Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

aminn canımm cümlemizin çok korkuom ben yaa ilk asılamada canım çok yanmıstıı
bilmiom bakalım nasıl olacak
kı sen ne kadar cabuk cevap yazıonn

normalde bende telden girince geç geliyo ama bu akşam laptoptan girdim o yüzden çabuk oluyo korkma cnm bende 3 kere aşılama yapmıştım kişiden kişiye değişiyo gerçi acı ama benim canım hiç acımamıştı

normalde bende telden girince geç geliyo ama bu akşam laptoptan girdim o yüzden çabuk oluyo korkma cnm bende 3 kere aşılama yapmıştım kişiden kişiye değişiyo gerçi acı ama benim canım hiç acımamıştı

3 tane asılamamı oldun 3 hapla mı oldu pekii
ne bilim ya benim ilkinde çok canım yanmıstıı bagirmıstım haatta
ondan cok korkuyorumm nasıl gidecem die düşünüom hepp

3 tane asılamamı oldun 3 hapla mı oldu pekii
ne bilim ya benim ilkinde çok canım yanmıstıı bagirmıstım haatta
ondan cok korkuyorumm nasıl gidecem die düşünüom hepp

evet cnm ama hapla değil 3 de göbekten iğne vuruyordum hergün ama hepsi negatif sonuçlandı

evet cnm ama hapla değil 3 de göbekten iğne vuruyordum hergün ama hepsi negatif sonuçlandı

hadiiii ya üzüldüm ya bennn simdii :KK43::KK43:benim de iki tane hap iki tane igne olacakk
yaaa olmasss eeee sen neden tüp bebege gitmion özelemi gidion senn
benim doktora sordum da asılamm tutmassa beni tüp bebege gönderecekmişş :KK31::KK31::KK31:

hadiiii ya üzüldüm ya bennn simdii :KK43::KK43:benim de iki tane hap iki tane igne olacakk
yaaa olmasss eeee sen neden tüp bebege gitmion özelemi gidion senn
benim doktora sordum da asılamm tutmassa beni tüp bebege gönderecekmişş :KK31::KK31::KK31:

ben şimdiye kadar hep özele gidiyordum ama bu sefer devlet hastanesine gidece bi doktor var onu tavsiye eden bikaç kişi oldu birde onda deneyeceğim cnm ben 1 kerede tüp bebek denedim

geceeee zeyneppp azcıkk burdannn sohbett:93::93::93::93::93::93::93::93:KK43:(ne kadar masumum)))

aminnn cnm ekle cnm listeye ben bilmiyorum ki profilin nasıl yapıldığını
ayy cnm sen şimdi ilk bbeğini iston..
doğum tarihin ve evlilik yılını yaz yeter cnmm
ay kız kontrol paneine gircen ordanda solda avtarını değiştr diyo gircen resim yüklücen kuzucum..kendini ifade eden cnmm
inş faydasını görürsünn canımm bendee yarın gidicem doktora asılama için nasip see

öglen iki demi kalkın gercekden miiii kıs o saatee kadar uyumuon dimiii
ay bilemiom kii şimdii sen ne zaman adet olacan zamanımı gectii
valla kuzum gece saat 3 te yattım sabah ytani öğelen 14.00 da kalktım..tam kalkıcam eşim sarıldı tekrr uydum ..tam kalkcam tekrr uydu..bi baktım saat iki dem kalk pazara gtcez daha :)))
ay kıoz 23 aralıkta kanmm oldu işte öle kuzum :))9
hoşbulduk adaş:KK1:

hoşgördümm balımmm

bizde çarşambayı bekliyoz işte,ameliyat çarşamba..yarın doktor yatış vercek ama biz çarşamba sabahı gitcez sanırım..öyle işte..
benim en yakın arkadaşımında sorun eşindeydi,1 yıl önce varikoselden o da amelyat olmuştu,bugün aradı beni hamileymiş..Nasıl sevindim anlatamam,benimde içime biraz su serpildi.:KK16::KK16:
ayy ne umutlu bir haber..ay ben innnıyorum kuzum ..çok güzel hebrler alıcaz..inannki biliyorum ben yaa..bu yeni topikl bize çok çok uğurlu gelcekk...
tahminn ettim ben yine bi kendimi gösterim dedimmm:KK52::KK52::KK52:
ii ettn kuzum cnm benmm

