Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

perşembe günü doktora gidip kan verdim beta hcg 1100 den 810 a düşmüştü sonucunda düşük yaptığımı söyleyip direk kürtaja aldılar :KK43:(( bebeğimin düştüğünü söylediler :KK43: 2 gün sonra kontrol için gittiğim de beta 810 dan 879 a yükselmişti bu sefer de dış gebelik dediler dün gece yatış verdiler meteroksat diye iğne vurup gebeliği sonlandıracaklarını söylediler 1 gece yattım bugün çıktım neler çektim bir bilseniz :KK43:((((((((((( ne olduğunu nasıl olduğunu anlamadım psikolojim bozuldu :KK43:(( çarşamba tekrar kontrole gidip kan değerlerime bakılacak.
Rabbim kimsenin başına vermesin :KK43:

canım çok üzüldüm allah yardımcın olsun
üzme kendini demek bizim için kolay ama
biliyorum sen yinede üzülüceksin
ama senin şuan daha kuvvetli olman lazım kendini
biran önce toparlaman lazım rabbim en kısa zamanda senin
yüzünü güldürsün bebişine kavuştursun canım

canım çok üzüldüm allah yardımcın olsun
üzme kendini demek bizim için kolay ama
biliyorum sen yinede üzülüceksin
ama senin şuan daha kuvvetli olman lazım kendini
biran önce toparlaman lazım rabbim en kısa zamanda senin
yüzünü güldürsün bebişine kavuştursun canım
ne güzel yazmıssın arkadasım:KK16:
evet canim verdim nerdeyse 2 saat sonra sonuc belli olur EY GUZEL ALLAHIM nolur yuzumu guldur AMINNN...:KK17::KK17::KK17:

hadi dilbercim Allah yüzünü güldürsün

KIZLR DÜN GECE RÜYAMDA ÇOK TUAF ŞEYLER GÖRDÜM morelim bozuktu keyfim kaçıktı rüyamda ne oldunu analtmak istemiyorum..çok saçma sapan ama korkunç şeylerdi...
ama ilginç olan şey antalya ne alaka bilmiyorum ????
ve diğer ilgnç olan şey demet dombayci sanırım aban mail atıyordu ve bütün neşem yerine geliyordu..sanrıım ondn ii hebrler alıcazz

KIZLR DÜN GECE RÜYAMDA ÇOK TUAF ŞEYLER GÖRDÜM morelim bozuktu keyfim kaçıktı rüyamda ne oldunu analtmak istemiyorum..çok saçma sapan ama korkunç şeylerdi...
ama ilginç olan şey antalya ne alaka bilmiyorum ????
ve diğer ilgnç olan şey demet dombayci sanırım aban mail atıyordu ve bütün neşem yerine geliyordu..sanrıım ondn ii hebrler alıcazz

ay canım nasıl rüyalar görüyorsun sen hep böleya...
insallah hayra cıkar ne diyeyim...

demetten alalım güzel haberler insallah.çarsamba belliolucak sanırım
herkesin yüzü gülsün insallah

yani cnm bende öonu görm diye yatmıyorumkii..off rahat bırkmıyolr benii hep kötü hep kötüü..
ay cnm yaa demtide sanki düşünüp gördüm heee baksana
ay kız çarşmbayada bişe kalmmış inşllhh hyırlı hberlerle gelr cnmm

kızlar listede adı yazan kişiler batlarınız bana özel msj atın çoğukişiyi sildim aktif olmadıkalrı için ve bat vermeleri 15 gnü aştığı için...rica etsem gnü gelenler belirsin yoksa çok güç olo sizin msjlrınız bulmak

çarsamba günü rahimm filmi çekilcem ay ck heyecanlıııı

seyda ben agrı kesici içmeyeyim sabah giderken agrı kesici igne vurulayım diorum daha etkılı olur diye.
aslında alttan muayene de hiç sorun yasamıyorum ama bunda kötü olurmuyum bilmiyorum

ay kızlar ben çıkıyorum ya..bir topike girdm bir şey sorcktım burda kimse yok diye kavga ediyolar.yeminle başım ağrıdı.ne bu ya..topik sahibide hiç müdahale etmiyor sanrım....koskaca kadın olduk mahhle kavgası gbi kavga edolar.hiç yakıştıramdım:KK20::KK20::KK20:

