sonra korunmam bitiyor artık bir umudum olacak en azından

yaaaaa neğüzel az kalmış rabbim gönlüne göre versin canımyaaaaaaa benim daha 45 günüm var kendi kendime verdiğim korunma süresine doktora kalsa 2 yıl valla korkuma gidemiyorum psikolojimi bozar diye

yaaaaa neğüzel az kalmış rabbim gönlüne göre versin canımyaaaaaaa benim daha 45 günüm var kendi kendime verdiğim korunma süresine doktora kalsa 2 yıl valla korkuma gidemiyorum psikolojimi bozar diye

selamm biz tanısmamıstık snaırımm ben hatırlamıorum daaa:26::26:
tanısalımmmı

aaa ne güzel yapmıssın canım birseylerle oyalanmak bana da cok iyi gelıyor

sesin de güzel mi bari????
bn cikiorum hanimlar hazirlanim mc e gidicez kocis gelir optummm sizi gelirim yine insallahhhhh...
e hadi ozaman görüşürüz kusum.son yazdıgımıda okumadın sen

amin canım benim.benm 7.ayım doluyor sana neden 2 yıl diorlarya
hadi 6 ay yada 1 yıl olsa neyse dicemde.

2 yıl cok bana 6ay yeter dediler

bende yarın ignelerimi almaya gidicem nasipsee
sonra adetimi bekliorumm veee aşılamaa

ayyyy ne güzel yeni umutlara yelken acıosun demek
ama Berrinim sana bise diyimi umutlanabilmek bile güzel birseymiş ha

ben bunun bile kıymetini anladım.umutsuzluk çok acıydı

ay al ignelerini söle onlara sana güzel kaliteli yumuslar yapsınlar
bebegine kavustursunlar seni

selamm biz tanısmamıstık snaırımm ben hatırlamıorum daaa:26::26:
Tanısalımmmı

mrb canım tabiki memnuniyetle tanışırım....mekan 56 vatan 01 yaş 25 kilo 62 evli mutlu çocuklu bir melek annesi sazlı sözlü bir bayanım işte

ama benim yumişlerle sorunum yokkiidoktor her baktıgında hımm güsel dior
ama ben yinede incir yicem ignelere destekk
inşaalah unutmam da süt buharıda yapıcam canımm
olıcak olıcak diorumm amaa hopp oluor sonraa

Hemşocum yaaaaa drlar öle diyorlar riskli diyorlar ondan dolayı ama bazı drlar 6 ay diyorlar. Sazı çalalımda bir söyleyen bulurum ben kendim söyleyemem ama saz yeter bi başına

ama benim yumişlerle sorunum yokkiidoktor her baktıgında hımm güsel dior
ama ben yinede incir yicem ignelere destekk
inşaalah unutmam da süt buharıda yapıcam canımm
olıcak olıcak diorumm amaa hopp oluor sonraa

ama spermler de de sorun yok sanırım
sen yine de de o ignelere sana yardım etsinler ben artık ilaçlarımı bile konusarak içiorum
diyorum hadi bana yardım edin adetim düzenli gelsin kaliteli yumuslar yapsın
sonra spermlerle rahatca bulussunlar hahahha böle devam edııp gidior

mrb canım tabiki memnuniyetle tanışırım....mekan 56 vatan 01 yaş 25 kilo 62 evli mutlu çocuklu bir melek annesi sazlı sözlü bir bayanım işte

anlatımm süperr tebrik ederimm allah bagıslasın evladnı sana
bende izmirliyimm izmirdeyimm evliyim mutluyumm ama cocuksuzum suana
o da olacak inşaallaahhh

ay ben yazarım sana kuzum
songülün paristen eltisi aramıs sohbette az gecikir sanırım

hım dedim nerelerde bu kıs başka topinklerdee miii meger teldemiymiş

Hemşocum yaaaaa drlar öle diyorlar riskli diyorlar ondan dolayı ama bazı drlar 6 ay diyorlar. Sazı çalalımda bir söyleyen bulurum ben kendim söyleyemem ama saz yeter bi başına

of puff 2 yıl da ne gerci sana maasallah hemsom ben 25.de oldugunu bilmiodum genceciksin daha
birde kızın var
ben geldim 28 e daha ortada yok bişiy

senin sohbette güselmişş hee
ay ne bilim benim aklıma gelmior konusmakk
gecen asılama olurken 9 milyonmu ne duymustumm
hemsire dedi doktora doktor önemsemedii bende anlamadımm
temizlenn siper sayısımıydı oo bilemiorum bende

of puff 2 yıl da ne gerci sana maasallah hemsom ben 25.de oldugunu bilmiodum genceciksin daha
birde kızın var
ben geldim 28 e daha ortada yok bişiy

drlar beni çook mutsuz ediyor hemşom yaaaaa evet 3.5 yaşında dünyalar tatlısı bir prensesim var ben biraz hızlıyım galiba senin yaş normal canımcım yaaa olur olcak rabbimin izniyle seninde prens ve prenseslerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…