BEBEĞİNİZLE KEYİFLİ SOHBETLER-Evde bebeğinizin kalp atışlarını dinleyebileceksiniz..!

bitanem neden yararını göremedin? Duyulmuyor mu yoksa? :uhm:

canim ilk aldiğimda 12 haftalikti bebişim hiç duyamadim pimpiriklendim dr gittim bebeğim sağlikliydi maşallah sonra ürünü satan bayanla mailleştik bebeğiniz saklanmiş olabilir dedi ok dedim bir kaç hafta daha deneyeceğim ozaman dedim ve denedim ben duyamiyorum bebeğimin kalbini kendi kalbmi eşiminkini dinliyoruz ama bebeğinki yok bir ses duyuyorum ama ultrasonda bilirsiniz bebeğin kalbi çok hizli atiyor o duyguğum hiç hizli değil yani bebeğimin kalbi değil eminim yinede siz bilirsiniz ben geri iade edeceğim ürünü 85 ytl ye aldim yazik bence

Anladım canım. Bilgilendirdiğin için teşekkürler. Memnun kalan insanlar olduğunu da duydum. Bence denemeye değer. 85 YTL bana göre çok değil. Sokağa da atabilirim gerekirse. Ama gerçekten duyabilirsem dünyalara bedel olur benim için. hihoyyyt

Tercih meselesi tabikii denee.. Ben memnun kalmadim diye herkes kalmicak diye birşey yok. Aklinda kalacağina al

sevocan3 geçen gün biryerlerde mesajını okudum sen de bu aletle bebeğinin kalp atışlarını duymaya başlamışsın. İşe yaramıyor demiştin ama sanırım biraz geç duyabildin. Yani alet çalışıyor demek oluyor bu. :lepi: hihoyyyt

Kiz nevrosky valla teknoloji harikasi oldun he nerden buluyorsun bu aletleri yaaa bide kizim sen bizi batiracan anlaşildi:)hamile kalalim da onuda aliriz ama önce bebek olmasi lazim kalp atişini duymak için hele bebeği yapalim bunuda almayi düşünürüz seni seviyorum kiz

Bu konuyu 11.09.2008 tarihinde açmışım. :asigim: :asigim: :asigim: Hamile kalabilmek ümidini içimde taşıyordum hep. Ve kaldığımda bu aleti alarak bebeğimin kalp atışlarını dinlemeyi , kaydetmeyi çok istiyordum. :asigim: :asigim: :asigim: Allaha şükürler olsun ki Tüp Bebek Tedavisi ile bebişime hamile kaldım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: 12. haftada bu aleti sipariş ettim. Pazartesi günü elime geçti ve akşamına denedim. Çok güzel bir duyguydu. :asigim: :asigim: :asigim: Bütün hamile arkadaşlara tavsiye ediyorum. Bebek yolu gözleyen herkese de tez zamanda sağlıklı hamilelikler diliyorum. Bütün hamileler ; Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canim bende aldim bu aletten.
cunku daha once 3 dusuk yasadim.
bu defa cok pimpirikliyim.
su an 15+2 hamileyim halen duyamiyorum.
bi ise yaramiyo simdilik. ama sonra nasil olur bilmiyorum.
o uzden surekli ekografiye gidiyorum.
bide doktorum dediki bazen bebegin kalbi yavas atar bazen hizli buda
seni huzuruz eder neden boyle diye bazen duyamaya bilirsin.
panik yapip korkarsin dedi. gerci ben yinede aldim ise yaramadi.
rabbim bebeklerimizi kucagimiza almayinasip eder insallah

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benim senin adına çok sevindim.Şeniz.Rabbim hayırlısıyla bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.amiiinnn:Saruboceq::Saruboceq:....

canim nasil bulabildin bebegin yerini .
benim alet evde yatiyo daha ise yaramadi markasi ne . benimki angel souds
insallah saglicakla bebeklerimizi kucagimiza aliriz.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canim nasil bulabildin bebegin yerini .
benim alet evde yatiyo daha ise yaramadi markasi ne . benimki angel souds
insallah saglicakla bebeklerimizi kucagimiza aliriz.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım normalde ultrasona giriyorum ya hani. Doktorun aleti tuttuğu yeri tahmini biliyordum. Orada yavaş yavaş oynatınca buldum. Yatış pozisyonuna göre duyamıyor da olabilirsin. Öyle demişlerdi bana. Aynı marka canım benimki de. Sağlıkla kucaklarız inşallah yavrularımızı canım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim senin adına çok sevindim.Şeniz.Rabbim hayırlısıyla bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.amiiinnn:Saruboceq::Saruboceq:....

Canım çok sağol. Allah razı olsun. Aminn inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canım normal geliyor. Benim bebeğimin cinsiyeti henüz belli değil. Dinlerken tamamen uzanıyorum. İnşallah sağlıkla kucaklarız bitanem. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ayyyyyyyyyy kizlar ben bu doppler cihazini jel kullanmadan
yapiyormusum. oyuzden duymuyormusum.
tesadufen buldum. esimin sac jelini bi avuc karnima surdum
ayyyyyyyyyyyyyyyy duydum kalp atisini.
zaten once 3 dusuk yasadim. sirf bebegin kalp atisini dymak icin zirt pirt doktora gidiyodum.
simdi arad bi dinleyip rahatliyorum.
kizlar bu cihazin bebege zarari varmi sizce.
rabbim bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi naxsip etsin.

benim gibi paranoyak biri için süper bir alet. bir kaç gündür araştırıyorum bende.

nevroş, nerden kaça aldın canım sen aleti? bu arada bir alet başlığı altında yine buluşuyoruz.yerimseniben

bildiğimiz saç jelimi kullandın? aletin kendi jeli var zaten, sana ondan gelmedi mi?

kızlar valla heveslendim sizlerden bende mi alsam daha erken mi sizce? 9 haftalık henüz

bildiğimiz saç jelimi kullandın? aletin kendi jeli var zaten, sana ondan gelmedi mi?

evet canim bildigimiz sac jeli kullandim.
zaten onemli olan jel kivamli olup vede kopurmemesi.
(jel dus olmadida ses cok daginik oldu) ama sac jeli tam oluyor.
insallah hepimiz bebeklerimize saglikli bi sekilde kavusuruz.
rabbim nasip etsin yeterki.:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…