Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar merhaba banada tahmin yaparmısınız 5+4 haftalık ve karından ultrason ile gözüktü

Eklentiler

• IMG_20220921_175100.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 61
Bana da tahmin yapabilir misiniz, Karından ultrason, 11+4 haftasındayız.

Eklentiler

• Bebek.jpeg
    148,3 KB · Görüntüleme: 60
Yok erkek olduğunu öğrendik:) tutturduklari da var ama bizim hamileler grubunda 3-4 kişiden ancak 1 kişinin tuttu, daha ogrenmeyenler de var tutturursa söylerim
Zaten %50 şans var, ya tutarsa diye bir şeyler yapmışlar. Ticarete dökmüşler bu durumu. Hayırlısı olsun . Bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alın inşallah

12 haftalıkken erkeğe benziyor dedi doktorumuz 13 haftalıkken erkek dedi bacak arasını gösterdi ama 15.16. Haftayı bekleyelim yinede dedi. Şuan 15+4 haftalık olduk yarın tekrra gideceğim
Sizin ramziye göre 6 haftalık olan erkek ama 12 haftaligun nubu kıza bnziyo başka yorum yapan yok mu bnde yarın gidecem çok merak ediyorum

Sizin ramziye göre 6 haftalık olan erkek ama 12 haftaligun nubu kıza bnziyo başka yorum yapan yok mu bnde yarın gidecem çok merak ediyorum
İnstgram da birkaç sayfaya sordum hepsi erkek dedi biri bile kız demedi happymom var uygulma oraya sordum tahminde bulunanlar 12 haftalıkta bacak arası dolu dediler çıkıntı dikmiş. Yarın netleşir inşallah sahabtan randevum var

Olabilir ramzide doğru cikiyo ramziyegore erkek yarın ogrenirseniZ yazın bnde yarın ogrenecem beraber yazalım bnm ramziye göre erkek sizinde erkek bakalim m doğru çıkacak mi

Merhaba,

8+5 karından söyleyebilir misiniz?

Eklentiler

• ultrason.JPG
    22,8 KB · Görüntüleme: 68
Ya hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah banada erkek dedi çıkıntıyı gösterdi sonra usg resmi istedim bacak arası tekrar baktı çekti ama bakıyorum birşey görünmüyor acaba resimden mi öyle oldu anlamadım ama cinsiyete bakarken erkek dedi 15+3 haftalığız senin maşallah ne güzel çıkmış usg

Olabilir ramzide doğru cikiyo ramziyegore erkek yarın ogrenirseniZ yazın bnde yarın ogrenecem beraber yazalım bnm ramziye göre erkek sizinde erkek bakalim m doğru çıkacak mi
Ramziye göre bana da yorum yapar mısınız hiç anlamadım nasıl olduğunu. 5 haftalık karından çekildi

Eklentiler

• 1A665262-AA95-42D0-908F-5213E67CA215.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 65
  • F1C38EEC-427B-4F85-92A3-3F71332A37B8.jpeg
    147,1 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…