Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Songül..
İşte benim yaramaz, huysuz, uykusuz, zor fındığım...
Arasın arkadaşı..:KK35:

$Resim 102.JPG

arkadaşlar merhaba benim bat 11 şubat ve bende bebeğim için pek bi belirti yok ama düne bugun hafif hafif kaşıntım oluyor bu bebek belirtisi diildir dimi? mantar gibi :KK43: olunca bebek varmıdır :KK43: çok sabırsıızım günler geçmiyor bu ay umutluydum ama şimdi bilmiyorummmm:KK43: fikri olan varmı?

ay bende anmıstım ama seni:KK53::KK53::KK53:

heee hem alıngan hem uykucu cicişşş yoklugun belli oluyor kıs senin:KK54:

bende ne zaman fırsat bulsam damlayıp yazıom
gece gündüz aç tok farketmıyommm:KK9::KK9::KK9:
iki gündür annemde misafir var bi de bugün doktora gittmii aksam da eltimee
geldim baktım ama kimse yokk
:nazar::nazar:arkadaslar drdan simdi geldim hemen size haber vereyim dedim cok sukur bebegimin kalp atisini duydum ALLAHA binlerce sukurler olsun sizler icin de bol bol dua ettim ALLAH en kisa zamanda sizede nasip etsin diye AMİN İNSALLAH:nazar::nazar::nazar:
mucize melegim sata gore 2 gun onden gidiyor 7+1 olarak:nazar::nazar:
masallah canım sizeee allahım kucagına almayı nasip etsin inşşş

haha ben anarım seni...yavrum benmm yaa yerim senii yerimm....
kız valla yanımda olsn ısırrdım yanndan kuzum :)))))
uykucu alıngan bebek hahahah
ne istion yanagımdann sen ısırmayı bırak az gel de muhabbett edek

Slm kızlar nasılsınız bikaç gündür çok hastaydım giremedim serum takıldı 2iğne yapıldı anca kendime gelebildim bugün doktor kontrolum vardı 2tane yumurtam olmuş nurtopu gibi cuma saat 12de çatlatma iğnesi olacam hayırlısı Allahtan artık

tatlım gecmiş olsunn sanaa ne oldu ki üşütme felan mıı
ay benim de yumişe baktı kaç yumurtam var bişiy demedi bu adam
yarın bende catlatma ignemi vuracam bakalımm

meryemmmm kısss benim ütülerede bi el at anamm nolurr..ütü masamın üstü dolu valla:KK43:
hiç sevmiyorum da ütü yapmayı:KK47:

meryemmmm kısss benim ütülerede bi el at anamm nolurr..ütü masamın üstü dolu valla:KK43:
hiç sevmiyorum da ütü yapmayı:KK47:
meryeme yüklenmeyek buu kadar ben seninkiillerii ütüleriimm benn

aman sorma cnm hıc bıtmıyo dımı su an hem camasır hem kurutma makına calışıyo bunun arkası utu demek
ay u makınalR BIR OLUP DÖVECCEK BENI HE

ohh desene senin dee üütü varr evet bitmior özellikle camasır hiç bitmiyorr

ben geldim kuzular kimslerin ütüsü varsa sepetleri cıkarsın ortaya

itinayla sepet sepet ütü yapılır:111:

ama hep benim yüzümden kocişle iddiaya girdim kaybettim 3 takım elbise 8de gömlek ütüledim kendiminkileri saymıyorum bile:KK37::KK37::KK37::KK37:

:nazar::nazar:arkadaslar drdan simdi geldim hemen size haber vereyim dedim cok sukur bebegimin kalp atisini duydum ALLAHA binlerce sukurler olsun sizler icin de bol bol dua ettim ALLAH en kisa zamanda sizede nasip etsin diye AMİN İNSALLAH:nazar::nazar::nazar:
mucize melegim sata gore 2 gun onden gidiyor 7+1 olarak:nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar:haberlerini beklıyordum çok sevindim canım

Slm kızlar nasılsınız bikaç gündür çok hastaydım giremedim serum takıldı 2iğne yapıldı anca kendime gelebildim bugün doktor kontrolum vardı 2tane yumurtam olmuş nurtopu gibi cuma saat 12de çatlatma iğnesi olacam hayırlısı Allahtan artık
gecmiş olsun zeynep.
yumoşlarına da sevindim Allah ım yüzünü güldürsün insallah
a yavrucak cok sevındım yaaaaamasalla gelışımıde guzek bakarsın arras gıb tospık bı oğlun olur ıcımden erkek gecıyo kuşum

ay bana da oğlan olcak gelıyorrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

cnm merhaba yazdınmı ben kacırdımmı bılmıyorum amelıyat nasıldı su an durum nedır
evet yazmıştım canım...ameliyat iyi geçti bi gece kaldık hastanede..tam 1 hafta oldu bugün ameliyat olalı..hiç ağrısı falan olmadı,benim herif turp gibi maşallah:KK1:
ama canımı çıkardı valla..zaten titiz biriydi hastanede iyice sıyırdı..üşüdüm,yandım,terledim,acıktım,susadım,orayı aç,orayı kapa bi güne delirtti beni :KK47:öyle işte canım..şuan iyi dikişleri henüz düşmedi onlar düşünce daha rahat eder artık..

meryeme yüklenmeyek buu kadar ben seninkiillerii ütüleriimm benn

ohh desene senin dee üütü varr evet bitmior özellikle camasır hiç bitmiyorr
yok kıs kıyamam ben size şaka yapıyom:KK16:
ben geldim kuzular kimslerin ütüsü varsa sepetleri cıkarsın ortaya

itinayla sepet sepet ütü yapılır:111:

ama hep benim yüzümden kocişle iddiaya girdim kaybettim 3 takım elbise 8de gömlek ütüledim kendiminkileri saymıyorum bile:KK37::KK37::KK37::KK37:

ohh eline sağlık canım..yeter sana senin ütüler bide biz yormayalım seni:KK53::KK53::KK53:

X