Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay faydasını bilmiorum da ...zararı yok:KK9::KK9::KK9:

hele yazın o sıcakta dolaptan buz gibi çıkarıp yemek çok güzeldi.

ama smdi bişe yemenin bi anlamı gelmıor halen bana:KK50::KK50::KK50:
toparlanmak çok zor

Oy kuzum kıyamam kolay şeyler yaşamadınki tatlım allah sabrını veriyodur elbet dua et her zaman

ay kızlar ben çıkıyorum ya..bir topike girdm bir şey sorcktım burda kimse yok diye kavga ediyolar.yeminle başım ağrıdı.ne bu ya..topik sahibide hiç müdahale etmiyor sanrım....koskaca kadın olduk mahhle kavgası gbi kavga edolar.hiç yakıştıramdım:KK20::KK20::KK20:
ay kim kimle kavga yapmıs ben merak ettim şimdii

Arkadaslar kusura bakmayin gec yazdigim icin annemdeyim burda net yok teliminde sarji yoktu sonuc 6281 cikti cok mutluyum :nazar::nazar::nazar: ALLAH HAYIRLISI ILE HEPINIZE NASIP ETSIN INSALLAH AMINNN... Simdi kaldi kese ve kalp atislari INSALLAH HAYIRLISI ILE ALLAH NASIP EDER O DUYGULARIDA

canım benim gözün aydınn ALLAHIM kucagını almayı nasip etsin inşşş
çok sevindimm

yaren2007 kullanıcısından alıntı
ya okuyorum kac sayfadır nedır bu yanı ınsanları saf yerıne koymakmıdır kım ınanır böyle bı sacmalamaya bu kadarmı tesaduf olur
gebelık hafta yaş yazma tarzı nıck bu kadar olmaz kaç kışı yazmış herkesede ısrarla böyle bışey yok demış
şaka gıbı resmen
evet RaNa_msd sen rananasın yapmak ıstedıgın ne bılmıyorum anlamda veremıyorum bundan sonra senın yzdıgın hıc bışeye cevap vermıyecegım
BENDE.zaten hep normal olmadıgını düşünüyordum

hala yeni üyelik alıp gelıoırsun bu topiclere.

birde burda yada bizim topicte ne arıyorsun anlamıyorum.
hamile insan hamile olmak isteyen insanlarla neden yazısır.

hadi eskıden tanısırsın topici beraber acarsın hamile kalırsın bırakamazsın ama sen topici actıgın gün buralara baslamıssın...

ve hamile olmayanlardan kendine dua istiyorsun.acaba sen hamilemisin ki?

artık herseyinden şüphe duyuyorum.YAZIK........

burda gecirdigin zamana.kandırdıgın ya da kandırdıgını snadıgın bu insanların zamanına YAZIK!

BU NEDİR YA ASIL SİZİN SÖYLEDİKLERİNİZ AYIP ARKAMDAN KONUSUYORSUNUZ BEN YOKUM DİYE ANLAMADAN DİNLEMEDEN İSTERSENİZ YAZIN BEN SİZİ KANDIRDIM MI O TOPİKTE BENİM KİM OLDUĞUMU HERKES BİLİYORDU ZATEN SİZİ Mİ KANDIRDIM HANGİ BİRİNİZE BİRŞEY YAZDIM MADEM SORDUNUZ SÖYLEYEYİM İKİ İSMİM VAR MAŞİDE VE MESUDE KİMSEYE YALAN KONUŞMADIM BEN VE O HESABI CEZA ALDIĞIMDA ŞİFREM DEĞİŞMİŞ BİR TÜRLÜ YAPAMADIM NE ZAMAN AÇILDIĞINA BAKIN BEN BİRİNİ KANDIRACAK OLSAM NEDEN KENDİ ADIMLA ACAYIM ANLAŞILACAĞINI BİLMİYOR MUYUM BEN KİMSEDEN DUA İSTEMEDİM TOPİK SAHİBİ DUAYA EKLEYEYİM Mİ DUA EDER MİSİN DEDİ SEN BİLİRSIN DEDİM BEN KİMSENİN ARASINA ZORLA GİRMEDİM İSTER İNANIRSIN İSTERSEN İNANMAZSIN HAMİLE OLDUĞUMA EĞER Bİ YALANIMI GÖRDÜNSE AMENNA TOK GÖRMEDİNSE SU İZANDA BULUNMAYIN

yaren2007 kullanıcısından alıntı
ya okuyorum kac sayfadır nedır bu yanı ınsanları saf yerıne koymakmıdır kım ınanır böyle bı sacmalamaya bu kadarmı tesaduf olur
gebelık hafta yaş yazma tarzı nıck bu kadar olmaz kaç kışı yazmış herkesede ısrarla böyle bışey yok demış
şaka gıbı resmen
evet RaNa_msd sen rananasın yapmak ıstedıgın ne bılmıyorum anlamda veremıyorum bundan sonra senın yzdıgın hıc bışeye cevap vermıyecegım
BENDE.zaten hep normal olmadıgını düşünüyordum

hala yeni üyelik alıp gelıoırsun bu topiclere.