ben şimdiye kadar hep özele gidiyordum ama bu sefer devlet hastanesine gidece bi doktor var onu tavsiye eden bikaç kişi oldu birde onda deneyeceğim cnm ben 1 kerede tüp bebek denedim

yaaa ALLAHIMM aratmasın daha çok pufffffffffffff ben daha yolun basındayım desene
bende ege ünivers gidiomm doktorum doç cok bilgilii pek ilgilen mi özeldekiler gibi ama
ben güveniyorumm onaaa çok tittiz biri oldugunu sölemişlerdiii gercekden de öleee
bakalımm ALLAHIM sifa versinnn daha çok bekletmesin bizlerii aminn

ay kız kontrol paneine gircen ordanda solda avtarını değiştr diyo gircen resim yüklücen kuzucum..kendini ifade eden cnmm

valla kuzum gece saat 3 te yattım sabah ytani öğelen 14.00 da kalktım..tam kalkıcam eşim sarıldı tekrr uydum ..tam kalkcam tekrr uydu..bi baktım saat iki dem kalk pazara gtcez daha :)))

ayy ne umutlu bir haber..ay ben innnıyorum kuzum ..çok güzel hebrler alıcaz..inannki biliyorum ben yaa..bu yeni topikl bize çok çok uğurlu gelcekk...

ii ettn kuzum cnm benmm

evet cnm ilk bebeğimi istiyorum kısmet olursa dt 1981 evlilik 2002

yaaa ALLAHIMM aratmasın daha çok pufffffffffffff ben daha yolun basındayım desene
bende ege ünivers gidiomm doktorum doç cok bilgilii pek ilgilen mi özeldekiler gibi ama
ben güveniyorumm onaaa çok tittiz biri oldugunu sölemişlerdiii gercekden de öleee
bakalımm ALLAHIM sifa versinnn daha çok bekletmesin bizlerii aminn

aminnn cnm sen inşş benim kadar uğraşmadan hemen hamile kalırsın cnm aslında olmazsa bende yazın üniversite hastanesine gitmeyi düşünüyorum

ii ettn kuzum cnm benmm
ayyy inşallahhh bu yıl bizim yılımız olur yaaa:KK16:
geceeee zeyneppp azcıkk burdannn sohbett:93::93::93::93::93::93::93::93:KK43:(ne kadar masumum)))

berrinim kayıp şehiri izliyom, o yüzden biraz yavaşım :KK9::KK9::KK9:

ii ettn kuzum cnm benmm
oh masallaahh beni kesseler yatamm o saate sanırsamm
bende bu gün temizlik yaptım belimm agrıyor oturup kalkamıyorum resmen
bacaklaımaaa vuruooo:KK53::KK53::KK53:
bana yakın olsan da benim doktorumaa gitsenn keskee
su adetini bi düzene soksaaa canımm benim gelmemesii de kötü oluyodur senin içinn:KK31:

aminnn cnm sen inşş benim kadar uğraşmadan hemen hamile kalırsın cnm aslında olmazsa bende yazın üniversite hastanesine gitmeyi düşünüyorum
senin 11 sene olmustu demi ben çok unut kanım ya çok sık konusmassam hatırlayamıyorumm
kusura bakmmaaa ALLAHIM ne zaman nasip ederse o zaman olacak sanırımm hakkımz da hayırlısı

su adetini bi düzene soksaaa canımm benim gelmemesii de kötü oluyodur senin içinn:KK31:

senin 11 sene olmustu demi ben çok unut kanım ya çok sık konusmassam hatırlayamıyorumm
kusura bakmmaaa ALLAHIM ne zaman nasip ederse o zaman olacak sanırımm hakkımz da hayırlısı

bu nisanda 11 yılıım bitecek kısmet olsunda geç olsun ama güç olmasın bazen hiç olmayacakmış gibi geliyo

cnm beni eklemişsin tşk ederim ama ben bütün adet oldum bikaç gündür lekenenmem vardı bugün kanamam başladı 26 şubatta bat ben erken adet oluyorum tatlım

