Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

sevgiden haber yokmu ya doğurdu doğurcaktı yaaa...
ses seda yok bu arada ..sevgi geldiğinde haber ver bizee

bak bana trip atma heee...
sen çık ben berrini istorum ben bu kızı hiç sevemdim
çok yorgunum bütün gün araba temizledim..

ayfer cnm nasıl oldun..gel buralara kapanma içine inn daha ii oılucak ve allhın izniyle daha çabuk toprlancaksın cnm

ne araba mı temizledinnn ohhh masallah ev bttii arabalara da mı el attın hamarat hatunn

bendee hastayımmm bogazımm acıyorrr:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

hoşbuldum canım cok şükür iyi gidiyor sizi sormalı ne var ne yok..
bendee iyim canımm napımm
klomene basladım dünnn
ikinci asılama için gün sayıyoruzz artık

sevgiden haber yokmu ya doğurdu doğurcaktı yaaa...
ses seda yok bu arada ..sevgi geldiğinde haber ver bizee

ceylini dogurmustur belkiiii ceylin bebekk

ne araba mı temizledinnn ohhh masallah ev bttii arabalara da mı el attın hamarat hatunn

bendee hastayımmm bogazımm acıyorrr:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

ay ev işi koly kuzum bir tek camlarım pis bu soğuk havada da silemm onları..onn harici evim allha şükür temiz..en fazla kapılrımda az bişe toz vardır...
ay yeni araba aldıkk...3 aydır arba beğenemiyoduk..benmki al sat alsat...aldığım arba kırmızı vee leşş bildiğin leşş..çok piss..
arabanın koltuklrı tabnıydı..döşemeleri..çok fena..
ben böle pis araba görmedim sakız kağıdından yapboza şeker kagıdına kadar adam arbayı iki sene kullnmış 3 sahibi sanırım aldığı gbi hiçç süprmmş silmmş..kısacası canımız çıktıı

zeyneplerde bugün hastanedelerrr allahım sifa versin kocasınaaa inş hamişş kalırrr bu amaliat da işe yararr

ay ev işi koly kuzum bir tek camlarım pis bu soğuk havada da silemm onları..onn harici evim allha şükür temiz..en fazla kapılrımda az bişe toz vardır...
ay yeni araba aldıkk...3 aydır arba beğenemiyoduk..benmki al sat alsat...aldığım arba kırmızı vee leşş bildiğin leşş..çok piss..
arabanın koltuklrı tabnıydı..döşemeleri..çok fena..
ben böle pis araba görmedim sakız kağıdından yapboza şeker kagıdına kadar adam arbayı iki sene kullnmış 3 sahibi sanırım aldığı gbi hiçç süprmmş silmmş..kısacası canımız çıktıı

hayırlı ugurlu olsun inş kazasız belasızz olsun canımm
eline saglık o zaman pis arabaya da binilmez kii adam
çöp bulamamıss heraldee buldugunu atmışş arabayaa:KK51:

Son bir aydir yasadigim tarifsiz aciyi size anlatamam. Bu aciyi anlatacak kelime yoktur hic bir dilde eminim.
Düsmanim yok ama, düsmanimin bile basina gelmesini istemedigim bir aci yasadim. Büyük umutlarla bekledigim bebegimi kaybettim...
Bunlari yazarken icim kan agliyor. Keske kötü bir kabus olsaydi bütün bunlar.. Ama maalesef gercek.
Kimse sormasin istiyorum, kimseye biseyler anlatmak zorunda kalmim istiyorum. Soruyolar, hamileligimi tebrik ediyorlar.
Bebek yok artik diyorum. Iste ozaman dünyam yeniden karariyor. Cok aci cok...
Hic bise olmamis gibi hayatimizi sürdürüyoruz esimle. Ama icimiz hic bir zaman eskisi gibi olmayacak.
Okadar cok agladik ki beraber, artik gözümüzde yas kalmadi.
Esimi bukadar cok aglarken görmedim. Beni bir an olsun yanliz birakmadi... Ona cok minnetarim.
Rabbime sükürler olsun, iyiki onunla evlenmisim.
Pazartesi ise basladim, hazir oldugumu sandim. Hazir degilmisim. Ilk soru da aglamaya basladim.
Ama iyi olacaz, hayat devam ediyor. Yeni umutlar dogacak bizim icin..
Bugünler de gececek insallah....
Sizleri ihmal ettim, ama hep aklimdaydiniz. Sizin hakkiniz ödenmez. sizleri cok seviyorum kizlar gercekten.
Ne olursa olsun, hep yapici oldunuz. Hic bir zaman kirici olmadiniz. Hepinize duaciyim, hepinize dua ediyorum..
Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün...

