Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ben çıkıorum kıslaa bi civcivlerime bakım 5 dakkaa yatıcamm
herkese iii gecelerr meryemcim şimdiden hayırlı yolculuklarrr

e bende cıkarım ozaman sizlerle....

ama berrin 12yi yapsın öle yatalım:KK1::KK14::KK14:

şimdiden iyi geceler ben yarın Adana ya gidiyorum.

10gün sonra görüşürüs topicimiz sizlere emanet sahipsiz koymayın ha:KK5:

yaptımm kuzumm benim sansaa bak bu
seferde adamın dudagına yapstımm ahaa bu ne yaaa

iyi yolculuklar canım..kendine çok iyi bak..güzelce bi eğlen canımm..biz topiğe bakarız senin aklın burda kalmasın:KK9::KK9::KK9:
kııı zeynep hadi biz de çıkalımm mucukssss bebemm

tamam bebem çıkalım

Cnm sana iyi yolculuklar uykum gelmedi benim ama burda kimse kalmamış

Kizlar bugun dra gittim keseyi gormeye ama usten bakip gormedi cok korktum ya dis gebelikse diye ama alttan gorduk kesemizi cok sukur bugun ilk defa inandim hamile olduguma keseyi gorunce goz yaslarimi tutamadim ALLAH INSALLAH tez zamanda hayirlisi ile hepinize nasip etsin ...:nazar::nazar: seyda meryem berrin fana nesli sedef sinem ayse suay unuttuklarim varsa ozur dilerim hepiniz her zaman dualarimdasiniz:KK16::KK16::KK16:
2hatfa sonra tekrar cagirdi

canım benım inş. kalp atışlarınıda en kısa zamanda duyarsın bu aralar ayaklarını yüksek tut yanı yerleşme zamanı ya şimdi o yüzden her sabaha öğle akşam 1 saat dik ayakları
benı unutmadığın içinde teşekkür ederim canım benım :KK54:

canm benim kolay gelsin:KK16:
evet canım duydum bende de cıktı kan pıhtılaşması.benm bebegime etkı etmemiş ama baska seyden kaybettim işte:KK43:
bende 3 ay sonra adet olamayınca söktürücü verdi doktorum..
şimdi mart 15e kadar korunmam var.7ay olcak ama özel sigorta yaptırdım süresinin dolmasını beklıos
dershane falan istemedm bu sene bişeyle ilgilenesim yok
ne ders ne kitap:KK43:..
seninde yerin bende ayrı kuzum gözüm hep arıyor seni:KK54::KK54::KK54::KK54:

hahahha he ya pek seyda diye korkutmusum milleti:)
ii yaptuın canım gelmeyi silmeli...

ayyyyy sen hele bi hamiş ol da yukarı listeye ekleyelim seni:KK54::KK54::KK54:

cok seindim canımmmmm
bende gördügümde aglamıstım anlarım
sende benm dualarımdasın sag salim kucagına al insallah

meryemcım canım benım ınanıyorum ben bırgün bızlerde yavrularımızı kavuşacağız canım benım
ya şimdi kafama takıldı bu rahım filmi nedir bende yaptıra bılırmıyım bırde rahım ağzı yetmezliği nasıl anlaşılır onuda yaptırsam ne oluyor kı bunlar meryemcim bana anlatırmısın

şeydaaaa napıyon kız bu saatte burada
cnm kocam uyuyodu bende heh dedim grirm ama olmadı giremedim uyuz olddum sorun çıkrdı yaaa...ondan kuşummm
canm benim kolay gelsin:KK16:
evet canım duydum bende de cıktı kan pıhtılaşması.benm bebegime etkı etmemiş ama baska seyden kaybettim işte:KK43:
bende 3 ay sonra adet olamayınca söktürücü verdi doktorum..
şimdi mart 15e kadar korunmam var.7ay olcak ama özel sigorta yaptırdım süresinin dolmasını beklıos
dershane falan istemedm bu sene bişeyle ilgilenesim yok
ne ders ne kitap:KK43:..
seninde yerin bende ayrı kuzum gözüm hep arıyor seni:KK54::KK54::KK54::KK54:

hahahha he ya pek seyda diye korkutmusum milleti:)
ii yaptuın canım gelmeyi silmeli...