birde burda yada bizim topicte ne arıyorsun anlamıyorum.
hamile insan hamile olmak isteyen insanlarla neden yazısır.

hadi eskıden tanısırsın topici beraber acarsın hamile kalırsın bırakamazsın ama sen topici actıgın gün buralara baslamıssın...

ve hamile olmayanlardan kendine dua istiyorsun.acaba sen hamilemisin ki?

artık herseyinden şüphe duyuyorum.YAZIK........

burda gecirdigin zamana.kandırdıgın ya da kandırdıgını snadıgın bu insanların zamanına YAZIK!

BU NEDİR YA ASIL SİZİN SÖYLEDİKLERİNİZ AYIP ARKAMDAN KONUSUYORSUNUZ BEN YOKUM DİYE ANLAMADAN DİNLEMEDEN İSTERSENİZ YAZIN BEN SİZİ KANDIRDIM MI O TOPİKTE BENİM KİM OLDUĞUMU HERKES BİLİYORDU ZATEN SİZİ Mİ KANDIRDIM HANGİ BİRİNİZE BİRŞEY YAZDIM MADEM SORDUNUZ SÖYLEYEYİM İKİ İSMİM VAR MAŞİDE VE MESUDE KİMSEYE YALAN KONUŞMADIM BEN VE O HESABI CEZA ALDIĞIMDA ŞİFREM DEĞİŞMİŞ BİR TÜRLÜ YAPAMADIM NE ZAMAN AÇILDIĞINA BAKIN BEN BİRİNİ KANDIRACAK OLSAM NEDEN KENDİ ADIMLA ACAYIM ANLAŞILACAĞINI BİLMİYOR MUYUM BEN KİMSEDEN DUA İSTEMEDİM TOPİK SAHİBİ DUAYA EKLEYEYİM Mİ DUA EDER MİSİN DEDİ SEN BİLİRSIN DEDİM BEN KİMSENİN ARASINA ZORLA GİRMEDİM İSTER İNANIRSIN İSTERSEN İNANMAZSIN HAMİLE OLDUĞUMA EĞER Bİ YALANIMI GÖRDÜNSE AMENNA TOK GÖRMEDİNSE SU İZANDA BULUNMAYIN

aynen dedıgın gıbı herkez bılıyodu ama onca sormaya ragmen kımseye demedın evet ben mesudeyım benım ıkı ısmım var dıye
bızım oraya yazdıgımız gun sen zaten sen kk daydın gunlerce gelmıcek olmnı tahmın edemezdık YANI YOKLUGUNDAN ISTIFADEDE YOK
he arkandan konuşmak lafına gelınce o dedeığın özelden olur senın görecegın yere yazmak arkadan konuşmak olmaz
he yukaıya sen kopyalamışın orda benı kandırdı yazmıyo saglam oku bence
diğerlerı meryem ve seydanın onlar cvb ını verır zaten
yAZDILATINIDA ALDIGIN YENI UYELIK ILE BENI ZIYARRET ETMIŞSIN ONDAN SEBEP OKUDUM
bu sana son yazısımdır mumkunse ne sen ne ben sana cvp vermeyelım

offf RANANA sıkıldım artık senden.tek ben degil herkes hemde...
hala yalan söylüyorsun diger nicki ben degilim diye defalarca yazmıssın.
kafa bulmussun herkesle ve diger topicte biliyor yalan oldugunu ama sana he deyip gecmişler anladıgım...

ben diceklerimi dedim diger topice de,kimseyi salak yerine koyma diye.
baska bişeye gerek yok biraz aklı olan anlar ve gider hamilelerin topicinde gezer.

SONGUL sende harab etme kendini..anlatsanda anlamıcak..baksana anlamamısta.
bizim bugüne kadar ki hiç birseyimizi anlamamaya calıstı amacı topic karıstırmak.

