Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

eee hareketli bi gün geçirdin.alıstın ciciş evde olmaya..
sabahta erkenciydin ya da ben gec kaldım bilemedim:KK9::KK9::KK9:

ay o yoğunluga bıde aras sen babannesının evın de bı kaka yaptı boynunun altına kadar ömrumde öle bışey görmedım komple soyduk falan
yarenım desen başım agrıyo dedı baktım hafıf ateş va yarabbım nasıl bı kısır döngu

ay kuzumm ne yedin bakimmm peynir ekmek mi neden begenmedin bazen ona muhtac oluyos evde ekmek olmuyoda

ay tüm gün neden yemek yemedin sen:KK20::KK20::KK20:
ayy canm pekmek tahin yedim..ekmek zeytin..
hımm butn gn yemdim btn gün uyudum..sanki hiç uyummş gbide uykum vr halen...
yaa ben aslında biraz kararsızım:KK50:değerlerinde sayısında falan bişey yok..ya ameliyattan sonra normal olan değerler düşerse:KK50:öyle bişey olur mu bilmiyorum ama kafamı biraz kurcalıyo ya ters teperse diye:KK14:

ay neden tepsin cnm yaaa ne alaka..doktr bilmiyomu bu durumu cnm...doktr niye riske alsın onu cnm

yaa ben aslında biraz kararsızım:KK50:değerlerinde sayısında falan bişey yok..ya ameliyattan sonra normal olan değerler düşerse:KK50:öyle bişey olur mu bilmiyorum ama kafamı biraz kurcalıyo ya ters teperse diye:KK14:

aa öle bi ihtimal armı ki..neden öle ters bişe geldi aklına:26:

istersen ameliyattan önce bir konus dr.la korkularınızdan bahsedin
yada gittiginizde sorsaydınız keşke:KK43:

sizi aydınlatsın rahatlatsın ama sanmıyorum böle bir tehlike olsa yapmaslardı die düşünüorum

ay bende acıktım ananem dartı almış banada verdı ondanmı yesem sız bılıyomusunuz kızlar dartı

zeyneppp ınşalla hayırlısı olur tatlım dr a gıvenııyosanız hıc kafanı bulandırma cnm

ay o yoğunluga bıde aras sen babannesının evın de bı kaka yaptı boynunun altına kadar ömrumde öle bışey görmedım komple soyduk falan
yarenım desen başım agrıyo dedı baktım hafıf ateş va yarabbım nasıl bı kısır döngu
ayyy olaylara bak

kıs derlerya cocuklarla biyere gidilmes dıe.evde bişe olmas dısarda olur
e yarencik nası şimdi.ay biri gecti derken..

ay uyudukça uyunuyor demek..bende iyi uyuduum öglen uyandım
ay ama simdi gözler aha böle:KK53::KK53::KK53:

Bugün esimin spemriogramini aldik, 15 milion olmasi gerekiyormus bunun 12 milion varmis, dr. iyi dedi sorun yok dedi , sizce ????
ay deli burdaki dr. lar yaaaaa

Bak top karabiberi hic duymadim ya ciddimisin sen ?

7 tane hergün sabah falan fark edermi ? Cignemeden yutsam su ile olurmu yoksa cignemek sartmi ?
2-3 sonra cörekotu bitiyor ozaman karabiberi yapsam olurmu asiri mi olur ???

ay sag ol ya:))))
valla cnm benm bildiğim 5. gnü başlnıyor 7 gn boyunca günde 7 tane.hap gbi çiğnemedn yutucaksın cnm
ayyy arası koru bari bu durumda hemn önlemini al cnm ay bol portalak bol limon sık ondan ver cnm bol vitmnli çok ii olo
arsımda mşşlh boğzına kadr nasıl çıkrrtı o işi
ay bende acıktım ananem dartı almış banada verdı ondanmı yesem sız bılıyomusunuz kızlar dartı

o ne kızz ben bilmm

kızlar ablamın görumce tup bebek tedavı başladı onca ılaca destege 3 yumurta olmuş bırı boş bırı kucuk bı tanesı döllenmış transfer edılcek ış ama rahım kalınlıgıı uygun dgılmış ınceymış yumurtayı dondurmuşlar rahım duvar kalınlaşınca transfer olucakmış
bu şekılde yaparlarsa ya tutmaz yada tutsada erken doğum tarzı rıskler oluyomuş
tuhfenıınmıydı kızlar rahım dıvarı ınce

ayyy olaylara bak

ay valla dün gece yani sabah 6 da yattım saatt 21.00 da uyndım

valla cnm benm bildiğim 5. gnü başlnıyor 7 gn boyunca günde 7 tane.hap gbi çiğnemedn yutucaksın cnm

ayyy arası koru bari bu durumda hemn önlemini al cnm ay bol portalak bol limon sık ondan ver cnm bol vitmnli çok ii olo
arsımda mşşlh boğzına kadr nasıl çıkrrtı o işi

