Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hayırlı olsun canımm neden üniversite die ısrar ettin benim doktorumm ünivers
hastanelerinii bide devlet hastanelerininkini begenmiyodu sonuc tam net çıkmıomus
kimin kii belli bile olmuormuss ama burası için gecerli tabii oo canım benmm ben inaniıyorumm bişiy çıkmıcak

aa bunu hiç duymamıstım canım bende ünv hastanesi arastrmacı falanya daha ii çıkar sanıyordum
bak smdi kurt düştü içime eger öle olursa birde özelde cektirrim artık
ay insallah ii yaparlar heveslendim o kadar...

ama bende inanıyorum bişe cıkmıcak ben ok saglıklı bir kadınımmm:KK16:
(artık hep böle sölüorum beynimi inandırayım buna)

nasilsiniz gece kuslarim benim:KK34::KK34:
nasılsın kuzum ayy bize diyon ama asende burda olduna göre sende gece kuşusun cnmm
ben öpeyim barışalım:KK19::KK19::KK19:

iyi geceler canım bende tam nerelerde bu konuskan arkadasımız yoklugu hissedılıor diyordum:KK9::KK9:
ben iyiyim randeumuda aldım acayip keyfim yerinde:KK16:

ayyy saol balım.sen ne bilion bakalım onların lazım oldugunu
elimdeki kagıdada yazmıslar zaten..ama ben agrı kesici igne olayımda gideyim diorum
anestesiz yaparlar malum:KK37:
aa bilirim bi ara benden de sitmşlerdi ama bende randevu alammıştım uyuz olmuştum bidada gitmmştimm..sen bilon cnm ben normlde hap içmedim için en ufak ağr kesici bile yato baan..ya nedicem bu doktr bana neden bebe aspirini verdi
h.g canım nasılsın?

iyiyiz kuzum çok şükür bekliyoruz işte :21::21::21:

bekleyn bakalım cnmm sağlıkla al bebğini resmin yolla bize

ay cnm ben bulmdım böckleri onalr beni buldu..
ay kız m harfini fazla boşluk bırkmışın gbi zattm ben anlamadım ama zeki olanlar anlar kuzum

sen doğurda gel bakimmm :)))

senn nickin yanlış cnmmm
sen sessiz kadın olmalıydınnn

aayyy evet beğenmiylor cnmmm puffff

:KK1::KK1::KK1:ama gece de sessiz değil midir?:KK34:

bendeiyiyimmmm kuzumm.ay neden kasınıosun bu havada böcegi nerden buldun
uyuz mu oldun sen bakimmm:KK1:

kız m yi ben ayırdım romeo m özel olsun die ama anlasılmamıs birleştireyim bari geri:KK9::KK9::KK9:

heee tamam ozaman :KK1:

aman gece gelsede konusmuokiii:KK9::KK9::KK9:
ideal kadın kocasına dırdırda yapmıodur ha

songul kaynanasında.kocasıda evdeya bugün bakalım gelecekmi:KK30:

hg sevgicim
maasallah kızına nekadar ileriden gidior:nazar::nazar::nazar:
birde pkolularda gitmes derler.sende troid vardı ama pko da varmıydı ki:26:

bende yeni üyeyim uykum firarda dolanıyommm herkeşleri de tanımak istiyom :)

nasılsın kuzum ayy bize diyon ama asende burda olduna göre sende gece kuşusun cnmm

aa bilirim bi ara benden de sitmşlerdi ama bende randevu alammıştım uyuz olmuştum bidada gitmmştimm..sen bilon cnm ben normlde hap içmedim için en ufak ağr kesici bile yato baan..ya nedicem bu doktr bana neden bebe aspirini verdi

bekleyn bakalım cnmm sağlıkla al bebğini resmin yolla bize

benim bildigim bebe aspirini kani sulandirmasi icin veriyorlar. sende pihtilasmami var???