çarsamba günü rahimm filmi çekilcem ay ck heyecanlıııı

seyda ben agrı kesici içmeyeyim sabah giderken agrı kesici igne vurulayım diorum daha etkılı olur diye.
aslında alttan muayene de hiç sorun yasamıyorum ama bunda kötü olurmuyum bilmiyorum

AYY HADİ BAKALIMMM HAYIRLISYLA GEL...
ay cnım innki çekilsem derim sana falan falan..
ama alltan muayneyle bu farklı..sen bilon kuzum acı eşine bağlıu birazda.sen ağrı kesici vurul öle git..çok ağrın olursa ki sanmıyorum doğum yaptın bu ağrıdan bişecik olmaz...eve gelncede yada ordada yaptrrsın..oy kuzuma şifa olsun inşllhh hadi bakalım cnm benmm yaa..
yani ne alak şif bilmiyom ama..hayırlsı olsun kuzum tertmzi olsun rahim düzgn olsun hopğp martaa bir hamillk olsunn

Arkadaslar kusura bakmayin gec yazdigim icin annemdeyim burda net yok teliminde sarji yoktu sonuc 6281 cikti cok mutluyum :nazar::nazar::nazar: ALLAH HAYIRLISI ILE HEPINIZE NASIP ETSIN INSALLAH AMINNN... Simdi kaldi kese ve kalp atislari INSALLAH HAYIRLISI ILE ALLAH NASIP EDER O DUYGULARIDA

AYY HADİ BAKALIMMM HAYIRLISYLA GEL...
ay cnım innki çekilsem derim sana falan falan..
ama alltan muayneyle bu farklı..sen bilon kuzum acı eşine bağlıu birazda.sen ağrı kesici vurul öle git..çok ağrın olursa ki sanmıyorum doğum yaptın bu ağrıdan bişecik olmaz...eve gelncede yada ordada yaptrrsın..oy kuzuma şifa olsun inşllhh hadi bakalım cnm benmm yaa..
yani ne alak şif bilmiyom ama..hayırlsı olsun kuzum tertmzi olsun rahim düzgn olsun hopğp martaa bir hamillk olsunn
biliyorum canım senin iyi niyetlerini...bende bilmiom nasıl olcak boş boş konusuom simdilik:)
ama ben cekileym sonra sende cekil hem hamile kalmayıda kolaylastırıyormus..

sonra amartta beraber hayırlı saglıklı bir gebelik insallah:KK16:
Arkadaslar kusura bakmayin gec yazdigim icin annemdeyim burda net yok teliminde sarji yoktu sonuc 6281 cikti cok mutluyum :nazar::nazar::nazar: ALLAH HAYIRLISI ILE HEPINIZE NASIP ETSIN INSALLAH AMINNN... Simdi kaldi kese ve kalp atislari INSALLAH HAYIRLISI ILE ALLAH NASIP EDER O DUYGULARIDA

cok sevindim dilber...ayyy öle mutlu oldumki
ben artık sevinince de üzülüncede gözlerim doluyor
sen 2000erden bahsedıordun 6281 cıktı ha:KK16:
ay ikiz olmasın bu bak ozaman Allah ın işine:KK1:
dualarını eskık etme bizden:KK54:

ay kızlar ben çıkıyorum ya..bir topike girdm bir şey sorcktım burda kimse yok diye kavga ediyolar.yeminle başım ağrıdı.ne bu ya..topik sahibide hiç müdahale etmiyor sanrım....koskaca kadın olduk mahhle kavgası gbi kavga edolar.hiç yakıştıramdım:KK20::KK20::KK20:

nasıl yani burda kmse yok die kavga edıyolar:111:

