Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hoşbuldk sagolun vallh bı grıp olmusum bugazlarım agrı cok salgın var biturlu gecmıyo ilçları kullanıyom ne olsun benım 5çi tpbebek gene tutmadı doktorda dıyo rahımın içine kamerayla incelıyorlrmış bayıltım bakıyolarmış bebekmı tutunamıyo onu yapalım dıyo onu yapınca hemen tfasfer yepılması grekmış dedı bakalım yaparım artıkama biraz düzeleyım zaten hep hastanedeyız ablamınkızı bıde eltım oluyo kaynımla evlı 1bucuk yıllık evlıler dogum yaptı ılk torun ıkı kardsler yok baska benden nasıp olmadı bebege daha sevınemeden hasta oldu ben 40kı cıkana kadar ben bakıyodum ama aldılar elımızden sarılık oldu bıde oksuruyo hergun saatla emzırmeye gıdıyoz kültür testı sonucunu beklıyoz oda gec cıkıyomuş alıştık eve nese ses geldı daya doyamadık allhım bide tatlı ona bakınca dahada cok istıyorum bebegım olsun bazen sevıyolarken cok zoruma gıdıyo bana nasıp olmadı inşlh rabım bizlerede nasp etsın cok buyuk bi acı bu

bi boşalmak lazım kuzum yaaa. ne bilimm..şu atvde krem dizisi vr ben onu ilk bölmden beri izlerdim sevdm oyunculr vr diye...
orda karı koca evltlık almaya gttler..ordabir çocuk vardı..haylini kurudğummm...onu görnce burnum sızlanmaya başladı ne bilim...hormondandndrı diyelim ne edimm..bende diyom bvazen kk yüzünden olo bu..her şeyi gözüme gözüme soko...zor olo...o olmasa tv yetoo..aman sanırım algıda seçiçilik
kızlar gecmışle zaman gecıreyım dedımm cvp layamadıklarım kusura bakmayın
ne demişler gecmışe mazıııııı

kız seyda bugun aklıma geldı senın kp varmı
vr canım..kp hacivat kv karagöz:))

senin hsg sonucunda mı görmüşleridi bişeleri canım.
histerkpi olsan ne yapılcaktı.sadece bakma içinmiydi

ay ben herseyi unuutyorum
bende yaparım kuzum hele bir nisan ayını atlatayımda..
kız ben cok mu gencim sanki 28i yarıladım kuzu((

bı nillll görmuştum sankıııııııııııııııı

evet bi göründü bi kaybolduuu

ay ne güzel bişeler yapıosun sen bari berrincim..
bizler de o da yok

Allah emeklerini boşa cıkarmasın

AMİNN CANIMM SAOLL
ama senzorda olsa kendiliginden hamişş kalabildinn
bendee o da yokk ya asılama her ne kadar tutcagına inanmasam da
ya da tüp bebekk odaa nasip se tabi kii ve imkanın oldukcaa sanırımm
yanii bölee bunlar düşünmesem de su aralar aklıma geldikçee
üzülüyorumm canımm

allh sabrınıo ödüllendirdirsin kuzummmm...
rabbim sana acısın...
kucana çift bebk versin inşllhhh...
ay bebeğede acıdım yaaa bak şimdi..allh şifa versin kuzum..alhh acil şifa versin..eltinede bebğede..sanada.canm...ben hep öle dua ederimmrabbm ilk önce yuvası bebk yüüznden yıkılmak üzere olanlkara..çok çok bekleyenlere..gurbette olnaa ver...dayanamayana ver..sabrı az olana ver..isyan ettirmeden çok çok arattrmadan ver..kimsenn diline düşürmeden ver...sonra banada ver diye..rabbm benden önce sana versin arkaşdımm...öyle gönlden istyorumki sana anltamam..gmnlm taşsın aşsın gönlmdekii kabullk sana dönsün cnmm

evet hsg de gördü,hister.de dar olan rahim duvarı açılacaktı ama onu başka bi dr. demişti kendi dr.da gerek yok bukadar çöküklüğü biz doğumlarda bi çok kadında görüyorz dedi bana hister.amacını orada kesilerle kanlanmayı ve yeni hücre oluşumunu ve sonrasında daha yeni ve dayanıklı bi rahim duvarı oluşmasını sağlıyomuş ve embriyoda daha sıkı tutuna bilrmş..
diye açıkladı
ee gençsin tabii ayy benin yaşım 25 lerde falan olsaydı asla stres yapmazdım

of berrinim sana ne desem az gelıor biliorum.seni anlıyorum
içindeki yangını biliorum.

herseyin hayırlısı olsun insallah

gecmiş olsun canım...
doktoun bu işlemi 5 tüp bebekten sonra mı akıledebilmiş of off

insallah bidahakinde olur canım..zamanı vakti 6.dır insallah
bze müjde vermeni öle cok istiyorum ki..

