Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim için de tahminde bulunabilir misiniz lütfen

Eklentiler

• IMG_20220331_221424.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 67
Selamlarrr yine ben Bu kez 11+6 usg görüntüsüyle geldim tekrar bakarsanız çok sevinirim

Eklentiler

• B5AE8D70-17D6-440F-9624-489BBC3FBD49.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 51
  • F46B30D5-29F6-4198-ABD6-7A006E18C701.jpeg
    97,3 KB · Görüntüleme: 51
Selamlarrr yine ben Bu kez 11+6 usg görüntüsüyle geldim tekrar bakarsanız çok sevinirim
ilk foto kız ikinci foto hala erkek gibi. Baksana kuzuum ilkinde bebeğin uzandığı yer paralel düz gibi , ikincisinde yukarı kayan bir şekli var. Keşke doktorlar gibi bizde hareketli anlarına baksak. Doktlar bence 13 haftalarda cinsiyet söyleyebilir ama korkuyorlar

İnşallah beşinci haftadan beri bulantı kusma çekiyorum şuan 14 haftalığım daha azaldı tabi.. Tatlı yemeyi çok seviyorum
çok ters şeyler yaşıyoruz o zaman ben tatlıyı görmek bile istemiyorum bulantım var ama hiç kusmadım bende 9 haftalığım. daha yolumuz uzun.

çok ters şeyler yaşıyoruz o zaman ben tatlıyı görmek bile istemiyorum bulantım var ama hiç kusmadım bende 9 haftalığım. daha yolumuz uzun.
Hayırlısı olsun.. ben bütün hamileliklerimi farklı yaşadım cinsiyetle hiç alakası yok bence iki kızım çok farklıydı çünkü rabbim herkesin gönlüne göre hayırlısını versin sağlıkla doğsun tüm bebişler inşallah

aminn onlar sağlıkla dünyaya gelsinler hayırlı evlat olsunlar da cinsiyet çook arka planda

Doktorum yüksek ihtimal erkek dedi ben de inşallah değişmez deyince sanmıyorum ama bi daha ki ay daha kesin bişey söylerim dedi
Tahminleriniz doğru bence 7 haftalıkken de erkek demiştiniz

Doktorum yüksek ihtimal erkek dedi ben de inşallah değişmez deyince sanmıyorum ama bi daha ki ay daha kesin bişey söylerim dedi
Tahminleriniz doğru bence 7 haftalıkken de erkek demiştiniz
ay hadi inşallah hem tahminimiz tutar hem annemizin dilediği olur kesin öğrenince haber ver olur mu

Pasha22 selamlar, 9+0 karından ultrason. Tahmininiz nedir?

Eklentiler

• A3C1C54E-E66E-4EFA-8D69-948D88EDEEF2.jpeg
    85 KB · Görüntüleme: 48
Bizde 12haftaligiz bizede tahmin yaparmisin canım

Eklentiler

• 20220408_103932.jpg
    102 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…