sende onlara mı kızıp çıkıon ben varım ya yaf:KK9::KK9::KK9:

ayyy kuzum benm yaa nasıl sevndimm yaaaa...
ay kız yarında didin hemen kese kalp atışı duyun hemn duyrsınzı kuzum...
ayy yavrumm benimm beeee...allhına kurban..çok sevndirik oldum heee..rabbm bbeişini korusun..kucanıza göstermeyi nasip etsin kuzum..bugn ii bir haber dumak güzel oldu cnmmm hopp üst listeye

biliyorum canım senin iyi niyetlerini...bende bilmiom nasıl olcak boş boş konusuom simdilik:)

ayyy kız salak gbi nasıl gülom yaaa..inşllh darısı geceemin başınaa...
ay cnm yaaasen çekill..bnana o kagıdı verelii taaa ne zmn oldu kuzm..olmadı bende çekttrrm ztn songül morleimi bozdu bugün..ayferin durumunu söledi ona bozuldum birde demzmi bana kimyasl gebelik sonlanmazsa öle olo diye..aklım yerinde değil innkiii..ay mart olsun kız ben hep kış bebği istedim ztn denize gttmzde ele avuca sığsın istedimm
nasıl yani burda kmse yok die kavga edıyolar:111:

sende onlara mı kızıp çıkıon ben varım ya yaf:KK9::KK9::KK9:

yokk kız bizim burda kimse yoktu diye ora yazcktım anam bii baktım kavga kıyamet...
sudan sebep hemde..
içinde yine o kızlardan biri var :9..ben çıkım kuzum benmkiyle barışmışkene ortalı toplim pinpirik bise demsin şimdi

Bitanem inan hic birinizi dualarimdan eksik etmiyorum her namazda her an dualarimdasiniz INSALLAH ALLAH COK BEKLETMEDEN BASTA KK ARKADASLARIM OLMAK UZERE HER KESE NASIP ETSIN
AMINNN.....

ayyy kuzum benm yaa nasıl sevndimm yaaaa...
ay kız yarında didin hemen kese kalp atışı duyun hemn duyrsınzı kuzum...
ayy yavrumm benimm beeee...allhına kurban..çok sevndirik oldum heee..rabbm bbeişini korusun..kucanıza göstermeyi nasip etsin kuzum..bugn ii bir haber dumak güzel oldu cnmmm hopp üst listeye

Tatlim INSALLAH PES PESE HEPINIZDEN ALALIM GUZEL HABERLER AMINN..esim dru aradi ama ameliyyatdaymis konusamadik birazdan yine arayacak

ayyy kız salak gbi nasıl gülom yaaa..inşllh darısı geceemin başınaa...
ay cnm yaaasen çekill..bnana o kagıdı verelii taaa ne zmn oldu kuzm..olmadı bende çekttrrm ztn songül morleimi bozdu bugün..ayferin durumunu söledi ona bozuldum birde demzmi bana kimyasl gebelik sonlanmazsa öle olo diye..aklım yerinde değil innkiii..ay mart olsun kız ben hep kış bebği istedim ztn denize gttmzde ele avuca sığsın istedimm

yokk kız bizim burda kimse yoktu diye ora yazcktım anam bii baktım kavga kıyamet...
sudan sebep hemde..
içinde yine o kızlardan biri var :9..ben çıkım kuzum benmkiyle barışmışkene ortalı toplim pinpirik bise demsin şimdi

bozma moralini Allaah bi acı daha yasatmasın bize..kimseye yasatmasın yavrusuyla sınamasın
Ayfere öle üzüldüm ki yemegin basında aldım msj ay yutamadım lokmamı..gözlerimden yaslar aktı
ben eskıden üzülürdüm ama artık çok daha fazla etkılenıyorum
neyseki dilberle mutlu oldum.

hahahah meleklerde kavga eder demek. bana diorlardı bizim topic böle bizim topic söle anlayıslı.
herkesin bir dayanma noktası var işte..kimse oynamasın birbirine

X