ayyyyy sen hele bi hamiş ol da yukarı listeye ekleyelim seni:KK54::KK54::KK54:

cok seindim canımmmmm
hahah evet amma korkutmuşşsun ebnden yana a..kızçeler kormayın ben öcü değilimm sessiz sakin mülayim bir kızım canlarımm
ay bizimde öle akar insallah gözyaslarımız:KK16::KK16::KK16:

BENDE SENİ SEVIORUM BEBEMMMM.YARIN BU ZAMANLAR YOLLARDAYIM
HABERLEŞİRİZZZ AYIN 3.DE GÖRÜŞÜRÜZZZZ ÇOK ÖPTÜM:KK54::KK54::KK54::KK54:
off sen ailene özlem gider cnm ama ben seni çok özlicem kuzum ..hadi gtte gel kuzum...hayırlrıyla git gel cnmm
bugün ben de rahim filmimi çekildim
acılı kanamalı bir filmdi ve basrolde bendim

aslında dayanılmıcak bişe degil sadece aleti sokarken acıdı ilaç döküldügünde falan bişe hissetmedim

sonucumu haftaya alacagım ama tüplerim acıkmıs
rahim yapısı için bakılcak bir de ..

insallah Allah ım birsey daha gelmez basıma.

bu arada kandil dilekleriniz için saolun kuzular
sizlerinde bgece her duası kabul olsun..isteyen her kadın anne olsun saglıkla inşşallahhhhhhhhhhhh
hadi hayılrı olsun filmmz cnmm...
ay bakalım bakaım rahim şeklide ii çııcakk ohh mis miss olcak herşeyy kuzumun benim
ben gitiim doktora rapor için doktor muayene edelim demes mii:26::26:
muayene ederken bende patlattım sorularıı:21::21:
dedim ben kanal filmi cektirmek istiyorumm cektirim mii
gerek yok böle seyler için sıkılmaya dediii doktorcumm
ondan sonra rahimdeki yara yı tedavi etsek deddiim
rahimde yara yok rahim yetmesligi var sende dedii:KK50::KK50::KK50:o ne isee
sonra eşinin asılama aiçin yıkammdan gelen sperm kagıdını gösterdim normal dedii
bana bi tane daha hapla yapalım yumurtalık gayet ii rahim de öle dedii
sonra igne ile deneriz dediii (her gittigim de dio valla bu yumişlerim nazar degirecek aman masallah:nazar::nazar:)
bu ay soldan yumurtalamısın dediii bi dee benden bu kadar:KK16::KK16::KK16:

hımmm hımm...
yumşlere nazar değmesin..doktrun önleminmi alması lazım alcakmışta ztn...
bu arada salaklık bende esprini anlammışım cnmm bende bişe oldu zanntmm sen gel ben seni hemen kocaman yazarım kuzum ayıpsın..
ay kız hakekt anlammışım hee

Kizlar bugun dra gittim keseyi gormeye ama usten bakip gormedi cok korktum ya dis gebelikse diye ama alttan gorduk kesemizi cok sukur bugun ilk defa inandim hamile olduguma keseyi gorunce goz yaslarimi tutamadim ALLAH INSALLAH tez zamanda hayirlisi ile hepinize nasip etsin ...:nazar::nazar: seyda meryem berrin fana nesli sedef sinem ayse suay unuttuklarim varsa ozur dilerim hepiniz her zaman dualarimdasiniz:KK16::KK16::KK16:
2hatfa sonra tekrar cagirdi