Benimde son yazışım size o zaman benim iki ismim var orda açık etmedim evet yoksa hesabım kapatılacakmış orada biri beni uyardı ben bilmiyordum bile ya size açıklama yapmam bile saçma siz düşüneceğinizi düşünmüşsünüz zateb beni bilen rabbim benden sıkıldınızsa tamam gelmem zaten ama sizde bilin ki hakkımda bilip bilmeden ve beni de yalancı olarak suçlamanızdan dolayı hakkım helal değildir herkesin gönlünce olsun

Benimde son yazışım size o zaman benim iki ismim var orda açık etmedim evet yoksa hesabım kapatılacakmış orada biri beni uyardı ben bilmiyordum bile ya size açıklama yapmam bile saçma siz düşüneceğinizi düşünmüşsünüz zateb beni bilen rabbim benden sıkıldınızsa tamam gelmem zaten ama sizde bilin ki hakkımda bilip bilmeden ve beni de yalancı olarak suçlamanızdan dolayı hakkım helal değildir herkesin gönlünce olsun

benm sende hakkım varsa helal olsun.
ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

Son düzenleme:
Ee meryemcım sen napıyosun ay topikte bı sen bı ben varız
(benım cvp verıcegım)

napiim canımya sadece gülüyorum...

insanlar ne ilginç..neyin kafasında neyin peşinde anlamıyorum...
birbirimizi kandırmaya ne gerek var.ha sen akıllı mı oldun,oldun da ne oldu şimdi...

hak hukuk ilginç seler bunlar ya...gelıosun buraya dualar ayetler bişeyler..
birde helal etmıyorum diyosun iyimi:KK9::KK9::KK9:

kocişim daha gelmedi arkadaslarıyla takılacakmıs biraz.bende o ses türkiye izliyorum

hoş buldukk canımm bugün bişiy pişirmedimm benn:26:
Ben iiyim tatlım sen nasılsınn

oh tatıl yaptın eee akşamıı taban ne guzeldı benım esım olsada akşamları bende öle tabak yapsam
ben ıyıyım cnm cok sukur
sen bugun nasıl oldıun

benm sende hakkım varsa helal olsun.hersey gönlünce olsun

benedn bıktığın için boşver hakkı ya size ne zararım var kalbimi çok kötü kırdınız rabbim biliyor neyse ya

berrin ben sahte olsam sana doktoruma varana kadar adına kadar söyler miydim kaç defa dedim sana rendevu bile alacaktım sana haber gelmedi mücizem hakkını sen helal et topiğini karıştırdım bıktırdım sizi rabbim için sana dua ediyorum ben olmasamda dualarımdasın allaha emanetsin berrin sende geceee sende cnm dilber diğer topiktesin zaten adımı listeden kaldırın

napiim canımya sadece gülüyorum...

Insanlar ne ilginç..neyin kafasında neyin peşinde anlamıyorum...
Birbirimizi kandırmaya ne gerek var.ha sen akıllı mı oldun,oldun da ne oldu şimdi...

Hak hukuk ilginç seler bunlar ya...gelıosun buraya dualar ayetler bişeyler..
Birde helal etmıyorum diyosun iyimi:KK9::KK9::KK9:

Kocişim daha gelmedi arkadaslarıyla takılacakmıs biraz.bende o ses türkiye izliyorum

amnnn bu kadart uzun yazmanın bıle manası yok
koçişte sende kankalarınla takılıyon he

oh tatıl yaptın eee akşamıı taban ne guzeldı benım esım olsada akşamları bende öle tabak yapsam
ben ıyıyım cnm cok sukur
sen bugun nasıl oldıun

canım genelde hafta sonu özeniyorum bende böylee
seviyorum degişik tariflerii yapmayı şişdim zatenn :KK52::KK52:
bugün belim agrıyor canım doktoru arıyacam adet olunca mı arasam kararsızım
asılamayı bu ay da yapmayalım dicemm bakalımm

amnnn bu kadart uzun yazmanın bıle manası yok
koçişte sende kankalarınla takılıyon he

hıhı ayrı tkaılmaya karar verdik:KK9::KK9::KK9:
biraz özleyelim yarından sonra 15gün beraberis izne cıktı...

ay seyda da yazdı ona ama seyda ya dua etcekmiş onun yazısını görmemiş sanırım:KK52::KK52::KK52:

bugün belim agrıyor canım doktoru arıyacam adet olunca mı arasam kararsızım

neden ertelemek istedinki canım..

hıhı ayrı tkaılmaya karar verdik:KK9::KK9::KK9:
Biraz özleyelim yarından sonra 15gün beraberis izne cıktı...

Ay seyda da yazdı ona ama seyda ya dua etcekmiş onun yazısını görmemiş sanırım:KK52::KK52::KK52:

oooo ıyı yapmışınız
bı oraya bı buraya yetışırkenn farkedememoş heralde kuşum hahahah

Bugün belim agrıyor canım doktoru arıyacam adet olunca mı arasam kararsızım

kuş neden ertelıyısun bu ay ben olsam sabredemem hıc

X