ay evet cnm ya aranızdakı aşk dıllere destendı
ama yavrucagı pek fırat vermıyo hep aglıyomuş cnm rabbım kolaylık versın zor valla

ben ona ateş tablosuyla aşık olmuştum
hey gidi günler ne çabuk geçti tablo oldu hareketli bi bebiş desene
ayy neden ağlıyo ki gazı mı varmış kıyamam ona

valla benm imtihanım ne bilmiyorum..ben eşimle evlenmicektim babam hiç istemedi..olaylar olaylar...çok çokkk..
ben çok yalvardım çok istedim olsun diye..babam bana vermezsem kaçrmısın ded.bende asla dedimmsen vermesende kaçmm dedim ölellkle verdi..alllah şükürr eşimm çok ii ..onu çıldrtan tek elementte benimm...kaderimi bazen çok zroladımı düşünüyorum...o yüzden kv benm imtihnım değildir eminm...kendimden korkuyorum yaa.geçen durdum onn suratına bakıyorum..bi an kendimi onu boğazına sarılmış boğrken buldum kafamı salaldım meper hayal gbi bişeymiş...diyuomya kendimi tanıyamıyorum artıkk...
belkide rabbm bana acıyor ey kulum bu sıkışıklıkta bu sıkıntıda çocuk çok zor gelir sana diyor...işte bak bebğin oluyorrr..çok kaşınma diyor sankii

amin canım rabmmçok çok artmasın innkii..ben kaç yaşında oldumu bilmiyorummm innkii..kimine öre 23 kimene 24 kime 25

ay senın kremde son bölummuş he
cnm kp den hıc bahsetmeyınce merak ettım kv ezzıyomu adamcagızı

ay hiçbişeye gerek kalmadı ne güzel kuzum.ama kendini sıkı takip ettir perinatologa git
hamilelkte sıkıntı yapmasın sana Allah korusun.
ay aman bende yasımı cok dert etmıom kocama yazık kız adam benden 10yas büyük
yasıtlarının ortaokula giden kızı var nerdeyse
adam önce 5 yıl benm okulumun bitmesini bekledi
bitti evlendik derken doguramadım daha
kizlar ii geceler
benim bebe uyudu hemen kendimi yataga atmam lazim by

ii geceler nilüşşş
öptüm seni ve oglusunu

sagol canım allah razı olsun aminn inşlh hepimizi sevindirsin inşlh kendım hastalıyımı unuttum bebeye üzüldüm hastanede yatması gene zor ama kan alıyolar içim parcalanıyo ellerı morarık hem daha ne kan olcak ya serum takmışlar bide sankı buyuk insan gıbı onu hastaneye yatırınca bı bakışı vardı içim parcalandı sanki beni bırak mayın dıyo ama iyi olsunda napcan annesı bı yandan aglıyo aglama dıyom en azından emzırmeye gıdıyoz gne görüyon sütün kesılcek hıç göremıycen

ben ona ateş tablosuyla aşık olmuştum
hey gidi günler ne çabuk geçti tablo oldu hareketli bi bebiş desene
ayy neden ağlıyo ki gazı mı varmış kıyamam ona

ay evet ya ne gunlerdı hep tablosuna kuskundu hıc anlam veremezdı
cnm bebegı sıddetlı kolıkmış gazda da ılerı ı durum malesef oğluda öle buyumuş ah arkadaşım hergun gırerdı yoksa
keske aras gıbı olsaydı kopmasaydı bızden

cnm bence bunn yaşla hiç bir alaksı yok..ben 3 senelk evliym..aklım ne zmn idrk etti çocuk meslesine o zmndan beri hep isterdim evlendim gbi çocuk olsun diye..kızsa şu isim erkkse bu siim diye...yarına kimin garntisi vr cnm..bu bebk özlemi..ister 17 yaşında ol iste 47..bebeğin yoksa evlysen istyorsa istyuosundur işte..ne kdrlık evli oldunn bile önemi yoktr

offf seydam tencerem dibin kara seninkide benden kara kuzum.

3günlük dünya bukadar sıkmamak gerek..boşvermek gerek aslında.
sen bunları anlattın ben üzüldüm simdik..

senin kaderinmiş bu zorlada olsa gidip bulmussun işte bebem

ay senın kremde son bölummuş he
cnm kp den hıc bahsetmeyınce merak ettım kv ezzıyomu adamcagızı
ezo valla..o onu o onu..çok kavga ediyolr..amn ben diyom yaa kargöz hacvr diyee

allh şifa versiz tez zmanda cnm..bir an önce çıksın kuzucuk hastanedenn..bebkler çok zro olo innsann içi aco..anne olmana ya da ne bilim evli olmana bile gerk yok..bir bebğin o haline içinn yanmasıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…