Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Hmm benimkide aksine kilo ile alakasi yok dedi 150 kiloluk hatun doğuruyor ne alakasi varmış.. bak glukofenin çok faydasını göreceksin allahın izni ile .. ben İkinci ayimda yumurtladim çok şükür.. biz 3 yıl denedik.. şükür rabbim kimseye aramasın ınş .. Bir de folic asit benim fikrimdi onerdim dr ma.. ama solgar markasının olanini söyledim.. o daha da iyi olur dedi.. çünkü ben çok arastirdim onu.. tamamı organik.. Diğerleri gibi kimyasal barindirmiyor içinde .. dr na birdanış derim.. bir de neden aspirin kullanıyorsun kanında pihtilasma mi var anlamadim..

anetta hayırlı ugurlu olsun arkadasım..cok sevindim senin adına..
bende de pko var bende glukofen içiyorum

solgar evet tamamen bitkiselmiş ama ssk karsılamıyor biliyorum.
folikasit içinde kaç tane var ve kaç tl beni bilgilendirirmisin

gonul durmak istiyo ama gozlerden uyku akiyo
songule selam soyylee bekledim gelmediii
ii gecelerr
ii geceler cnmm..uyku uykuu hımm onu çokk sveyorumm

pko hastalınrıdna tedavi sırasında %5 kilo bile kısırdöbgüyü kırr dedi bana..inşlhh cnm görrrümm onn etkisini..
bende 3 senelk evliym ilk gnden biri hiç korunmadım..öle yanii vaktini saatini beklo demmki gecen sen bir kimyasal bu sen ebir kimyasalım var..
belkide ondn verdi bana bebk aspirini..
folic asitler bilmm kuzum..bi ara böle şık bi kutuda vardı onu içodum hamile kalınca da o şık kutudan alıcm cnm bende..

Sağol canım benim .. daha yolun başındayım.. rabbim cumlemize nasip etsin kucagimiza nur toplarimizi almayı.. Solgarin ki 100 tabletlik bir şişe 20 tl.. Günde tek kullanım.. ve çok daha rahat.. Diğerleri gibi bulantı şişkinlik yapmiyor.. deneyin derim.. Mevlam sizi de sevindirsin.. ınş vesile olur tüm yontemler..

teşekkür ederim canım..aa 100talet 20tl ise birsey degil.b12 ve kalsiyum ilaçları gibi yüksek degilmiş.
bende ondan kullanayım artık...

aklına hiç kötüyü getirme canım birde sana tavsiyem hiç kendini yorma..
egilme bükülme,yürüme..
hani derlerya yatarak gecti diye öle yap canım..kendine ve bebegine dikkat et.
Allah ım sizi korusun

Belkide.. Ama fazla teferruata takilma derim.. 3 yıldır ilk defa uyku duzenimde değişiklik yaptım geçenay.. neden bilmiyorum her gece 10 da yattim sabah 5.30 da güne başladım.. rabbim dualarimizi kabul etmiş de ona göre yönlendirmiş demekki diye şükrediyorum ben de.. aman allah bir dahaki sefere kucağına versin bebisini ınş .. hayirlisi ile uykunuzu da ihmal etmeyin ınş .. hadi allaha emanet olun.. biz yatar.. çok bile geciktik.. :-*

meraba canım nasılsın görüşmeyeli,yatılı misafirlerim vardı pek giremiyodum nete

Leylacıım özelden mesaj atamıyorum benim forumdaki mesaj sayım 100 'ü geçmeliymiş:) o yüzden burada gördüm seni cevap yazayım dedim :)) iyiyim ama foruma pek takılmıyorum ve gördüğün gibi hiç bir değişiklik yok :)) sevgiler..

Evet cnm.. zaten onu alinca kalsiyum veya b12 ye gerek kalmıyor.. onların işlevini yerine getiren de o.. Senin de gonlun ferah olsun.. dualarimizi kabul eden rabbimize hamdolsun.. en caresiz animizda yanimizda hissettiriyor sefkatini .. sağol güzel temennilerin için opuyorum hayırlı geceler..

amn cnmm..rabbm bildiği elbet bir iş vardır.rabbm zammnnda vercektir...uykumu :))ben gece yatmaz gündüz kalkmaz durumdayım cnm...rabbm her şeyin hayrılısını versin..hakımda hayırlı olan gönlmdeki değilsede gönlüme ikna etsin sabrını versin dayanma güccü verisnn

aaa insan azcık banda slm verr deme aa

berinimm nasıl oldunn acepp snei merak içindeyimm kuzummmmm
bebeğimm çiceğimm anenmmmmm..möden bulanıyodu nasıl olsdun sen..sana nane limon kaynatımmiii...
çorba yapimmii yoksaaa yoksamm ne yapim sana ne istonn..
ben sna abol bol dua edyeimm kuzummm

iidr kuum sen naıslsınnn ..geç geldin nasıl ağrın varmı

İyiyim cnm biraz kasık ağrım var ama kist tenmi üşütmektenmi bilmiyorum

İyiyim cnm biraz kasık ağrım var ama kist tenmi üşütmektenmi bilmiyorum

bilmm cnm valla...
ben hami,le kaldığım en sonunncuda öleydimm..yumurtlama döenmnde bir başladı hiç durmadı..
hormnlrdanndı benimm..senn ksitnn kçlcekk hopp yok olcak.sen kafana takma kzuzumm
bi bakmışın sen hamşş kist yok hopp kucakta..rabbmm tez avkittte hayırlı sağklı eksiksik çocukversin cnm bizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…