Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ah kuzu sorma 16 haftalık olduk dün gittim doktora çıkıntı var ama çok kararsızım kordon bağı da olabilir 3 hafta sonra gel dedi 😦 zaten biraz daha beklesem çocuk doğacak 😂 16 haftada dahi emin olamadı sen düşün
Nursu ben de gittim başta kiz tahmin etmiştim sonraki ultrason erkek dedin bugun gittim pipi dedi ama kordon olamazmi 17 haftalık hic belli etmedi ümit etmistim sizce kordon olabilirmi alt kısım bebeğin anlamadim

Eklentiler

• 20220527_164814.jpg
    20220527_164814.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 53
Nursu ben de gittim başta kiz tahmin etmiştim sonraki ultrason erkek dedin bugun gittim pipi dedi ama kordon olamazmi 17 haftalık hic belli etmedi ümit etmistim sizce kordon olabilirmi alt kısım bebeğin anlamadim
ben bu alt görüntüleri anlamıyorum benimkine de bi çıkıntı var dedi ama kordon da olabilir dedi. ben kendimi kine de bakıyorum ama yok yani çok zor

B'na bu pipi dedi ama anlamadım hangi tahminin tuttu erkek demistin bakalm değişmezse eger 17 haftada erkek demeleri cok gec
ben bu alt görüntüleri anlamıyorum benimkine de bi çıkıntı var dedi ama kordon da olabilir dedi. ben kendimi kine de bakıyorum ama yok yani çok zor

B
prenses gibi 2 haftaki görüntü tekrar atarsanız bakarız
Baska yok malesef 2 hafta sonra tekrar gidicem ozaman atarim size tekrat . gecenlerde gittim. 10 haftalikken yani dustum o yuzden gitmek zorunda jaldim cok sukur bebegim iyiydi alttan baktilar sol taraftaydi bebisim ...

Kızlar benim belim aşırı ağrıyor ya bide tutuluyor.Bugun bütün eklemler ayaklar ağrıyor hep. Siz ne durumdasınız varmı benim gibi olan yaşayan 🤔

Şunu da unutmadan söyleyeyim bel boşluğun danbasiri ses geliyor oturup kalkarken dönerken falan
baş ağrısı uzun ve şiddetli olmadığı sürece sıkıntı yok, kas ağrıları vitaminsizlikten olabilir özellikle kalsiyum eksikliği, belden gelen sesi bence ihmal etme bi doktora görün istersen

X