bendee iyim canımm napımm
klomene basladım dünnn
ikinci asılama için gün sayıyoruzz artık

ceylini dogurmustur belkiiii ceylin bebekk

ay belkide gerçekten doğurmuştur heee...sana da geçmiş olsun kuzum dikkat et kuzum yaaa üşütme kendini

zeyneplerde bugün hastanedelerrr allahım sifa versin kocasınaaa inş hamişş kalırrr bu amaliat da işe yararr
allh şifa versinn..
olcak olcak ben bilom adam işlşsin dirilsin kendine gelsin...zeynep şu 3 ay içinde hamile kalcakkkk
hayırlı ugurlu olsun inş kazasız belasızz olsun canımm
eline saglık o zaman pis arabaya da binilmez kii adam
çöp bulamamıss heraldee buldugunu atmışş arabayaa:KK51:

ay kız resemn toz kokuyo...3 kez koslayla sildim onu yaaa...
ben ömrümde böle bişe görmedim

Son bir aydir yasadigim tarifsiz aciyi size anlatamam. Bu aciyi anlatacak kelime yoktur hic bir dilde eminim.
Düsmanim yok ama, düsmanimin bile basina gelmesini istemedigim bir aci yasadim. Büyük umutlarla bekledigim bebegimi kaybettim...
Bunlari yazarken icim kan agliyor. Keske kötü bir kabus olsaydi bütün bunlar.. Ama maalesef gercek.
Kimse sormasin istiyorum, kimseye biseyler anlatmak zorunda kalmim istiyorum. Soruyolar, hamileligimi tebrik ediyorlar.
Hic bise olmamis gibi hayatimizi sürdürüyoruz esimle. Ama icimiz hic bir zaman eskisi gibi olmayacak.
Esimi bukadar cok aglarken görmedim. Beni bir an olsun yanliz birakmadi... Ona cok minnetarim.
Pazartesi ise basladim, hazir oldugumu sandim. Hazir degilmisim. Ilk soru da aglamaya basladim.
Sizleri ihmal ettim, ama hep aklimdaydiniz. Sizin hakkiniz ödenmez. sizleri cok seviyorum kizlar gercekten.
Ne olursa olsun, hep yapici oldunuz. Hic bir zaman kirici olmadiniz. Hepinize duaciyim, hepinize dua ediyorum..

seni hiç bi sekilde teselli edemmm ama inan çok üzüldüm çok zordur eminim kii
sende benim gibi ümitle beklemiştin bebigini
takdiri ilahıı allahımm ömrünü bu kadar yazmıs demekkii hakkımız da hayırlısı canımm
allahım bi daha yasatmasınn ins böle acıyııı

ağlamlısın asla içine atma...için yanıyor yanmalıda...özlüyorsun özlemelisindee..biz insanız..özelliklede kadınız...
biz böyleyiz bu doğamızda var..bunlar çok norml kuzum...her şeyin beteri var kuzum asla üzlme demcem cnmm
belki bebk doğsaydı emzirseydin kokusunu çekseydin ve öle kaybetseydin daha zor olucaktı...göğüslerinde süt gelicekti göğüslerin şişicekti içn dah açok acıcaktı...
her şey rabbimden kuzumm..
sorular sorular sıkılcksın sorulardan...bıkıcaksın yetr diceksin...ama inn geçiçek...
allha şükür senin kocan yanında...birbiz,ininze seviyorsun..allhın izniyle o duyguyu bir daha yaşıcaksın ve sağlıklı şekilde kucana alıcaksın..
bu günler geçicek...şimdi diceksin olsaydı şu kadr olcaktı...
olsaydı bu ay doğcaktı bunlar çok norml cnmm..ama inn geçicek...
rabbm hiç bir acıyı kalbimzde ölmsüz kılmıyor...
belki yanımda olsan göz yaşını siler senle ağlar sessz sessz dinlerdim..uzaktasın canm..gerçek dostluk gbi hiseetmesende inan senn acına saygı duyarım ve acını anlarım kendimi senn yerine koyar asla yrgılamdan seni kucaklarım..biz hep yanınndayız cnm..kendini ne zman yalnız ne zmn konuşmak içini dökmek istersen biz hep hazırdayız cnm

