bebeğinizin yatağı nerede?

_eczaneci_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
24
2
bebeğim ilk doğduğunda kendi odasında yatağında yatıyordu,gece uyandığında ben sesini duyup gidiyordum,geçen ay evi değiştirdik, çocuk odasıda yatak odasına uzak olduğu için yatağını odamıza koyduk,çocuğun düzeni bozuldu,şimdi çoğu zaman bizim yatakda uyuyor,sizler nasıl yapıyorsunuz,bebek telsizi alsam odasına ayırsammı acaba diye düşünüyorum,bi akıl verin kızlar...

bizim ki yanımızda yatağı ve hep orada yatıyor sizin ki de yanınızda yatmaya alıştıysa ayır telsiz alıp canım
ama aynı odada beşiğinde yatıyorsa bir sorun olmaz sanırım bizim sorun olmuyor ama biz
doğduğundan beri aynı odada yatırıyoruz

aslında yanımda yatması sanırım benim işime geliyor,yattığım yerden emziriyorum filanya,sanırım üşengeç oldum,,ama hergün yatırmıyorum haftanın 3 günü filan.

ilk bir ay bizim odada beşiğinde yattı , 1 aylıkken beşiğini odasına taşıdım hep orda yattı , ama işe başladığımdan beri sabah 5'de emmek için uyandığında kendi yatağıma alıyorum saat 7'ye kadar iki saat benimle yatıyo
aslında çok karşıydım kendi yatağımda yatırmaya ama o yorgunlukla alıyorum valla yanıma :1closedeyes:

kızım bizim odamızda kendi beşiğinde yatıyor.ayırmak istiyorum ama havaların iyice ısınmasını bekleyeceğim

Benim huysuzun yatagida bizim odamizda ama genelde yanimda yatiyor..

yada uyutup yatagina koyuyorum bidahaki acikmasina kadar yataginda kaliyor sonra hoppp

yine bizim yatak.

canim bende yatarak emziriyorum ve bence bu bebeklerin yanimizda yatmasini iyice tetikliyor.

nasil ayircam bilmiyorum ama cokta hosuma gidiyor ne yalan söyleyim.

aynen benimde hoşuma gidiyor,:) hele babası,yatıversin ne olacak diyor hep,ona kalsa beni atacaklar ikisi yatacaklar,,zaten süt tankeri gel bakalım diye çağırıyor:) yoksa ihtiyaçları yokmuş bana:)

bizim beşiğimiz oturma odasında gündüz onda uyuyor ,gece de yatak odamızda küçük beşiği var onda uyuyor .

biz doğduğundan beri kendi odasında kendi beşiğinde yatırdık..
sadece bir kaç defa beşiğini odamıza aldık.. hafta sonları keyif için sabahları karnını doyurduktan sonra yatağa alıyorum onun dışında hep kendi yatağında kendi odasında yatıyor bizim çitlenbik.

benim oğluşlar gündüz anakucağında içeri odada yatıyorlar gecede bizim odada park yatakları var onda yatıyorlar..
2.-3. aylarda bizimle aynı yatakta yatıyorlardı kendi yataklarına koyunca hemen uyanıp ağlıyorlardı şimdi 2 aydır kendi yataklarında yatıyorlar..gece hiç kalkmadan sabaha kadar uyudukları zamana kadar bizim odada yatacaklar sonra odalarını ayıracağım..

benim tatlı kızımda
biizm yanımızda beşiğinde yatıyor
hemen hemen yan yana yatıyor gibiyiz
aramızda beşiğin parmaklıkları var sadece
gece elini tutup uyuyorum
o değil ama ben daha cok alıştım galiba bu duruma kızımın elini tutmadan cok zor uyuyorum
1 yasından sonra beşiği bizim yataktan ayırıp odanın başka bi köşesine koyacağız
gece hiç kalkmadan uyuyunca da odasını ayırırım heralde

biz hem onların adına hemde kendi adımıza daha uzun uyku uyumak için
ayrı yatırıyoruz ikiz oldukları için
oğlum babasıyla oturma odasında
bende kızımla yatak odasında yatıyorum
onlar beşiklerinde tabi
böyle daha rahat oluyor
en azından biri uyandığında diğeride uyanmıyor
nereye kadar bakalım

bızım odamızda sepetınde yatıyor hep
yanyana yatıyor gıbıyız zaten
ama sımdı evımı tasıdım ve yerlesınce odasında yatırmak ıstıyorum ama korkuyorum gece bırsey olur mu dıye
telsız falan da alsam sesını net duyarım ama aklım onda kalır gıbı gelıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…