Akıl verin bebegime bişey oldumu

O kısa sürede bebeğe şey olacak ama bebek uyanmayacak, ses çıkarmayacak.
Şüphecilik, annelik değil bu, tedavilik boyutta takıntılılık.
Illa bisey olmasi degil. Ben konu sahibi anladim belki gelmeseydi yapacakti ve ya o hisle bakmasi bile igrenc bisey
. Evet oyle bisey olmamis olabilir ama korktugun birisinin evine gitme bir daha

9 aylik bebegim var 2 gün önce ekmin teyzesine geldik keşke gelmeseydim eşimin teyzesinin oglu 40 yaşinda biraz hasta cok sikintili biri anne babasina eziyet ediyor dün içmiş biraz annesiyle kavga etti evde benkm bebegjmde yatak odasinda uyuyodu cocugun yanina uzandim sonra bi su icmek icin mutfaga gittim mutfakla yatak odasi aurı uclarda.cok az oturdum orda mutfak balkonu var balkonda esim teyzeai kaynanam falan sonra mutfaktan ciktim teyzesjnin oglu yatak odasinin önünde pantolonunu degismis yukari dogru crkti olikledi tisortu yukari dogruyduu beni gorunce hemen tisotu indirdi bende bi hamleyle hemen yatak odasian girdim korkuyla hemen cocugun altina baktim cocugun picamasi falan giyinikti bezini actım bebegin organi kupkuru hicbi islaklik yoktu kizariklikta yoktu bezide kupkuruydu yatirirken altini degistirdim oyle uyuttum bebegimi cok korkuyorum bu manyak bişey yaptimi bebegime hemen eşimi cagirdim odaya kaynanami onlar yapmamistir dedi.kendimi affedemiyorum nasil o mutfaga gittim bebegimi yalniz biraktim ben ne bicim anneyim aglamak istiyorum bebegim kız
Böyle biri olan eve siz nasıl gidiyorsunuz sadece sizkn bebeğiniz için değil de kendiniz içinde sağlıklı ortam değildi

Illa bisey olmasi degil. Ben konu sahibi anladim belki gelmeseydi yapacakti ve ya o hisle bakmasi bile igrenc bisey
. Evet oyle bisey olmamis olabilir ama korktugun birisinin evine gitme bir daha
Belki gelmese yapacagini ya da o hisle baktigini nerden cikariyor soru sahibi tamamen kafasinda yazdigi bir senaryo
Sirf soru sahibinin aklindan gecti diye adamin da gecmis mi oluyor? Ne kadar kolay insanlara yafta vurmak ya.
Merak edip soru sahibinin eski konularina baktim kendisi psikolojik olarak pek normal degil. Umarim once kendisi tedavi olur.

Belki gelmese yapacagini ya da o hisle baktigini nerden cikariyor soru sahibi tamamen kafasinda yazdigi bir senaryo
Sirf soru sahibinin aklindan gecti diye adamin da gecmis mi oluyor? Ne kadar kolay insanlara yafta vurmak ya.
Merak edip soru sahibinin eski konularina baktim kendisi psikolojik olarak pek normal degil. Umarim once kendisi tedavi olur.
Normal olan senmisin acaba düzgün konuş haddini aşma sana kalmamis benim hakkimda karar vermek

X