BEBEĞİNİZLE KEYİFLİ SOHBETLER-Evde bebeğinizin kalp atışlarını dinleyebileceksiniz..!

Canımm sen jel sürmeden dinliyorsan ondan duyamamışsındır tabi. Ben aleti alınca yanında jeli hediye geldi. Rahat rahat dinliyorum. Senin de dinleyebildiğine çok sevindim. Bir zararı yokmuş kesinlikle. İstediğiniz kadar dinleyebilirsiniz diyorlar. Doktorlar da öneriyormuş. Ben baya internette araştırma yapmıştım. yerimseniben

benim gibi paranoyak biri için süper bir alet. bir kaç gündür araştırıyorum bende.

nevroş, nerden kaça aldın canım sen aleti? bu arada bir alet başlığı altında yine buluşuyoruz.yerimseniben

Canım harika gerçekten. Ben sana özelden atayım canım linki. Burdan vermek yasak. Aletler bitmez. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızlar valla heveslendim sizlerden bende mi alsam daha erken mi sizce? 9 haftalık henüz

Canım daha erken sana. Bence 2 hafta sonra ver siparişi. Şimdi duyamayınca boşuna stress yaparsın. 12'den itibaren rahat duyarsın. :içelim:

canım ya, karnın yapış yapış olmadı mı?:roflol:

neyse, işini görmüş ya önemli olan o. en azından aklımızda olsun, alırsam aleti jel biterse jöleye talim.:roflol:

merhaba arkadaşlar.... bu aletten bende aldım... inanılmaz memnunum.... ve hiç aramadan her koyumuşumda bebeğimin kalp atışını duyabiliyorum... yeni bir şey keşfettim... kalp atışlarını duyduğunuz yerde eğer bebeğin pozisyonuna göre ses az geliyorsa. aleti biraz sağa yada sola kaldırdığınız zaman ses gümbür gümmbür geliyor... aklınızda bulunsun....ama bu kaldırma işlemi tamamen değil ucuna hafif meyil vermek gibi bişey...

benim gibi pimpirikli ve daha önce bebeğinini kalp atışı durduğuı için kaybetmek zorunda kalan bir anne için muhhteşem bir alet...

Canım güle güle kullan. Gerçekten çok güzel. dediğin şeyi ben de farkettim. Meyil vererek daha net duyulabiliyor. Bir de o an hareket halindeyse kalp atışı bir gidip bir geliyor. Hareketlerini de duyuyoruz çok şükür. Culup culop diye. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Senin ne kadarlık bebeğin canım. Allah bağışlasın. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim bebeğim 22+6 günlük... çok şükür yolu yarıladık... bu aleti çok duydum araştırdık... ve eşim bunun yerine bebe sounds almaya karar verdi.... aldıkta ama sonuç tam bir fiyasko.... caddedeki araba kornalarına varıncaya kadar herşeyi duyduk ama bebeğin kalp sesini duyamadık... bizde geri gönderdik ve bunu aldık.... bundan inanılmaz memnumum.... inşallah doduğu günleride görcez .... sen ne kadarlık hamilesin canım....

bizde bunu doguma yakin ögrendik ve görmüsdük esim alalim diye tutturmusdu ama ben aldirmamisdim insallah ikinci bebekde düsünüyoruz hem ablasida kardesini dogmadan duyar

Canım biz 14+1'iz. Gerçekten çok memnunuz biz de. İnşallah sağlıkla da kucaklarız yavrularımızı. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bizde bunu doguma yakin ögrendik ve görmüsdük esim alalim diye tutturmusdu ama ben aldirmamisdim insallah ikinci bebekde düsünüyoruz hem ablasida kardesini dogmadan duyar

Canım Allah bağışlasın kızını. Dediğin gibi ikinci yavrunuzda alırsınız artık. a.s.

İŞTE AYNI BEN.. sabırsızlıkla almak istiyorum 10 haftaya gireyim anında sipariş vercemm sizden böle güzel şeyler duymakta süper oluyooo çok sağolun yaaadelikafadulden

geçen gün angelsounds ararken bana da o yok diye bu aleti uzattılar. bende memnun kalmazsam geri getirebilirmiyim dedim. yetkili kadın hayır, hijyen söz konusu olduğu için alamayız dedi. ben çok üsteleyince denememe izin verdi. bir kaç dakika denedim ama o bir kaç dakika içinde bile memnun kalmadım. belliydi birşey duyamayacağım. ama paketi açtık almak zorundasınız vs gibi şeyler söyledi. allem ettim kallem ettim almadım. memnun kalmadığım şeyi niye alayım ya!

şimdi angelsounds alayım diyorum. araştırdım yurt dışından yarı fiyatına getirtebilirim ama gelmesi temmuzu bulur. ne yapsam karar veremedim.

kizlar bende kalp atisini duydugudan beri acaip rahatladim.
en azindan acaba bisey oldumu derken hemen dinliyip rahatliyorum.
cunku bende 3 dusuk yasadim.
kizlar doktorunuza danistinizmi hic bi zarari yok dimi.
bebekleri dinlerken simdi bide gelisimine yada baka bisey zarari olmasin.
iki gundur de buna taktim kafayi.
bu rada ben 17+4 hamileyim kizlar karnim cokta buyumuyo sizce normalmi.
birazcik cikti sadece. ben oyle fazla kilo almadim. ondanmi,
insallah rabbim bebeklerimizi saglikli sekilde kucagimiza verir.

ben sormadım canım doktorların bulunduğu site var ona sorayım bakalım ne cvp gelicek bak benimde aklıma takıldı bende siparişi verdim yarın elimde olur inşallah..

cnm normal belkide senin iç karnın geniştir ondan çıkmamıştır göbiş.. gerçektende anlaşılır halde duyuluoomu yaa biran önce gelsede bende dinlesemdelikafadulden

Canım internetten baya araştırmıştım zararı olmadığı yönünde verilerle karşılaştım. Doktorum da zararı yok dedi. hihoyyyt

Tatlım hayırlı olsun. Haydi bakalım. Sen de dinle. Çok güzel bişi. :asigim:

veeee benim doplerim geldiiiiiiii...süperrr bişiiiiiiiiiiii... fokfok diye sesler geliyorr başka yere götürüyorum acaba değil mi diye ama tık yok resmen bebiiişiiiim burdayım diyoooo.. şükürler olsunn süper bi alet :)

bu aletten ben de almak istiyorum ama yaşadığım yerde bulamadım internetten baktım amazon da var ama sanırım o da türkiyeye göndermiyor. amazon fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 30 dolar civarındaydı ( 2 kulaklığı cd si ve kayıt edebilme özelliği var) bir de yaklaşık 20 dolara başka bi markanın vardı ama bu angelsounds hakkında daha fazla olumlu yorum yapılmıştı. sizler nereden alıyorsunuz?

canım googleda melek sesleri yaz ilk çıkan yerden sipariş verdim ben havale ile 100 ytl

kızlar doktoruma sordum kesinlikle cihazın bir zararı yokmuş ses dalgası veriyor bunlar dedi oyüzden hiç bir zararı yok dedi. bende peki nekadar sıklıkta kullanabiliriim dedim? her an istediğin herzaman hiç fark etmez dedii içimm rahatladıııı sizlerde rahat olunopuyorumnanaktan

Kesinlikle yooooooooookk. Canım memnun kalmana çok sevindim. Gerçekten çok güzel. :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…