bebeğinizin karnınızda canlandığını ilk nezaman hissettiniz??bende bi sorun mu var:(

demethn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
82
0
41
arkadaşlar ilk ne zaman hissettiniz bebeğin hareketlerini :emir_bebek: ben şuan 13.haftanın içerisindeyim ama hiç bişi hissedemiyorum galiba :uhm: yada hissediyorumda ben mi anlayamıyorum kafam acayip karışık uffff ya çok tembel bebişim yada ben algılayamıyorum:çok üzgünüm:lütfen biri bişi sölesin :KK43:

canım henüz erken okuduğum araştırdığım kadarıyla 18.19.haftalarda anlaşılırmış oda ilk gebelikler için 2.gebelikler için bu hafta 14 15 olabiliyormuş ..

Son 1 haftadır çok net hissediyorum. Ondan önceki hafta çok çok az, seğirme şeklinde oluyordu. Daha erken yani hissetmen için..

bencede çok erken daha 5hafta beklemen gerek ben ilk çocuğumu 20.haftadan sonra hissetmiştim ikinciyide 18.haftalıkken hissettim. he bide erkek bebek daha erken hissediiliyo kız geç hissediliyor.

canım ben 5.ayda hissetmeye başladım,bende bir gariplik var diyordum çok endişeliydim ama kontrollerde çok hareketliydi dr.bile nasıl hisstemezsin hareketlerini diyordu yani hiçççç merak etme canım ilk gebelikte zor hissediliyormuş ama maşallah kızım şimdi hiç durmuyorhihoyyyt

ben de sanki hissetmeye başaldım 2-3 gündür.ama tabiki çok minik seğirme şeklinde hareketler.
2 hafta sonra inşallah iyice netleşir.gaz olmadığına eminim ama ben

canim en erken 16. hafta hissedersin cok kisa oldugu icin anlamayabilrisin ama 18. hafta bayagi hareketlenmisti benimki.

hepinize çoook teşekkür ediyorum biraz olsun rahatladım çalıştığım için hiç vakit bulamıyorum bu hafta sonu gidicem dr a inşaallah normaldir Rabbim dualarınızı kabul etsin:1hug:a.s.

canım 18 haftadadan beri pıt pıtlama olarak hissettim, taki düne kadar dün iki kuvvetli tekme hissettim şok oldum, hiç beklemediğim bir andı, elim karnımdaydı önce gaz sıkışması sandım ama benim kızım annesini uyardı tekrar, benim anne, burdayım, canlıyım diye...

canım bendee 18. haftamda hissetmeye başlamıştım şimdi 22. haftayız ama hala öyle canımı yakıcak bişey yapmıyor minik minik ara ara hareket ediyor doktor zaten 22. haftadan sonra hissedersin demişti. benim bebeğim ultrasonda da çok hareket etmiyor azıcık tembel.

canım ben 22.haftama giricem 1 haftadır cok net hissediyorum oğluşumun hareketlerini sende problem yok merak etme :) daha cok erken

ayyy kızlar allah bağışlasın bebişlerinizi..bende 7+3 üm daha çok var ama ben sabırsızlıkla bekliyorum hareketlerini...:))

mhtpcım seni çok iyi anlıyorum 9. haftadan ihtibaren hareket ediyormuş ama biz bunu en erken 16. haftada hissedebiliyormuşuz bende bunu duyunca neden hissedemiyorum d,ye sabırsızlanıyordum ama artık hareket ediyo yaşasın yaşasın sende birkaç haftaya kadar hissedersin canım

kızlar ben de 16. haftadan sonra hissetmeye başladım... şimdi 24. haftadayız alıştık artık:KK70:

Selamlar,
Benim de ilk gebeliğim ve 23. haftamdayım. Bebeğim çok sağlıklı diyor doktor ama ben çok net hissetmiyorum hareketlerini bi şey olmaz demi hanımlar?

valla ben 4. ayım bitmişti hissettiğimde..koltukta uzanıyordum birden bir tekme attı ki nasıl çığlığı bastım.hiç beklemiyordum bukadar ani olacağını...ondan sonra hep hareketlerini hissttim.çok hareketliydi halada öyle 2,5 yaşında ve tam gaz devaaammm......

X