Bebeğinizin adıyla ninni

cok guzel arkadasim emegine saglik bende asmin helin dusunuyorum kizim olursa harikaydi ikiside dinledim muhtesemdi

çok güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

:emir_bebek:bende oglusumu kucagimi aldim.gerci bebeklikten ciktida uc yasinda ay adida ayberk hep sevdim hem oksadim beraber dinledik cok mutlu oldu kendi ismini duyunca cok guzeldi ya cok sagol.simdi
37 haftalik hamileyim ilerdede kizimla dinleriz insallah.cok guzel bi paylasim olmus cok sagol.

süpermiş cok sagol valla isimde tam bir karar verelim indiricem mp3 nü bebegime dinledicem sonra :KK66:

http://ailemiseviyorum.com/ninni.php

kızlar bebeğinizin adıyla ninni dinlemek istiyorsanız tıklayın, ben dinleyince çok duygulandım yaa gözlerim doldu..:emir_bebek
çok güzelmiş benim oğlum 14 yaşında başka bir şehirde okuyor onun ismiyle dinledim çok kötü oldum ağlammak için sıktım kendimi özledim çok o benim hala bebeğim birkaç güne karnesini alıp gelecek inş.ona kardeş gelmesi için uğraşıyoruz oda çok istiyor güzzel duygular Rabbim her isteyene bu duyguları yaşatsın sanada tşkr ederim arkadaşım güzel bir paylaşım olmuş:1hug:

benim oglusumun ismine yapmamislar yaaa uzuldummm simdikkk

teşekkürler arkadaşım çok hoşuma gitti. dün düşürdüm bebişimi ona koymak istediğim isimle dinledim çok duygulandım.

çok gusel ya bende kendı ısmımı yazdım dınledım:eek: napım benım bebem yok evlı dılkım gamyoncuiremsu

kendi adımı dinledim bende çok güzel yaa teşekkürler

ben dinleyemedim olmuyoooooo

:çok üzgünüm:çok kötü oldum di nleyince açıkçası yavrularım geldi aklıma kaybettiğim

kızım adına olanı bulup indirmiştim önceden..
cidden cok süper bişey ...a.s

çok güzel gerçekten sağol canım arkadaşım paylaşım için dinlerken çok duygulandımmmm

çok duygulandım ya.bi bebegim olsaydı böle ninniler söleseydim.....senağlamasenağlamasenağlama

X