bebeginizin hareketleri azalıyomu

bendede biraz azalma var ama gün içinde oynama sayısı aynı.sadece artık sert tekmeler yok dönmeye çalışıyor ordan oraya.yerleri dar geliyor :)büyüdü bebişlerimiz..

endişelenme çiğdemcim..
evet, dediğin sebepten bebişlerimiz artık biraz daha yavaşlar...ama her zaman değil...
vardır bunda da bir hikmet değil mi?
sürekli içimizde kıpır kıpır olsalar belki bu durum daha çok rahatsız ve tedirgin edicek bizi...
bir de böyle düşün...
onların da uyumaya ihtiyaçları var değil mi..
küçük hareketlerini de gün içerisinde hissedemeye biliyoruz..hiç hareket etmiyor sanıyoruz..oysa ki onları bir damla sudan Yaratıp, şekil veren elbette ki herşeye Hakim'dir..hüküm O'na aittir...
bebeğine ve sana sağlıklı günler canım

Canım bebeişin hareketlerin azalması cok normal endişelenme..belki hissetmiyorsundur..sessiz bir yere geç birşeyler ye (özellikle tatlı birşeyler) ve sola uzan..yada sesli bir yerde de tepki verebiliyorlar..hareketlerini hissedeceksin..güzel şeyler olumlu şeyler düşün..yerleri artık daraldı,sert tekme yerine dönmeye çalışıyorlar ve döndükçe çarptığı yerleri hissedebiliyorsun..:)

bendede hareketlerde azalma var özellikle tekmelerde... onun yerini itmeler ve kaktırmalar aldı ve bu bazen gerçekten canımı acıtıyor :çok üzgünüm:
Aksine dönme hareketleri beni çooookkkk mutlu ediyooor :dance:

Ya bide kızlar benim oğlum galiba çok inatçı olcak fisfisfis bazen ayaklarını bi uzatıyo ki canım yanıyo bende hafifce elimle geri ittiriyorum inadına daha sert bastırıyo bu sefer fisfisfis doğuncada bu böyle olursa yandık valla

Benim oğluşun hareketlerinde pek bir değişiklik yok, yani hareketli hala..Eğer oturduğum yada yattığım pozisyondan hoşlanmıyorsa hemen başlıyor tekmelemeye..Yeri daralsa da onun pek umrunda değil, ..Bazen öyle hareketler yapıyoki göbüş bi o tarafa bi bu tarafa gidip gidip geliyo..Bazende göbek deliğimin biraz altı sertleşiyor ve öylece bekliyoruz bir süre geçsin diye çünkü ağrı oluyo..Belki kolları var orda bilmiyorum..Ama sanırım poposu solda duruyo..Çiğdemcim bebişin kiloluysa artık yeri daralmış olabilir..Benimki çok kilolu değil. İçinde bulunduğu haftayla eşit gidiyor..

Benim bebeğimin hareketlerinde bi değişiklik yok aksine daha sert ve hızlı karnım bi o yana bi bu yana dans ediyo hatta geçen akşam video ya çektik büyüyünce ona izleticem karnımda hiç rahat durmadığını ama onun her hareketini hissetmek harika bi duyguu

canım benim oğlanında hareketleerindedeğişiklikler oldu. önceden çok hareketlibir bebekti. şimdi sağ tarafıma baskı yapıyor ve göğsümün altında tekmeler savuruyor. Rabbim hepimizi kurtarsın inşallah. sağsalim bebişlerimizi alalım kucaklarımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…