ay belkide gerçekten doğurmuştur heee...sana da geçmiş olsun kuzum dikkat et kuzum yaaa üşütme kendini
saoasınn canımm klomenede basladım dünn girip hapıda içemiyorum bakalım nasıl atlatacamm
allh şifa versinn..
olcak olcak ben bilom adam işlşsin dirilsin kendine gelsin...zeynep şu 3 ay içinde hamile kalcakkkk

ay kız resemn toz kokuyo...3 kez koslayla sildim onu yaaa...
ben ömrümde böle bişe görmedim

bende inanıyrumm zeynep inş hemen hamiş kalacakk
ya hamiş kalmaklada bitmiyor kii ben çok üzüldüm şimdii yaaa
allahımm herkesin lucagına almayı nasip etsin inşş bebeginii çok zor

hadii meryem gezmelerde songülün ablası varmıs elifin bebgii var
gecee hastanedee bu lamia neslii nerdee kader de gelmior hiçç
baska kim kaldıı yaa heee evet bu fanaaa nerelerdee o da gelmior neden isee

cok sagolun kizlar!
Aglattiniz beni..
Evet ONU cok özlüyorum, onsuzluga alisamadim. Maalesef esim yurtdisinda calisiyor, yanlizim.
Nasil anlatayim, ne anlatayim bilmiyorum, sadece cok üzgünüm.
Sütüm geldi, ama bebegim yok kucagimda.. kollarim bos...
Kendini benim yerime koyamaya calisanlar var ve olacak. ama inanin bu mümkün degil.
Kimse yasamasin böyle bisey. Kimse bukadar caresiz kalmasin..

saoasınn canımm klomenede basladım dünn girip hapıda içemiyorum bakalım nasıl atlatacamm

bende inanıyrumm zeynep inş hemen hamiş kalacakk
ya hamiş kalmaklada bitmiyor kii ben çok üzüldüm şimdii yaaa
allahımm herkesin lucagına almayı nasip etsin inşş bebeginii çok zor
ay cnm serephone ve klomen aynı derecede haplar...
ben o hapı kullrken çok hasta olmuştum öle böle değil..köpek havlıyordu sanki ben öksürüyordummm..
mecburen antibiyotik ağrı kesici ve soğuk algınlığı içtim..o ay hamile kalmıştım ama fırt çıktı benimki bana tutunamdan uçtuuu...
sanrıım ben deneme aşaması yapom 3.de düşer ve sonra da öle alcam kucama sanırımm....
doktra sor canım..
nane limon yap e iyisimi o kuzum
hadii meryem gezmelerde songülün ablası varmıs elifin bebgii var
gecee hastanedee bu lamia neslii nerdee kader de gelmior hiçç
baska kim kaldıı yaa heee evet bu fanaaa nerelerdee o da gelmior neden isee
ay bana fanaa deme ona kızgınımmm..
diğer topiklere yazmış bizim topikte yazısı yok...
olurda batınıda bura sölemeden başka yerden öğrenirsem hiç konuşmıcam..gecn ay öle olmuştu...
diğerlerinide bilmm cnmm..nerdelr nasıllar valla..bu topiğği açtık yeni kişiler gelsin diye ama yokkk...
keşke eski topikte kalsaydık baksana aynı kişler burdayızzz..kaç tana gebelikle ilgili topik var bi ora bi bura yazolar..yazsınlar ama olmuyo işte..sen ben olmayım hele songül meryemde olmasın tamm kimse yok burda.dünden beri baktım en son benim yazımdan sonra zeyneep yazmışş..eskiden gecce 4lere kadr yazışırdık yeni arkdşlr yen,i kişiler yeni, yazılr oooo maaşşlhı olurdu...geçmişi okumaya korkardımm..eee bide okurken son sayfaya yetişmezdimm nerdeeeee şimdi 1 sayfa bile anca ilkerliyorr...ztn benim şansıma da kimse olmuyo allhtan sen varsın kuzum allh razı olsun hee..sewn unutma burayııı..ben demirbaş kaldım ztnn..
songüle bak hele hayranımm...çocukrı uyutup tekrr geliyorr hiç bir zamn bırkmadı...
hamile kaldı yine burda doğurdu yine burda.çocuklrı hasta yine burda...çocunu ayana aldı bizimle yazıştı...
kiminn bebği zor gazlı veletler zor...
ayy gene çok yazdım

cok sagolun kizlar!
Aglattiniz beni..
Evet ONU cok özlüyorum, onsuzluga alisamadim. Maalesef esim yurtdisinda calisiyor, yanlizim.
Kendini benim yerime koyamaya calisanlar var ve olacak. ama inanin bu mümkün degil.

