Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ıyı kus senden nbr ay sen cok gıdıyon kus dr a bıde alamanyaa yok öle derler

kiz yok ne dr u deli:))) sadece yarin arayip kan sonucumu ogrenicem birdahaki kontrol allahim nasip ederse ayin 19 una 15 gun var daha:))) ayyy dogru soluolar canim turkiyeme kurban olimm kan verdigin gun sonucu aliosun burda 2 gun sonraya beee..dr um adida dana ericki : ama cok tatli bi kadin ole yani..gunduzleri neden gelmiorsunuz ama yaaa ben bunaliorum gunduzleri evdee..hava buaralar cok guzel burda ama disari cikmayada useniorummm vallahi...ee sizlerin nasil gidio ben cok konustummmmmmmmmm

napayım bebemmmmm oturuyordum kocisimle cay keyfi yaptık oturuodum öle
kokunu aldım kosturdum geldim

merimm merim canim merim nasilsin kuzucummm..oh ne guzel cay keyfi yapmissinizz..bizim cayla aramiz olmadigi icin icemioruz yaa.. sabah kahvaltida bile anca 1 bardakk...bitek songulun kokusunu alipdami kosturdun geldimm ask olsunh.....kafama skar giderim bende hihhh...

kuzum burdan pek farkı yok fransada eltım ılk 3 aylıkken gırdı usg ye sonra 6 sonra 9 dusunnnnn
ben cocukları yatırıp gelıyorum

kuzum burdan pek farkı yok fransada eltım ılk 3 aylıkken gırdı usg ye sonra 6 sonra 9 dusunnnnn
ben cocukları yatırıp gelıyorum

ay yok yaa...fransa daha kotu ayda 1 gidiosun burda galibaa..ay ole olsa ben surekli tr ye giderdim bebegi gormek icin..istedigin zaman burda gidemiosun..sali gittim 9 da 11 de anca dr un yanina girebildim bide..randevusuz olmuoo ahh ahhh... buarada eltine de allah iyi sabir vermis..

Mrblar ben geziniyorum ama size denk gelemedik bir türlü nasılsınız ben geliyorum kaçıyosunuz benden ağlıcam şimdi

Mrblar ben geziniyorum ama size denk gelemedik bir türlü nasılsınız ben geliyorum kaçıyosunuz benden ağlıcam şimdi

merhaba canim hosgeldin..iyiyiz allaha sukurler olsun sen nasilsin...kacmioruz kiz e kimse olmayinca bizde mecburen geziniorum kk da:))))aglamaa beybim aglamaaa

kız dur gittttmeeeeeeeeeeeee

geçen sayfada sana yazdım görmedin beni ha
kız songülün kokusunun yanında bir de alamanya kokusu aldım sinemdir bu dedim bebem

sen alıngan hamiş mi oldun bakim
içme sen çay yaramaz zati artık

merhaba canim hosgeldin..iyiyiz allaha sukurler olsun sen nasilsin...kacmioruz kiz e kimse olmayinca bizde mecburen geziniorum kk da:))))aglamaa beybim aglamaaa

bende yaşamaya devam ediyorum işte bir şekilde tebrik ederim senide sinemcim rabbim hayırlısıyla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş.darısı da isteyen herkese olsun

merhaba hemsom hg nasılsın?
ay evet hergün buralarda dolanıos bir denk gelemıos
nasılsın bakalım? aglama hadi öpemde geçsin

bende yaşamaya devam ediyorum işte bir şekilde tebrik ederim senide sinemcim rabbim hayırlısıyla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş.darısı da isteyen herkese olsun

saol canim aminnnnnn insallah mercimek bizden ayrilmazz..allahimda tum isteyenlere tez zamanda evlat nasip eylesin...

gitmedim burdayim ama 10a dogru cikmam hazirlanmam lazim mama yemeye gidicem mc e:)))) bugun yemek yapasim gelmedi de ehuehu ahh ebebgimm yerim ben seniii...ay alingan duygusal sklgannn pöfff evde dura duraa icim daraldi vallahiii...icmiorum zati icsemde limon skiorum azicikkk..ole bebegim sen nezaman basliosun calismalaraaa buarada gormedim yazini kuzumm gorseydim muhakkak yazardim kesin biliosun caniskomm

Son düzenleme:
merhaba hemsom hg nasılsın?
Ay evet hergün buralarda dolanıos bir denk gelemıos
nasılsın bakalım? Aglama hadi öpemde geçsin
çok şükür hemşocuk ya ewet denk gelemedik bir türlü tamam hadi ağlamıcam
saol canim aminnnnnn insallah mercimek bizden ayrilmazz..allahimda tum isteyenlere tez zamanda evlat nasip eylesin...
inş.canım rabbime emanet artık aminnnnnnnnnnnnnn rabbim benimde şu yanan yüreğime benimde su serper inş
amiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

amin bebişimmmmmmmmmmmmmmm amin hem de en içten dilek ve dualarımla amin

aminn canimmm insallahh tezz zamandaaaaa

off afiyet olsun yarasın kuzuma
ay ben ne zaman yazsam burgerking de eve gelince kusup oturuyodum
hem canım çok istiyodu hem de yeryemez cıkarıodum

yarınmı gidiceksin tekrar doktora?testi yenilemediniz mi?
ay duygulanma sıkılma oflama sen en büyük hediyeni içinde tasıosun hiç bekletmedi annesini gurbetlerde

biz 10gün sonraki adetten sonra baslarız kuzum calısmalara
artık sabahlar olmasınnnnnnnnnnnnnnn
selam fıstıklar nasılsınızz

slm berrincim sende geldin tam keyiflendim ben

bn cikiorum hanimlar hazirlanim mc e gidicez kocis gelir optummm sizi gelirim yine insallahhhhh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…