Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım cok sevindimm allahım yardımcın olsun bi çırpıda kurtarsın inşş

sağolun canlar inş.

kızlarr nerelerdesınız neden kımse yok topikte yaww ozledım sızlerı gelın de sohbet edelım uzun zamandır toplaşıp karısık muhabbetlere gıremedık yaw

sevgii canım allah yardımcın oolsun ınsaallah hayırlısıyla sağlıkla kucana alıcaksın bebegını

kızlarr nerelerdesınız neden kımse yok topikte yaww ozledım sızlerı gelın de sohbet edelım uzun zamandır toplaşıp karısık muhabbetlere gıremedık yaw

böcügggüüüümm senmi geldinnnnnnnnn
ay içime dogdu sankim...nasılsın canm? keyfin nasılllllllll

odununa çizelge yaptın demek ay delüü çok güldüm

ay bende anmıstım ama seni

heee hem alıngan hem uykucu cicişşş yoklugun belli oluyor kıs senin

bende ne zaman fırsat bulsam damlayıp yazıom
gece gündüz aç tok farketmıyommm

böcügggüüüümm senmi geldinnnnnnnnn
ay içime dogdu sankim...nasılsın canm? keyfin nasılllllllll

odununa çizelge yaptın demek ay delüü çok güldüm

kız baktım herkez degısık bıse yazmıs bende benımkıne en uygun kelımeyı yazdım napemm
ben ıyıyım kuzum allaha sukur klomen kullandım bu ay yarın yıne kontrolum var pazartesı gıtmıstım 10-15 cm veya mm olmus yumısler 6 tana varmıs bakalım yarın ne dıcek..
sen neler yapıyon kuzum gezıp gelmıssın masaallah ıyı gelmıstır demı gezmeler moral felan olmustur

bende seni çok özledim ama kırılıyorumda sana...neden bukadar ihmal edıyosunbakalım
özletiyosun hep kendini...

ben de böcügüm böcügüm diyip duruyorum.

sorma kuzum yaa evdekıler pc ye cok takılınca laf yapıyolar..bende yanlış anlıyolar dıye fazla gıremıyorum arada face bakomm hemen cıkıom nappım

ayyyy demek tedaviler basladı..yarın haberini getir ha..
ay hadi insallahhh

eh işte iyi geldi evdekınden iyiydim ama yine ayrıldım annem babamdan
zaten sevdigim herkesten uzagım
sorma kuzum yaa evdekıler pc ye cok takılınca laf yapıyolar..bende yanlış anlıyolar dıye fazla gıremıyorum arada face bakomm hemen cıkıom nappım

hee anlıorum canm..
zaman bulursan bizede bir iki laf at..

basladık cok sukur tedavıye ınsaalllah sonucları da guzel olur tez zamandakız zamanım oluyo benım de pc yı elıme almaya cekınıyorum hep tv.hep tv. de olmuyo canım sıkılınca gıtcek yerım de yok patlıyorum sıkıntıdan..sımdı de kıtaba basladım tuna kıremıtcı bu ıste bı yalnızlık var a baslıcam bu gece
yaa kuzum ayrılık zor benım annemlerde samsuna gıdıcek persembe gunu bıraz kalıcaklar gormeye de gıdemıcem en son 1 ay once gordum annemlerıınsan ozluyo aılesını eskı gunlerını aynı senın dedıgın gıbı oluyo burda onları orda burdakılerı ozluyorum

kız böcük bana moral ver diye az biraz dertleneym dedm ama saol benden dertli çıktın
senin annenler orda degilmi zaten? neden bir ay önce gördün ki en son

dogru sölüosun canm yanında baskası olunca insan cekınıyor..o kitap cok güzel..kitap okumak beni mutlu edıyor..

evet canım güzel olacak sonucları..inan buna..hepimiz anne olacagız zamanı gelince

yok kuzum burda ıstanbuldalar ama onlar ıst.cıkısında buyukcekmecede ben ıst.gırısınde umranıyede oturuyorum 3 saatllık yol var en son ocak 6 da kuzenın dugunune gıttım 3 gun kaldım o zaman gordum samsuna da gezmeye gıdıyolar sımdı 10 15 gun kalırlar
kız ınsaallah tez vakıtte bu sene dolmadan kucaklarımıza bebe dolar inşaaallahpazartesı dr.a gıttım meryemcım sıramı beklerken bı suru hamıle ya da yeı doğum yapmıs kadın vardı boş olan tek bendım ınan durup durup gozlerım doldu esım kızar dıye tuttum kendımı kadının bırıde kucanda yenı doğmus torunu var gebelık mı dıye sordu guldum ama ıcıme bınlerce dıken battı sankı dedım yok gebe olamama benımkı

sni ck iyi anlıyorum canım..hep aynı sey yasadıgımız..
ama şükret bunda da vardır bi hayır.Allah ım hayırlısını nasp etsin.
bak kendimden örnek vereyim hiç uzaga gitmeyeyim.

aynı hastaneye bi gittim bebegim kıpır kıpırdı doktorumla sakalastık gülüştük
sonraki gittigimde aynı oda aynı usg aynı yatak ama içim bomboştu
bu sefer içimde hiçbirsey bi parça falan kalmamıstır insallah die baktık aynı usg de.

daha ne anlatayım ne diyeyim ki..
artık ne gebeler ne bebeler ilgimi çekiyor benim..görünce bişe hissetmıyorum
Allah ona nasip etti bana etmedi diyorum

canım benım ben her gunume sukredıyorum hayırlısı allahtan dıyorum ınan once sen ve senın gıbılere dua edıyorum onların benden daha cok ıhtıyacı var o mınık ellere dıyorum hep..ben o kıpırtıları hıssetmedım hıc ama sen bılıyosun o duyguyu ve bızlerden cokk cokk daha faazla yandı yuregın rabbım cok gecmeden ınsallah bı bebek daha verısın inşaallah

kız meryemmm bızım pambıkten haber aldın mı sen gelıp yazmamısta havadıslerı merak ettım ne ettı acep

güzel kalpli böcügüm benim
hakkımızda hayırlıysa olsun insallah hepimizin..
olmaması acıydı ama o heyecanlardan o umutlardan sonra kaybetmek öle acıymıs ki..
Allah ım düşmanıma yaşatmasın..

1ay falan kaldı 6aydır korunma sürem vardı,rahmin toparlaması gerekti.
bakalım korunmayı bırakınca bakalım kısmet ne zaman..
öle cok hastalıgım varki.........

görümcenin bebegi nasıl?büyüdümü? cinsiyeti neydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…