ne kadar istesem de yasamadıgım bi acıyı hissedemm belki ama inan çok üzüldümm
baskası belki anlamas ama biz seni çokm iyii anlayabiliriz acını daaa umutla bebegimizi bekleyip
kaavusamamak yada tam kavustum derken kaybetmek cok zor tarifi olmayan bi acıdır elbet kii
poffffff canımm benim allahım sana güç verssinnn

cok sagolun kizlar desteginiz icin. insallah sizinle beraber toparlarim.
bir ay yasagim var. sonra yine bastan. Rabbim hayirlisini nasip etsin..

cok sagolun kizlar!
Aglattiniz beni..

bak işte buna karşıyım..benim yerimekoysanızda bu acıyı anlmanız mümkün değil....
bu lafa çok kızyorum..
birinin çocuna bişe olur..senin çocun hiç olmadı nerden anlıcaksın der...
ne yani benim cocum yok bu duygyu tatmadım diye içim acımıckmı...belki gerçekten onn kadr yanmaz ama bende vicdan var ben bir kadınım nasıl yanmasın içimm...
sna değil sitemm ama öle dem kuzum...emin ol atlatıcaksın sende...
meryemde kaybetti çocunu belki senn gbi değildi ama onnda doğurmasına 3 ay kalmıştı..
sennkiyel durumu farklıydı ama oda kaybetti bbeğini...4 ayla 7 ay arsında 3 ay var bebği hisstmek daha fazla..oda tam atlatmadı oda özlüyor ama umutla yeni güne yeni hazılrılara sarıldı...allhın izniyle onada rabbim tekrr vercekk..
ve sen kuzum sende atlatıcaksın..isstedin kadar ağla sızlann...
ama inn geçicekk..yeni bebğin olduğunda unutucksın bile

ay cnm serephone ve klomen aynı derecede haplar...
ben o hapı kullrken çok hasta olmuştum öle böle değil..köpek havlıyordu sanki ben öksürüyordummm..
mecburen antibiyotik ağrı kesici ve soğuk algınlığı içtim..o ay hamile kalmıştım ama fırt çıktı benimki bana tutunamdan uçtuuu...
sanrıım ben deneme aşaması yapom 3.de düşer ve sonra da öle alcam kucama sanırımm....
doktra sor canım..
nane limon yap e iyisimi o kuzum

ay bana fanaa deme ona kızgınımmm..
diğer topiklere yazmış bizim topikte yazısı yok...
olurda batınıda bura sölemeden başka yerden öğrenirsem hiç konuşmıcam..gecn ay öle olmuştu...
diğerlerinide bilmm cnmm..nerdelr nasıllar valla..bu topiğği açtık yeni kişiler gelsin diye ama yokkk...
keşke eski topikte kalsaydık baksana aynı kişler burdayızzz..kaç tana gebelikle ilgili topik var bi ora bi bura yazolar..yazsınlar ama olmuyo işte..sen ben olmayım hele songül meryemde olmasın tamm kimse yok burda.dünden beri baktım en son benim yazımdan sonra zeyneep yazmışş..eskiden gecce 4lere kadr yazışırdık yeni arkdşlr yen,i kişiler yeni, yazılr oooo maaşşlhı olurdu...geçmişi okumaya korkardımm..eee bide okurken son sayfaya yetişmezdimm nerdeeeee şimdi 1 sayfa bile anca ilkerliyorr...ztn benim şansıma da kimse olmuyo allhtan sen varsın kuzum allh razı olsun hee..sewn unutma burayııı..ben demirbaş kaldım ztnn..
songüle bak hele hayranımm...çocukrı uyutup tekrr geliyorr hiç bir zamn bırkmadı...
hamile kaldı yine burda doğurdu yine burda.çocuklrı hasta yine burda...çocunu ayana aldı bizimle yazıştı...
kiminn bebği zor gazlı veletler zor...
ayy gene çok yazdım

3. neden düşşün senn dee allahım bi daha yasatmasın inşş
bendee ballı limon içiyorum inş şifa olurr bogazım yırtılıor resmen cok acıyorr üşüttüm sanırım ben
evet ya nazar mı degdii ne bizee bende anlamadım yoksa gündüz kimse yok die
mi gelmiolarr acabaaa valla ben her gece geliom hemen hemen malum kocam erken yatıoo
ben napımm kimse olmadımıı yemek tarifi bakıomm hatta
evet ya songüln masallah var ay allahımm bizlere göstersin inşş
bebek ayagımızda burda yazıstıgımız günleriii
kendimi de araya sokayım hemenn

X