ayyyyyy canimmmm nasil sevindimm anlatamamm kiz sanki ben hamileyim haaa..allahimmm dualarimizi kabul etti bebegim yaa allahim kucaginada almayi nasip eylesinn birtanem hersey gonlune gore olsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:...pitpitlarinida duydun mu tamamdirr sen dikkat et kendine yavrucazinada dikkat et anasi:)))))))) dualarin icin de allah razi olsun canim benimmm..:KK16::KK16::KK16::KK16:

dün muhteşem yüzyılda bayramdı herkes sülümann elini öpüyodu..
bi an düşündümde sanırım benim elimi öle böle birileri öpücek ama ne bilim yaa..off içim burkuldu yaaa

dün muhteşem yüzyılda bayramdı herkes sülümann elini öpüyodu..
bi an düşündümde sanırım benim elimi öle böle birileri öpücek ama ne bilim yaa..off içim burkuldu yaaa
ben öperim senin eliniiiii kıs o kadar dert etme senn
bende diorum ban yaslanmınca kim bakacak ya sürünürsemm töbe töbee
ay ben kendimden korkmaya başladım yaaa
sanırım ben çok mutluyum neden acaba
gerekli gereksiz gülesim var:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

hımmm hımm...
yumşlere nazar değmesin..doktrun önleminmi alması lazım alcakmışta ztn...
bu arada salaklık bende esprini anlammışım cnmm bende bişe oldu zanntmm sen gel ben seni hemen kocaman yazarım kuzum ayıpsın..
ay kız hakekt anlammışım hee

kıs nasıl önlem alacakkk
bu arada benim kocam asılama yaptıralım dioo bu ay hapla olan aradan çıksın
o zamn dio ben kararsızımm işde
bu gün yarında adet olacam o zamanki piskolojime göre
karar vermek istiyorumm

ben öperim senin eliniiiii kıs o kadar dert etme senn
bende diorum ban yaslanmınca kim bakacak ya sürünürsemm töbe töbee
ay ben kendimden korkmaya başladım yaaa
sanırım ben çok mutluyum neden acaba
gerekli gereksiz gülesim var:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
aman cnm çocuk olmucak çocun öpemicek onu diyom yoksa el öptrmeyi sevmm ben..daha kaç yaşındayımm :))
HORMONLRIM AŞADA EBNİM ŞİMDİ ONDAN SANRIIM
kıs nasıl önlem alacakkk
karar vermek istiyorumm

sennde hormnlrın çoşmuşş ii olumlu olnlar sen deli deli güll.benm üstümde yük vr desen çok sıkıcıyım bu ara.valla sen bilosun kuzum ben yaptr yaptrma diyemm senn ruh haline bağlı kuuzm

aman cnm çocuk olmucak çocun öpemicek onu diyom yoksa el öptrmeyi sevmm ben..daha kaç yaşındayımm :))
HORMONLRIM AŞADA EBNİM ŞİMDİ ONDAN SANRIIM

sennde hormnlrın çoşmuşş ii olumlu olnlar sen deli deli güll.benm üstümde yük vr desen çok sıkıcıyım bu ara.valla sen bilosun kuzum ben yaptr yaptrma diyemm senn ruh haline bağlı kuuzm