Masaallah canim cok sevindim Allah bozmasin keyfini Insaallah
:KK9::KK9::KK9:

bende cok sükür daha iyi oldum. esimle konustum yaz tatiline tr.ye tüpbebek tedavisine baslayacaz Insaallah bakalim

en azindan birseyler yapilacak onun sevincindeyim bende

burda pazartesi 2ayri doktoru ardim randevu almak icin dolularmis anca subata verebilirlermis.
sinir oldum almadim termin mermin

bu yaz tr. tüpbebek baslayacagiz bakalim artik kismet

insanin hicbirsey yapamamasi vicdanen huzursuz ediyordu beni en azindan tüp denedim ve sonuca göre rahatlarim Insallah.

bende gelismeler bu sekilde
aa pek sevindim canım hayırlısı olur insallah
yaza kadar da kafan rahatlar insallah gerek bile kalmaz:KK16:
hoşbulduk canım iyi diyelim iyi olalım inşallah..

bak bak bak nasılda dalga geçiyor benimle:KK9::KK9::KK9::KK9:iyi yapmışsın canım..giderken majezik iç ama öle demişlerdi..bide şeydanın dediği gibi çarşaf gibi bişey götür,ben namaz eteği götürmüştüm ama gerek kalmadı önlük giydirdiler bana.
yok cicegim dalga olurmu sevdigimden diorum:KK19:
ay demek sende cekıldın
sendemi ünvte de cekildin
canın yandımı:26:

ay bende 2 aydır alamıordum randevu ama inat ettim hırs ettim 3.de aldım
ay sende hemen uyuz ol:KK37:
bebe asprini kanı sulandırsın die içilmesmi valla sorsaydınya sasırdım bende simdi

kızlar benm kociş telfonu arabasında unutmus
biz otopark a kadar gidip gelicegiz:KK37::KK37:

10 15dk sonra burada olurum:KK54::KK54::KK54:

hoşbulduk balımmm,ayy maşallah arkadaşıma:nazar:hep gül inşallah bitanem benimm:KK16::KK16::KK16:
aminn canımberaber gülelim inşş
aa bunu hiç duymamıstım canım bende ünv hastanesi arastrmacı falanya daha ii çıkar sanıyordum
bak smdi kurt düştü içime eger öle olursa birde özelde cektirrim artık
ay insallah ii yaparlar heveslendim o kadar...

ama bende inanıyorum bişe cıkmıcak ben ok saglıklı bir kadınımmm:KK16:
(artık hep böle sölüorum beynimi inandırayım buna)

canım kurt düşmesin içinee herseyin hayırlısıı
benim arkadasım varr birseye nasıl inanırsan ne kadar sık söylersen
öle olur derdii ve inandıgı için mii bilmm hep oldugunu söylerdii
ben de yapım dedimm ama unutuyorumm hep pozitif düşünce gücüü
ay bunun kitabı varmıs ondan öle yapıoduu inann kii sonuncadaa hep ölye saglıklı olasın
cok sükür canim bende iyiyim.
nesem yerine geldi artik aglamak yok:KK20::KK20: aglamiyorum aglamayalim Insaallah

evet aglama canımmm zati o b iki günlük bunalımm simdii
ben,m adet günüm gelioo olmıcak bebeş biliorumm ama
üzülürüm yinee alışkanlık yapmıs iilla ayda bi kere aglıcam oda bahane oluyor

canlar bize müsade uykumuz geldi yarın görüşürüz inş. Allah'a emanet olun hepinizide öpüyorum
iyi geceler :KK54::KK54::KK54:

:KK1::KK1::KK1:ama gece de sessiz değil midir?:KK34:
evet cnm ama bak şunada gece ama maşşlh bizz baya ses çıkrıyoruzzz...
beni dış gebe diye aldılar küretaj olduktan sonra kan değerlerim düşünce anladılar düşük yaptığımı da. kürtaja girmeden önce dr kese gözüküyo dedi şaşırdı. ama benim kan değerlerim yükselmiyodu hep aynıydı. dış gebe dediler alttan ultrasona aldılar bence alttan ultrason yapmamalıydı sonra eve gittim karnım arıdı ertesi gün düşüyomuş. kimyasal gebelik ne ki?

ay cnm ben anaşamdım yaa neden kürtaj kafm karıştı dış gebelk oldumu kürtj olmz çnkü tüplerde olo bebk..
anca amelyta olunuyor..oda ilk başınc ailçla kurutuluyo..tatlım genelde 8 haftaık aşasına vajinal bakıyolr ztn..
kimyasal gebelik kese oluşma aşamasında gebeliğin sonlanması gbi bir şey en kısa özeti bu

ay demek sende cekıldın

bebe asprini kanı sulandırsın die içilmesmi valla sorsaydınya sasırdım bende simdi
evet canım bende ünvte de çektirdim..canım hiç yanmadı diyebilirim(bide ben acıya çok dayanıksız biriyim annem bile hayet etmişti odadan gülerek çıkınca:KK9::KK9:) sadece ilaçı içeri verdikleri zaman biraz sızı oldu o kadar :KK53:
aminn canımberaber gülelim inşş

