Bebeğinizin adıyla ninni

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kızlar bebeğinizin adıyla ninni dinlemek istiyorsanız tıklayın, ben dinleyince çok duygulandım yaa gözlerim doldu..

• Konu Sahibi EU2
ben kizim olursa bir isim dusunmustum onu dinledim sanki bebegim icerde uyuyor gibi hissettim bir an gercekten cok duygulandim:))

• Konu Sahibi EU2
çok güzel o kadar duygulandım ki. üye oldum bilgisayarıma indirdim bebişim olunca bunu ona dinleticem.

• Konu Sahibi EU2
tatlım yaa ben beceremedim dinlemeyi üye olmak zorundamıyız dinlemek için

• Konu Sahibi EU2
canım gerçekten çok güzel ben hamiş değilim ama çok duygulandım

• Konu Sahibi EU2
tatlım yaa ben beceremedim dinlemeyi üye olmak zorundamıyız dinlemek için

arkadaşım dinlemek için üye olmak gerekmiyor ama bilgisayarına indirmek istersen üye olman gerek. o da zaten zor bişey değil. dinlemeni tavsiye ederim hem hamişsin bebişin de dinler a.s.

yok arkadaşım yaaaa çıldıracam ben dinleyemiyorum beceremedimmi ne ama çokta merak ediyom

Hayirli Doğumlar Arkadaşlar Meleklerinize Iyi Bakinnn

şimdilik bende dinleyemedim yarın sabah tekrar denerim bakalım olacak mı.çok merak ettim.

canım valla bende denedim olmadı kaç defa hemde olmuyo nedense bende bir problem var heralde herkes açabildiğine göre

ya kızlar bu şarkı dinleme sitesinde y ile başlayan isimlerde yadesu ismi çok hoşuma gitti fakat bir türlü anlamını bulamadım arnızda anlamını bilen varmı

ohh be bende dinledim sonunda bugün sanırım sitede sorun varmış bikaç gündür benim gibi birkaç kişi daha dinleyemediğine göre sorun benden kaynaklanmıyomuş ama gerçekten çok güzeldi yaaaa bayıldım

çok güzelmiş teşekkür ederim bilgilendirdiğin için...

çok gzelmiş çok beğendim inşallah bigün bebeğim olurda bende ona ninniler söylerim ağlıyacam şimdi ya çok teşekkür edrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…