Son düzenleme:
evet cnm ilk bebeğimi istiyorum kısmet olursa dt 1981 evlilik 2002
zeynepim ne zmn adet oldun ve olucan onalrıda ver bana
sat(en son olduğun adet tarihin)
bat(beklenen adet tarihin)
ayyy inşallahhh bu yıl bizim yılımız olur yaaa:KK16:

berrinim kayıp şehiri izliyom, o yüzden biraz yavaşım :KK9::KK9::KK9:
inşllh cnm yaaa

kız sen kaçta yataon kaçta kalkonkiiii
aaa ben iicene uykucu oldum yaaa..bende sevmm uyamıyı ama uykuyu sevom :))))
ay cnm düşükten sonraki ilk adet uzun olurmuşş...normlde 34 gnde bir oldum şimdi ilk adetm olck ya ondn cnmm

bu nisanda 11 yılıım bitecek kısmet olsunda geç olsun ama güç olmasın bazen hiç olmayacakmış gibi geliyo

he bendee hep öle düşünüomm bazennn ama bi ümitdir dieee
kosusturuos işdeee benim doktorum bi hastası vardııı git gel denk geldikcee
muhabbet edeodukk kac sene olmus tam bilmiomm ama hamileymişşş kaç tane aşılama
oldum dio olmadıı sonra kendiliginden oldu dioor
çok sasırdımm üzülme olacak olacak dedi banaaa nebilim bi ümit geldii banadaaa
ALLAHIM en kısa zaman da sana da nasp etsin inşşş canımm

kız sen kaçta yataon kaçta kalkonkiiii
aaa ben iicene uykucu oldum yaaa..bende sevmm uyamıyı ama uykuyu sevom :))))
ay cnm düşükten sonraki ilk adet uzun olurmuşş...normlde 34 gnde bir oldum şimdi ilk adetm olck ya ondn cnmm

ben erken yatıomm tabii canımm saat 9.3 en gec kalkıyorumm
hımmm anladımm simdii en kısa zamandaaa adet olman dilegiyleee
canım ya ben sana bişiy soracammm şimdii bana yine aynı hapları vercek sanırım doktor
hani bebk olursa düşmesinde içilen hap dokunuyodu ya bana onu sölim demi doktora
yarın yine ondan vermesinn

he bendee hep öle düşünüomm bazennn ama bi ümitdir dieee
kosusturuos işdeee benim doktorum bi hastası vardııı git gel denk geldikcee
muhabbet edeodukk kac sene olmus tam bilmiomm ama hamileymişşş kaç tane aşılama
oldum dio olmadıı sonra kendiliginden oldu dioor
çok sasırdımm üzülme olacak olacak dedi banaaa nebilim bi ümit geldii banadaaa
ALLAHIM en kısa zaman da sana da nasp etsin inşşş canımm

bende çok duydum tedaviyi bıraktıktan sonra hamile kalanı ama ben kafama çok takıyorum gün oluyo ağlıyorum zırlıyorum sonra kendime geliyorum belkide tamamen psikolojiktir onunda çok etkisi var biliyosun

ohh iisin masallah bende yatakdayımm eşim yanımda uyuyor
ben zaten yorgun bittin bi haldeee her an yanınaaa sıvısabiliriimmm :21::21::KK23:

benim herifte yatalım dedi ama ben bugünden beri yatıyom dedim,kendi gitti yattı :KK1::KK1:
evet senin uyku saatin yaklaşıyo bide temizliğin yorgunluğu olunca

X