Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

inşallah bu sefer tutar canım,bu arada sen adanadaydın dimi? ünv.yi adanada okuduk eşimle, çok özledim oraları şimdi keşke şırdancı ünalda olsam,sonra baraj yolunda yürüsem,sonra bi kaç türkü dinlemeye baran türkü evine gitsem :KK43:((((((((((

olur kız olursa gelir bi trabzon seti takarım bebğin teyzesinden bi set deriz :)))

Allah eşine güç,sabır versin o kadar insanlara hizmet vermek zor olmalıirabbim herzaman yanında olsun.

canım benim herif hem öğrenci hemde işadamı :))) yüksek lisans yapıyo bi taraftanda çalışıyo 2 işle meşgul,bende inşaat mühendisiyim ama çalışmıyorum evdeyim şimdilik,eşim ilk evlendiğimizde biraz dinlen demişti baktım dinlenmek güzel bişey hala dinleniyorum :))))

bacım şuan sol kasığıma bi ağrı girdi üşüttüm mü acaba????

ne bilim yaren Allah herkesi farklı sınıyo,istediğin herşey olmuyo maddi anlamda çoğu şeye doyuyosun ama manevi anlamda bazı şeylerden yoksunsun,çok şükür namazımı kılıyorum Allah almasın elimden bide hayırlısıyla bebişlerim olaydı ne kadar şükretsem az,hayırlısı olsun bakalım.....

ee bı trabzonada yapılır bebe hee hahah
cnm sen bu ay çörekotu kurunu yapptınmı bn yaptıgım ay cok sızlamalar yasadım yumurtlama dönemınde bı başladı battada vardı hatta bı gece sabaha kadar sızladı test yaptımmmmm ve arascık cıktı

ev hanımlıgını sevdın cnm demekkı ben cok memnunum kusum ne yalan dıyım rabbım zor gun göstermedıkten sonra böyle devam sukur esımın sundugu ımkanlar tatmın edıcı ben ıstedıgm saatte yatcam kalkıcam ıstedıgım zaman ıstedıgım yere gıtcem
ay bıkere erken kalkmak kımyamı bozuyo

bu arada bıkomsum 3. asılamada tutturdu ınsalla degerı yukselır

inşallah bu sefer tutar canım,bu arada sen adanadaydın dimi? ünv.yi adanada okuduk eşimle, çok özledim oraları şimdi keşke şırdancı ünalda olsam,sonra baraj yolunda yürüsem,sonra bi kaç türkü dinlemeye baran türkü evine gitsem :KK43:((((((((((

cnm emınım meryemde ısterdı kendısı kocaelıne gelın geldıde

ay yavrum adana unutulmaz hele o sıcakları hiç unutulmaz hahha
ay bak canm sırdan cekti
kız adanadan sonra trabzonda hiç çekilmes he
songüll naponn kuzum

aaa seydam naberrr

gebe kadın sınem az önce okudummmmm guzel haberı hayırlı olsun tatlım benım
ay hadı 2013 kasım annesı olucaksın bende 2012 kasın anenelrındeydım rabbım kucagınada nasıp etsın cnm

gebe kadın sınem az önce okudummmmm guzel haberı hayırlı olsun tatlım benım
ay hadı 2013 kasım annesı olucaksın bende 2012 kasın anenelrındeydım rabbım kucagınada nasıp etsın cnm

haha saol cnm benim tsk ederim..hayirlisi artik..dun esimle dr a gittik sabah dr ustten alttan bakti parmakda yedim..ahh ahh bhcg sonucumda 354.8 cikti dun tam adet gunumdu...biraz yuksek gibi geldi dunde berline gittik bugun guya tr ye glicektim ya neysee halamin komsusunda oturuoruz burda alman takvimi var int bakiosun butun herseyi soluo tam 14 subatta yakalamis yumosum tohumu:KK70::KK70::KK70:: bide erkek olucak die yaziodu ve 8 kasimda dunya ya gelicekmis ama daha cok erken ve korkuorum isin acikcasi..dua edin bana hanimlar hersey yolunda gider umarim yarin tekrar gidicez dunku dr dedi kana bakilcakmis tekrar yukseliomu die..suan kese gorunmedigi icin dis gebelik olarak sayiyolar..dualarinizi esirgemeyin benden arkadaslarim simdiden edenden de etmeyenden de allah razi olsun..

sana söz kız bi tane doğur kız olursa 1 yaşına girince küpesini ben alıcam erkek olursada sünnetinde tüm altın takıcam hadi bakim görim seni :)))

ya kuzum sızlama yazmışınya bu ay btç kürü yapıyorum acaba ondanmı kasıklarım ağrıyo ve yumurtlama zamanım tamda ne dersin ondan mı acaba?kürün yarın son günü yani 12.gün kuzummm canım inşallah aşılamaya gerek kalmadan bu ay hamile kalırım.

meryem dediğin meri mi? hatta bi ara sen diyodun kocaelinden adanaya gidiyo şimdi diyee hmmm şimdi hatırladım.