o ne kızz ben bilmm

sorma kuzum ya bıde yaren haftada 2 kg mandaıne yer portal suyu sıkarım ıcer
okulda herkes hasta ılk sene hastalıgıymış bu sne yandk
kuzum dedıgım şey sutun kaymagından yapıkıyo

ay neden tepsin cnm yaaa ne alaka..doktr bilmiyomu bu durumu cnm...doktr niye riske alsın onu cnm
pfff ne bilim aklıma ellibin türlü şey geliyo işte:KK1:
aa öle bi ihtimal armı ki..neden öle ters bişe geldi aklına:26:

istersen ameliyattan önce bir konus dr.la korkularınızdan bahsedin
yada gittiginizde sorsaydınız keşke:KK43:

sizi aydınlatsın rahatlatsın ama sanmıyorum böle bir tehlike olsa yapmaslardı die düşünüorum

doğru diyorsunuz risk olsa niye yapalım desin ki :KK52:beni almıyo dr giderken,ben gitseydim doktora herşey sorardım da.ameliyattan sonra bi gece kalınıyo ya,ona bile senin kalmana gerek yok,ben yalnız kalırım diyo:KK1:sanırım birazcık gurur yapıyo :KK9::KK9:

kızlar ablamın görumce tup bebek tedavı başladı onca ılaca destege 3 yumurta olmuş bırı boş bırı kucuk bı tanesı döllenmış transfer edılcek ış ama rahım kalınlıgıı uygun dgılmış ınceymış yumurtayı dondurmuşlar rahım duvar kalınlaşınca transfer olucakmış

aaa boş yumurta ne..hani bizim oluşuyor ya içerde dölnnmmş çartlmmş yumurtamı acaba..
ayy progestan desteğiyle biir ilçta varfdı onla kalınlştryolrdı..bende de vardı ilk evlndim zmnlarda inceydi hatta ilşkiyi bile yasklamştı rahmin delinme ihtimali vardı...sonra 2 ilçla 2 ay içerinde düzeldi..çok kötü yaa..birdahda yaşamadım o sorunu

ayyy olaylara bak

sorma kuş ya bırak arası yarenı hıc bı bebkte görmedım okadar cıksın sanırım ılac etkısınden
yarenın hafı ateş var bakalım yarın ne oluruz

aaa boş yumurta ne..hani bizim oluşuyor ya içerde dölnnmmş çartlmmş yumurtamı acaba..
ayy progestan desteğiyle biir ilçta varfdı onla kalınlştryolrdı..bende de vardı ilk evlndim zmnlarda inceydi hatta ilşkiyi bile yasklamştı rahmin delinme ihtimali vardı...sonra 2 ilçla 2 ay içerinde düzeldi..çok kötü yaa..birdahda yaşamadım o sorunu

cnm ya okadar uzun suruyomu
ay bebecık döllenık beklıcekmı okadar zaman of puf yanı

ay bilmiorumki kimdi
herseyi unutuyorum zaten

ablanın görümcesine de üzüldüm ay hakkında hayırlısı olsun nerde yaptırıor tüpü?
Bugün esimin spemriogramini aldik, 15 milion olmasi gerekiyormus bunun 12 milion varmis, dr. iyi dedi sorun yok dedi , sizce ????
ay deli burdaki dr. lar yaaaaa

bencede kötü degil canım 7milyonla kendiliginden hamile kalan arkadaslar var
önemli olan hızıymış birde saglıklı hareketli olması

yoksa 1 tane sperm yetior bebek olacaksa:KK49:

sorma kuzum ya bıde yaren haftada 2 kg mandaıne yer portal suyu sıkarım ıcer
okulda herkes hasta ılk sene hastalıgıymış bu sne yandk
kuzum dedıgım şey sutun kaymagından yapıkıyo
ayy bari arası koru cnm sen ne etceksinn..öle böle yaren atltr hastalığı
ay yok cnm bilmm o şeyi ilk defa duydumm
pfff ne bilim aklıma ellibin türlü şey geliyo işte:KK1:

doğru diyorsunuz risk olsa niye yapalım desin ki :KK52:beni almıyo dr giderken,ben gitseydim doktora herşey sorardım da.ameliyattan sonra bi gece kalınıyo ya,ona bile senin kalmana gerek yok,ben yalnız kalırım diyo:KK1:sanırım birazcık gurur yapıyo :KK9::KK9:

tatlım kalbini çürütme olmlu düüşün olumlu olsun cnm..rabbim hayırlı olarak her şeyi vericek bize..sen bol bol dua et cnm

ay bilmiorumki kimdi
herseyi unutuyorum zaten

ablanın görümcesine de üzüldüm ay hakkında hayırlısı olsun nerde yaptırıor tüpü?

bencede kötü degil canım 7milyonla kendiliginden hamile kalan arkadaslar var
önemli olan hızıymış birde saglıklı hareketli olması

yoksa 1 tane sperm yetior bebek olacaksa:KK49:

amerıkan hastanesınde yaptırıyo cnm
uzun sure orda sorumlu hemşıreydı şimdi sac ekıyo gercı ayrıldı ordan

X