Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızma gülüm sabahtan beri ağrımdan duramıyorum biraz rahatsızım boğazım çok kötü birazda ateşim var yatsam uyuyamıyodum otursam rahat değildim o yüzden çıkıyodum,soryyy canım,bidaha olmaz :)) sen yeterki kızma :)))

canım hiç rahatım yoktu buğün boğazım çok kötü bide ateşim var,heryerim ağrıyo yatsam yatamıyorum,otursam oturamıyorum o yüzden bi girip çıkıyorum antibiyotik aldım inşallah sabaha geçer.

bu arada baban için çok geçmiş olsun ameliyat olmuş,neyden ameliyat oldu,iyidir umarım şimdi?

nerdesiniz uşaklar,ben burda hasta olayım sizlerde meydan da olmayın ((( boğazım çok kötüüüüüüüüü

yaren sana bişey sorucam kuzum btç kürünü yaptıktan ne zaman sonra anladın gebeliğini,bide kasıklardaki sızlamalarım be batmalarım hala devam ediyo sağlı sollu ve belim 1 haftadan beri orta kısmı kopacak gibi ağrıyo bat ım 15-16 mart

hanimlarrrrrrrrrrr nasilsiniz bakalim ben iyi sayilirim..bugun dr a gittik kocislee..alttan muayne etti kucucuk bir nokta gibi gorundu bebisimm 4hafta 6 gunluguz...ayin 19 una randevumuz var insallah hayirli haberler alirimm ozaman 6+6 oluoruz belki kalp atislarinida duyariz..folik verdi birde migdemde yanma oluor die ilac verdi ole yani suanlik iyi birde kan aldilar persembe degerimi ogrenicem..dua edin hanimlar ne olur insallah bebesim benimle olur...sizler hep aklimdasiniz allahim tez zamanda sizlerede bu mutlulugu yasattin yuce rabbim..hayirli gunleriniz olsunn optumm hepinizi..

cnm adete 3 gun kala ögrendım
gercekten vucudum farklı tepkı verdı ve bu karışım sınuzlerı temızlıyo andan dolayı grıp etkısı yaratıyo
bıde afrodızyak etksı var bılesın

sinemcim canim cok tebrik ederim cok sevindim ALLAHIM hayirlisiyla once pit pitlari duymani sonra saglikli hamilelik gecirmeni sonra ise kucagina alip doya doya opmeyi koklamayi sevmeyi nasip etsin INSALLAH AMIN...... biz de 4+6 haftada keseyi gorduk 6+6 da kalp atisini duyduk INSALLAH sen de duyarsin canim AMIN darisi tum arkadaslarimizin basina AMINNNNNNNNN

kizlar hepinizi cok ozledim ablamin duyunu vardi pazar gunu cok yoruldum kac zamandir opuyorum hepinizi kendinize iyi bakin ALLAHA emanet olun sedefi goremedim asilamasi tutmus mu???

canım tebrik ederim RABBİM kucağına almayıda nasib etsin İNŞALLAH...

ay nedemek canımm müsait oldunmu sohbet ederizz
gecmiş olsun sana da dikkat et kendinee
masaallah canımmallahım saglıklı bi hamişlik nasit etsin inşaallah

canım benimm nerelerdesin bende aklımdan geciriodum seni dilberimm
ii olmana sevindimm canımm

cnm ne yaıyorsun bakalımmmmmmmmmmmmm

cnm cok nguzel haberler var cok sevındımmmm

afrodizyak ne demek kız? afro felan diyince aklıma kötü kötü şeyler geliyo fantastik felan...27:

iyiyim canım 2-3 tane antibiyotik alınca daha iyiyim,ya afrodizyak ne demek? bi bilgin varmı?bu arada sen nasılsın canım?

iyiim canım napım biras baş agrım var bi de canım sıkkın bide sinirrliyimm
yani hepsi var bendee bugün nedensiz
sen nasılsınn oglusun nasıll büyüdümüü yakında resim koymadın hiç

aa neden kusum benım sebepsızmı yoksa uzenmı vvar senı
cnm bol su ıc basagrına ıyı gelıyo
bunları koymuşmuydum kı cnm

iyiyim canım 2-3 tane antibiyotik alınca daha iyiyim,ya afrodizyak ne demek? bi bilgin varmı?bu arada sen nasılsın canım?

yok bi bilgim yok benimdee
sen asılama olmıcan mı ilaç nie içiorsun bakımm
ben iyiim iyi sayılırım bende tam olarak bilmiorum anlıcagınn

Allah Allah karışımın tamamımı bu afro,yu yapıyo içeriğinden bi tanesimi acaba? ne bilim gülüm bende çok fazla bi belirti olmadı o konuda,kasık ağrıları,bel ağrısı ve sızlama çok oldu,ya sanada çok soru soruyorum ama ne olur hakkını helal et birkaç gündür saç keremi gibi akıntım var ilk defa bu kadar kremsi ve beyaz akıntım oldu,sence budamı kürdendir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…