bebeğinizin cinsiyetini öğrenen hamileler buyrun

nursist

PAMUK PRENSİM...
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
455
11
arkadaşlar kaçıncı haftanızdasınız ve bebeğinizin yada bebeklerinizin cinsiyeti ne? bana erkek gibi dedi ama kesin bişey söylemedi bikaç hafta sonra iyice netleşir dedi
hayırlısı olsunnn hakkımızda:lepi:

slm nursist cim ben 21+5 günlük hamileyim 17 haftalıkken erkek olduğunu öğrendim... sen kaç haftalık hamilesin ve kaç kilo aldın???

13 haftalık hamileyim canım 56 ile kalmıştım 58im şuan sen nekadar aldın
ben abartmaktan korkuyorum iştah açılmaya başladı çünkü:)

bende 16 haftalıkken ögrenmiştim oglum olacagını..doktorun 13.hafta için erken konusmus bence...

kesin bişey söylemedi canım yazdım zaten başlığada sadece benziyor kesin bişey söylemiyorum diye ekledi ... isterse kız olsun no problem ilk çocuğum neticede ... 8 haftalıkken bile cinsiyet weren dr.lar war işin ehli olmasıyla alakalı sanırım.
hayırlısı olsun senin içinde

nurnistcim dediğin gibi 9. haftada falan cinsiyetini söyleyen doktorlar varmış... ben 51 ile hamile kaldım şuan 59.5 kiloyum doktor kepek ekmeği ye, pilav makarna pek yeme dedi benimca aşırı derecede iştahım açık anlatamam... nasıl durduracağım kendimi bilmiyorum

15 im. Bir baktı kıza benziyor dedi başka pozisyondan baktı burdada erkeğe benziyor dedi. Sonrada biraz daha bekleyelim dedi. çok merak ediyorum aslında haftaya bir daha gidicem 3lü test için bakalım ozaman netleşir heralde gösterirse.

benim doktorum 13 haftalıkken söylemişti erkek olduğunu

15 im. Bir baktı kıza benziyor dedi başka pozisyondan baktı burdada erkeğe benziyor dedi. Sonrada biraz daha bekleyelim dedi. çok merak ediyorum aslında haftaya bir daha gidicem 3lü test için bakalım ozaman netleşir heralde gösterirse.

benim dr.da aynı şeyleri söyledi,bebiş pek pozisyon vermedi,bu yandan bakınca kız diyor dr.,diğer taraftan bakınca sankiş burda pipisi var diyor,bakalım hayırlısı,3lü teste kaldı cinsiyetimiz,gösteririse bizim minik inatçı.:ecrin_bebek:

insan ikisinede hazırlıyor kendini ama bu ikilemde zor bi bekleyiş artık kesin olarak öğrenmeyi çooooooookkk istiyorum bayramda aileme wermek istiyorum müjdeli haberii(inşlh)
insan nasıl seweceğini şaşırıyor hiçbirşey alamıyor öremiyor isim bile düşünemiyorum v.s tuhaf bişi:)
biran ewwel öğrenmek ümidi ile kızlarr

merhaba kızlar bende 21 haftalık hamişim 18, haftada oğlum olacağını öğrendim.zaten 5 yaşında bide kızım vardı şimdi bide oğlum oğluyor

bu haftamdayım ve hala net değil cinsiyeti doğuma kadar süpriz sanırım

14. haftada cok net olmamakla beraber kız dedi doktor..
sonra kesinleşti tabi...
bir kaç hafta sonra en geç kavuşucam kızıma inş.....

ne güzel öğrenmişsiniz ama bide o war dimi göstermezse inat edipte aman tanrımm iç sawaş şimdiden başlar heralde ne büyük bi sınaw olur...
inşlh hepimizin gönlüne göre olur sıralı olur ...isim düşündünüzmü pekii oda ayrı bi sorun

ne güzel öğrenmişsiniz ama bide o war dimi göstermezse inat edipte aman tanrımm iç sawaş şimdiden başlar heralde ne büyük bi sınaw olur...
inşlh hepimizin gönlüne göre olur sıralı olur ...isim düşündünüzmü pekii oda ayrı bi sorun

aman da aman canım benımmm hamiş olmusdaa forum acmış ne güsel bunları okuunca cok duygulanıorum inş bende hamile olurumm öpüorum cnm hayırlısı olsun..

bir çok hamilede gördüm erkek çocuk sağda kız çocuğu solda durur.çocuklarının cinsiyetini öğrenenler kendilerinde test etsinler görecekler. ben 11 haftalık hamileyim ve ultrasona girdiğimde doktor sağımdan bakıyor hep muhtemelen hatta %98 erkek kızımıda oğlumuda böyle anlamıştım
bu benim 3. çocuğum rabbim hepimize kolay doğumlar versin(amiiiiiiin)

allah bütün kuzucuklarına uzuuuuun ömürler wersin inşlh:)bende 3 tane çocuk istiyorum tabi hayırlısıyla ilkini bi doğurayım hele:Saruboceq: ama bi sorun war benim tek bi yönden bakmıyor bariz sağa yada sola kaymıyor özellikle dikkat etmiştim bebek ne tarafta duruyor diyesağ sol gezdiriyor walla...ama bu dediğini duymuştumm doğru olduğunuda duymuştum ... sağlıkla kalınhihoyyyt

benımde oglum olacak doktor bıze 16.haftada soyledı hassa bu bebek ıçın ıddeaya bıle gırebılırım %100 erkek :)

allah bağışlasın prensini :)
nerden anladın canım yani nası bukadar emin olabiliyorsun yanılma payıda çok fazlaymış çünkü ultrasonda söylede bizde tiyo alalım:))

ben de düzenli bir doktor tutturamadım her ay farklı bi doktordayım ,13 haftalıkken doktor kesin değil ama büyük ihtimal kız dedi,sonraki de kız bebek geliyor dedi bu ay sonunda ki kontrolde bakalım nerde olucam ,sürekli canım tuzlu ve ekşi çekiyor diye eşim ve aileside kız olcak diyorlar karnımda çok sivri sayılmaz galiba bi süpriz yapıp erkek gelmiycek ,ayrım yapmazdım ben ama hamile kaldım böle oldu ilk günden beri hep erkek olsa diyorum,kendimi tanıyamıyorum :)

birde kızlar çok eski mısırda uygulanan ve sonrasında bilimsel olarakda kanıtlanmış bir yöntem varmış çok erken dönemde bile kız mı erkek mi kesin gösteriyormuş belki duymuşsunuzdur(hatta bu siteden öğrenmiştim)
buğday arpa testi ,ayrı kaplarda pamuk içine buyday ve arpayı koyup idrarınızla ıslatıyorsunuz ve bir hafta içinde hangisi erken filizlenirse cinsiyeti o çıkıyor ,buğday erkek arpa kız mıydı neydi
bunun bilimsel açıklamasıda kız ve erkek bebeklerde farklı hormonların salgılanmasıymış
benim anlamadığım kız ve erkek bebekde bu kadar farklı ve kesin bir hormon farkı oluyorsa ( gebelik testinde beta hcg hormonu gibi),neden basit bir idrar testiyle kızmı erkek mi bilimsel olarak test edilmiyor ultrasonda bir sürü yanlış sonuca varılıyor.doğuma kadar cinsiyetini öğrenemeyenler hatta yanlış öğrenip herşeyini ona göre alıp da ters bir cinsiyetle karşılaşanlar var bu kadar ilerlemiş bir bilimle nasıl bu kadar aciziz anlamıyorum

Son düzenleme:
X