Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay cnm şimdi baktım 6 +0 haftalık hamilesin yakşlık öle işte cnmm ..ilk sayfayada ekledim nedenr bilmm kz gbi geldi içime hemn pembe yaptım ..

amn cnm bir dah ayaştmaınkimsye..innki ben korkr oldum ..off en iisi bekrlık yaa vallahi heeee...
seyda msj ım iletılmıor sana niye ki:102:
tel kapalı kuzum şarzıdydıı du açomm
seyda bize o topicten cevap vermıslerdi.
bende yazdım acıklama yaptım gördünmü onları...

aaa hemen link at bura kuzum

ay cnm şimdi baktım 6 +0 haftalık hamilesin yakşlık öle işte cnmm ..ilk sayfayada ekledim nedenr bilmm kz gbi geldi içime hemn pembe yaptım ..

Canim 6+0 olamazki ben 20 aralikta adet oldum 29 aralikta asilama hep hayalim olmustur bi kizim olsun diye

sedef sen nerelerdesin bakayım.artık sende ihmal edıosun ama bizleri...

ay canım benim napıyım valla farkındayım ihmal ediyom ama bilmiyorum bu ara salak gibiyim agırlık var hep üstümde haplardan heralde...dengemi altüst etti haplar...yüzüm bile tüylendi((cumartesi doğum kont hapım bitiyo doktora gidicem c.tesi...inş kist gitmiştir allahım yüzüme güler....hepimizin yüzüne güler inş...böle işte canım:=)

amn cnm bir dah ayaştmaınkimsye..innki ben korkr oldum ..off en iisi bekrlık yaa vallahi heeee...

aaa hemen link at bura kuzum

ay yok bura link atmam. benm yazdıgım cevaplara gir bul ordan. zaten baska topic olunca hemen bulursun.yada senin yazdıgından bul sonraki 1 2 sayfa sonra yazmıslar hemen bende dayanamadım eap verdm.yanls anlasılmak istemem

ama bundan sonrada baska bi topice girip bişe yazmam
aman bizmi uyandırcaz milleti herkese ninnniiiii

Kizlar Ayfere ne olmus ki? Kac gundu metak ediyodum bugunde aklima geldi

hadi gözün aydın tatlım allah meleğinide senide korusun...hadi bakalım şimdi naz yapma vakti:)karpuz iste kocandan:)ay ben bi hamile kalıyım bak neler yapacam:))

olabilir hap etkıler canım.
ay yüzün neden tüylendıkı bende de var hatta ilk zaman doktor dgmkontrol hapı verdi gecirir die ben korunmak istemedigim için kabul etmedim.
ben gecirior die biliordum send e de tam tersi etkı yapmıs.
insallah gider kist.bende pkos oldugu için hiç gitmicek sanırım

hepimizin yüzü gülsün

buldum kzum aynn boşver keyiflri bilir yazma bende yazmm bende boyumun ölçüsünü aldım..ay kız benim gördümki az önce o değildi her şeye ramen hamile kalıyoruzmu ne ..abozz baya kavga ettmşeler..herkesin topi kendinie açıklama yaptın ii olmuşş.kuzum her ne olursa olsun her kes bişe yazsın hep ikimz göze batozz..önceden de böle olduya ikimizi kovdulr sadece :))))
ayy kuzum boşver biz pkoyuz ya ondan çekmiyolr bizi :hhhahahha.neyse ben kaçtımm öptüm sii

amin canım benim..valla bilmiyom canım napacam bu tüyleri...annem onlar dökülür diyo beni kandırıyo oda:)umutsuz olma kuzum bak şeyda nasıl hamile kaldı...devamı gelmedi ama demekki hamile kalınabiliyo...ben o duyguyuda yaşayamadım hiç

hadi gözün aydın tatlım allah meleğinide senide korusun...hadi bakalım şimdi naz yapma vakti:)karpuz iste kocandan:)ay ben bi hamile kalıyım bak neler yapacam:))
bende hep öle derd,im ama hamile kaldım canım bişe çekmedi.
eskıden tatlı pasta delisiydim ay yok görünce midem bulandı

sabah aksa salatalık yedim yaz günü.okadar ucuz seler istedim yani

he songulu kaale almamıslar:)
ay evetya heryerde biz göze batıos.aman kıskanılıos sanırım:)
hoş kıskanılcak bişeyimizde yokda.böle salakça bi yorum oldu buda..
Kizlar Ayfere ne olmus ki? Kac gundu metak ediyodum bugunde aklima geldi

canım keşke gelse de kendi anlatsa tam olarak bize.Ayfer seni beklıyorum.
songulle konusmuslar bende merak edıp soruyodum hep..

anladıgım bebek saglıksızmıs... risk cok yüksek..
bebegini kaybedebilir
öle kötüyümki bugün onu öle iyi anlıyorumki...

olmaması kötü kızlar ama bulupta kaybetmek..hayaller kurup yıkılması öle kötüki...

düşmanım yaşamasın diorum hep

Son düzenleme:
bende hep öle derd,im ama hamile kaldım canım bişe çekmedi.
eskıden tatlı pasta delisiydim ay yok görünce midem bulandı

sabah aksa salatalık yedim yaz günü.okadar ucuz seler istedim yani

:==))salatalık benimde vazgeçilmezim...günde yarım kilo yerim:)))bi faydası varmı bilmeden yiyom valla:)))

Evet canim bende oyle diyodum ama canim bisey cekmiyor hem ben ona kiyamiyorum ki isten zaten cok yorgun geliyor ama karpuz cok severim

ALLAH KIMSEYE YASATMASIN...Ama ben duanin gucune cok inaniyorum INSALLAH. Dualarla ALLAH bebegini ona bagislar saglikli olarak AMINN...

:==))salatalık benimde vazgeçilmezim...günde yarım kilo yerim:)))bi faydası varmı bilmeden yiyom valla:)))

ay faydasını bilmiorum da ...zararı yok

hele yazın o sıcakta dolaptan buz gibi çıkarıp yemek çok güzeldi.

ama smdi bişe yemenin bi anlamı gelmıor halen bana
toparlanmak çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…