bebem biz neden anlasamadık yaaa
senin el öptürcek cocugun yok ona karsılık
bende yaslanınca bana kim bakacak bende de çocuk yok hani ya ondan demmiştim
ben elini öperimderken dee saka yapmıstımmm zatenn:KK54::KK54::KK54:
seninn nenn var tatlım yaaa bak bana diodunuz hepp ben sanırımm
silkelendim kendimee geldimeee belki de şimdilik böylee asılama
olunca olcak olmucak sitresine girip eski günlerimeee dönmek istemiyorum daaaa
pofffffffffff aglamak istemiyorumm ALLAHIMMM sen güldür yüzümüzüüü cümlemiz
inşALLAH kıslarrrrrrrrrrr :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ayy ne kadar güzerlll..ayyy aksın o gözyşların canım aksın ttalımm...sen ve bebişin o güzel yerlerde durun..allhım kucanda göstrsin kuzum biliodum innki bilodum bak bu kız..haha erkek olursa bana çok pis kızcak :)))
canım benm yaaa kalp atıiı için çağrıdı demek ..rabbim kucanda göstersin kucum tekrr diyiyorum :))
DUAŞLRI İÇİN ÇOK SAĞOL CNM
BEN KAÇTIMM ..
MERYMMDE GİDOO...İİ YOLCULUIKLAR MERYMMMM..SENİ SEVİYORUMM
canim arkadasim ALLAH en kisa zamanda sanada nasip etsin INSALLAH oyle goz yaslari AMINNN... :KK16::KK16::KK16:
Oh kuzum ya allah kucagınada aldırsın inş...dualarından eksik etme canım ihtiyacımız var
cok tesekkur ederim canim tabi ki her zaman dualarimdasiniz siz benim kader arkadaslarimsiniz sizi hic bir zaman unutmam:KK16::KK16::KK16:
çok sevindimmm canım yaa darısı bizlerin basına inşş bendee hissediyorum yakında gelecek benim sıpaa
AMIN canim darisi hepinizin basina INSALLAH :KK16::KK16::KK16:
delyam ılk assamayı atlattık ahdı gözumuz aydı sırada kalp atışları hadı bakalım artık haberler sende cnm
evet canim cok sukur ilk asamayi atladik ALLAH devamini da nasip etsin INSALLAH:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:
cok seindim canımmmmm
tesekkur ederim bitanemm :KK16::KK16::KK16:
canım benım inş. kalp atışlarınıda en kısa zamanda duyarsın bu aralar ayaklarını yüksek tut yanı yerleşme zamanı ya şimdi o yüzden her sabaha öğle akşam 1 saat dik ayakları
benı unutmadığın içinde teşekkür ederim canım benım :KK54:
canim iyi dileklerin ve tavsiyelerin icin cok tesekkur ederim okudukca cok mutlu oluyorum ve bin mislini size diliyorum ALLAHtan :KK16::KK16::KK16:
ayyyyyy canimmmm nasil sevindimm anlatamamm kiz sanki ben hamileyim haaa..allahimmm dualarimizi kabul etti bebegim yaa allahim kucaginada almayi nasip eylesinn birtanem hersey gonlune gore olsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:...pitpitlarinida duydun mu tamamdirr sen dikkat et kendine yavrucazinada dikkat et anasi:)))))))) dualarin icin de allah razi olsun canim benimmm..:KK16::KK16::KK16::KK16:
canim benim ALLAH tez zamanda sana da nasip etsin INSALLAH hem ben hisediyorum senin bebek erken gelecek INSALLAH :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: inanim iyi dilekleriniz beni coook mutlu ediyor ALLAH iyi dileklerinizin ve dualarinizin karsiligini bebekle versin hepinize AMINNN:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:

kıs nasıl önlem alacakkk
karar vermek istiyorumm

canim selam nasilsin??? tatlim bana sorarsan asilamayi yaptir bende esimin degerlerini duyunca iptal etmek istemistim ama esim ve dr cok israr ettiler, INSALLAH ALLAH bu sefer yuzunu guldurur bitanem:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19::KK19::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

seydacim listede kirmizi yaptigin arkadas lowely22 hamile kalmis bu ay demin topikin ilk sayfalarina bakarken gordum takvim yapmis:nazar::nazar::nazar:
tebrik ederim kendisini ALLAH sag salim kucagina alamyi nasip etsin INSALLAH:nazar::nazar::nazar:
ama gelip bizede haber verseydi cok iyi olurdu eger ki gelip okursa haberi olsun kusum ben ona:KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
kızlar benim BAT yarın
ama ben dayanamadım ve test yaptım
tabiki sonuç hüsran gerçi henüz kırmızı yok ama
bebişde yok

X