canım kurt düşmesin içinee herseyin hayırlısıı
benim arkadasım varr birseye nasıl inanırsan ne kadar sık söylersen
öle olur derdii ve inandıgı için mii bilmm hep oldugunu söylerdii
ben de yapım dedimm ama unutuyorumm hep pozitif düşünce gücüü
ay bunun kitabı varmıs ondan öle yapıoduu inann kii sonuncadaa hep ölye saglıklı olasın

evet aglama canımmm zati o b iki günlük bunalımm simdii
ben,m adet günüm gelioo olmıcak bebeş biliorumm ama
üzülürüm yinee alışkanlık yapmıs iilla ayda bi kere aglıcam oda bahane oluyor

amin canımmmm inşallah:KK16::KK16::KK16:

benim bildigim bebe aspirini kani sulandirmasi icin veriyorlar. sende pihtilasmami var???
ay cnm işte 2. kimyasldan sonra bana hemonu hemde folic asit verdi işte cnm ...

ay demek sende cekıldın

sormadım cnm yaaa ...2 kmyasldan sonra onu verdi bana...
ben öle istedm şey hemn olcak yoksam fenaaaa..
ay cnm ztn sonra ismaile gtmştk gerek yok dedi o ay hamile kalınca bir daha düşünmmştk cnm
kızlar benm kociş telfonu arabasında unutmus
biz otopark a kadar gidip gelicegiz:KK37::KK37:

10 15dk sonra burada olurum:KK54::KK54::KK54:

ayyyy kocan tek gidemiyomu koşş peşine keçırmsınlar admıı ..gelrken yoldan ttalı alın...41 zeynepe de uğryıon

ay cnm ben anaşamdım yaa neden kürtaj kafm karıştı dış gebelk oldumu kürtj olmz çnkü tüplerde olo bebk..
anca amelyta olunuyor..oda ilk başınc ailçla kurutuluyo..tatlım genelde 8 haftaık aşasına vajinal bakıyolr ztn..
kimyasal gebelik kese oluşma aşamasında gebeliğin sonlanması gbi bir şey en kısa özeti bu

biz kadınlar her zaman,her yerde ses çıkarmayı başarabiliyoruz:KK1:Maşallahımız var:KK9::KK9::KK9::KK9:

şimdi ben illede meselemi anlatacam ya çorba etmişim:) dogru ben ilk gebeliğimde evde 3 kez test yaptım 3 ünde de silik çizgi çıktı sonra hastaneye gidip kan testi yaptık dr dış gebesin dedi başka hstneye gönderdi orda alttan baktılar şüpeli dediler eve gittim karnım arıyodu ert gün kan geldi gittik hemen acil yattım ert gün kürtaja girmeden önce dr raporumu incelerken kese var dedi sonra kürtaja aldı kan değerlerim yükselmediği için heralde sonra hemen kan değerlerim düştü yani dış gebelikten girdim düşükten çıktım

ben yatıorumm esnerken catlıcam yoksaa çok uykum var çokk:KK16::KK16::KK16:
uykucu senii kızz iice uykucu oldunn hee sen..hadi git uyu bakalım cnm
biz kadınlar her zaman,her yerde ses çıkarmayı başarabiliyoruz:KK1:Maşallahımız var:KK9::KK9::KK9::KK9:
haaahaha doru diyn cnm valla maşşlhh bizlere
şimdi ben illede meselemi anlatacam ya çorba etmişim:) dogru ben ilk gebeliğimde evde 3 kez test yaptım 3 ünde de silik çizgi çıktı sonra hastaneye gidip kan testi yaptık dr dış gebesin dedi başka hstneye gönderdi orda alttan baktılar şüpeli dediler eve gittim karnım arıyodu ert gün kan geldi gittik hemen acil yattım ert gün kürtaja girmeden önce dr raporumu incelerken kese var dedi sonra kürtaja aldı kan değerlerim yükselmediği için heralde sonra hemen kan değerlerim düştü yani dış gebelikten girdim düşükten çıktım

anlatmak zorunda değilsin zorla değilsinki..ben sordum sadece

uykucu senii kızz iice uykucu oldunn hee sen..hadi git uyu bakalım cnm

haaahaha doru diyn cnm valla maşşlhh bizlere

anlatmak zorunda değilsin zorla değilsinki..ben sordum sadece

.:) yok evde kilerin kafasını şişirdim zateen bide buraya geliim dedim:) sıkıntı paylaşınca hafifliyo

X