Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba benimde karından bakıldı 11 haftalık resim pek net değil ama tahminde bulunurmusunuz

oğullarındaki hamilelik sürecini sende bize anlatır mısın?
3üde çok farklıydı ilk hamilelik şiddetli kusmaya bağlı 10 kg vermiştim herşeyden evden bile tiksinmiştim 5 aya kadar sonrası ödemli ama keyifliydi . İkincisinde hep acıkıyordum TV reklm bile izlemiyordum herşeyi canım çekiyordu çünkü sürekli açtım. 3. üde çaydan ve diş macunundan tiksinmiştim. Her hamilelikle birlikte kusmalarım azaldı vücut alıştı sanırsam. Bundada yeşillikten uzaklaştım ağzımda hep buruk bi tat hayırlısı bakalım

kız en önemli şeyi canının ne çektiğini neyden tiksindiklerini yazmamışsın

kız en önemli şeyi canının ne çektiğini neyden tiksindiklerini yazmamışsın
Onlar direk aklımds kalmış ilkinde oruçlu zamanımda turşu çekmişti canım ikincide ayva ve yaz sebze kızartması çok aşermiştim. 3üncüde çok hatırlamıyorum ama portakal ve balık çok yemiştim. Bunda bi mayhoş bi tuzlu bi tatlı çekiyor ama yedikten sonra ağzım demire dönüyor bende anlamadım sonuncuyu

Artık annelerimiz cinsiyetlerini öğreneceği haftaya giriyor yavaş yavaş inşallah güzel güzel haberlar alırız Rabbim sana da bir prenses nasip etsin inş

ayyy ben de göndersem olur muuuuu

Ay ne güzel başlık banada tahmın edebılır mısın burda 8 haftalık karından bakıldı sımdı 10 haftalıgım 2 hafta sonra gidicem doktora bır tahmınde bulınabılır mısın

Eklentiler

• IMG-20220414-WA0006.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG-20220414-WA0005.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…