Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canım tekrar merhabaaa beni hatırladınmı bilmiyorum 6 haftalık ilk ultrason resmimi yolladığımda " erkek " demiştin veeee Eveeettt şuan 18 haftalığız bir oğlum olucak Allah nasip kısmet ederse... Sende hemen hemen beni le aynıydın galiba sende durumlar nedir bakalım hayırlı haberlerini bekliyorum...

ayy çok sevindim. Allah sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah bende 16 haftalıkken gittim erkek gibi ama emin olamadım 20. haftada gel dedi şuan 18 im ben de bekliyorum.

ayy çok sevindim. Allah sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah bende 16 haftalıkken gittim erkek gibi ama emin olamadım 20. haftada gel dedi şuan 18 im ben de bekliyorum.
Amiinn kuzum Rabbim hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.. Hadi bakalım hayırlısı canım kız erkek farketmez sağlıklı olsunlar da benim 10 yaşında bi kızım var 10 yıl aradan sonra oğlum olucak inşallah nasıl bi duygu bilmiyorum çok heyecanlıyım

Benim içinde yorum yaparsanız sevinirim vajinal ultrason 6+3

Eklentiler

• 726AFA08-FB12-46CC-B86C-DE27FEA64EB0.jpeg
    88,2 KB · Görüntüleme: 60
  • 639FD550-4BE9-460E-83A7-5BB2C8D3D033.jpeg
    145,9 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…