canım ya o kimya sorunu bende de var,gece saat 4 te felan yatıyorum 12-13 gibi de kalkıyorum,elimde değil daha erken kalkamıyorum,hem ben dinleniyorum beyim öyle dedi :)))

adananın yeri bende bambaşka eşimle tanıştığım aşk tohumlarının yaşandığı yer :)) gerçi hoş ben mezun oldumda eşim daha öğrenciydi bir senesi vardı babam ona ragmen verdi beni :))) Allah razı olsun babamdan :)))) oğlum olursa babamın adını koyucam :)))))

kuzum sen şimdi trabzondamısın kocaelinde mi?

sana söz kız bi tane doğur kız olursa 1 yaşına girince küpesini ben alıcam erkek olursada sünnetinde tüm altın takıcam hadi bakim görim seni :)))

ya kuzum sızlama yazmışınya bu ay btç kürü yapıyorum acaba ondanmı kasıklarım ağrıyo ve yumurtlama zamanım tamda ne dersin ondan mı acaba?kürün yarın son günü yani 12.gün kuzummm canım inşallah aşılamaya gerek kalmadan bu ay hamile kalırım.

meryem dediğin meri mi? hatta bi ara sen diyodun kocaelinden adanaya gidiyo şimdi diyee hmmm şimdi hatırladım.

canım ya o kimya sorunu bende de var,gece saat 4 te felan yatıyorum 12-13 gibi de kalkıyorum,elimde değil daha erken kalkamıyorum,hem ben dinleniyorum beyim öyle dedi :)))

merhaba canim sende bu ay corek otu bal tarcini karisimi yaptin sanirim.. bende yaptim gecen adetim de unutmusum 12 yapicami 14 gun yaptim:KK70::KK70::KK70::d suanda hamileyim bende allahim insallah izin verirde kesemizi pitpitimizi ve dogumunuda goruruzz...allahim tez zamanda herkezi evlat sahibi yapsin..dualarim sizinle...

merhaba canim sende bu ay corek otu bal tarcini karisimi yaptin sanirim.. bende yaptim gecen adetim de unutmusum 12 yapicami 14 gun yaptim:KK70::KK70::KK70::d suanda hamileyim bende allahim insallah izin verirde kesemizi pitpitimizi ve dogumunuda goruruzz...allahim tez zamanda herkezi evlat sahibi yapsin..dualarim sizinle...

cnm senınkıde cörekotu bebesımı yanı gelıyo bı pıpıloş daha

aa olmadı bak sımdı bı kupeyede cıx gebe olsamda doğurmucam tutcam nefesımı doğurmucam ıste
cnm benım benımde yumurtlama zamanı kasık sızlamam oldu hıssedılır derecede
sık ılışkıde bulunun cnm adamını bulabılırsen tabı
bıde erken yumurtlama olabılıyo her fırsatı degerlendırın

ay bı kımyası bozuk daha bende uyku pek severım en severım

haha saol cnm benim tsk ederim..hayirlisi artik..dun esimle dr a gittik sabah dr ustten alttan bakti parmakda yedim..ahh ahh bhcg sonucumda 354.8 cikti dun tam adet gunumdu...biraz yuksek gibi geldi dunde berline gittik bugun guya tr ye glicektim ya neysee halamin komsusunda oturuoruz burda alman takvimi var int bakiosun butun herseyi soluo tam 14 subatta yakalamis yumosum tohumu:KK70::KK70::KK70:: bide erkek olucak die yaziodu ve 8 kasimda dunya ya gelicekmis ama daha cok erken ve korkuorum isin acikcasi..dua edin bana hanimlar hersey yolunda gider umarim yarin tekrar gidicez dunku dr dedi kana bakilcakmis tekrar yukseliomu die..suan kese gorunmedigi icin dis gebelik olarak sayiyolar..dualarinizi esirgemeyin benden arkadaslarim simdiden edenden de etmeyenden de allah razi olsun..
sinemmmmmmmmmmmmm hayırlı olsun canım benim.kucagında görmek nasip olsun
ay korkma kız olcak bu sefer oglusun sana sıkı sıkı sarılcak

çörekotu bebesi ya hemen oglus dedim:)
hadi hayırlısı kuzum.tr de kaldı demek gelemedin.ii yaptın sen simdi ayaklarını uzat yat ohhhh
duaları seninle kuzum bence hersey iyi olacak:KK16:
adananın yeri bende bambaşka eşimle tanıştığım aşk tohumlarının yaşandığı yer :)) gerçi hoş ben mezun oldumda eşim daha öğrenciydi bir senesi vardı babam ona ragmen verdi beni :))) Allah razı olsun babamdan :)))) oğlum olursa babamın adını koyucam :)))))

kuzum sen şimdi trabzondamısın kocaelinde mi?

ben kocaelindeyim kuzum:)
seni trabzonda sandım trabzon seti takarım dedinya:KK9:

aaaaaaaa nasıl verdi seni okulu bitmemiş cocuga.ii baban varmıs.adı ne?
evet meri benim yani meryem benim:KK9:

X