bebeginiz kac ml sut iciyor?

canım doymuyorsa takviye yapsaydın.
sütün çekildi mi
sütün az da olsa varsa emzir arada

oyle yaptim zaten ilk 1 aya kadar fakat artik emmek istemiyor agzina bile almiyor doktorum beni uyarmisti dinlemedim mama cok geldigi ve tatli oldugu icin cocuklar emmeyi birakiyormus canim ve oylede oldu ne yazikki

kızlar benim oğlumunda çabuk karnı acıkıyordu benim fazla sütüm olmadığı için istedikçe 120 ml. mama veriyordum. çok kusmaya başladı doktora götürdüm doktor bana kızdı bu şekil vermeye devam edersen bebeğin sindirim sistemini bozacaksın ddedi. bana 3 saatte bir 120 ml. verdi. doktorunuza danışın derim ben

benim de bebeğim ikinci ayına girdi ben hem emziriyorum, hem de mama veriyorum sütüm yetmediği için.. ben de 3 saatde bir 120 lik mama veriyorum

oyle yaptim zaten ilk 1 aya kadar fakat artik emmek istemiyor agzina bile almiyor doktorum beni uyarmisti dinlemedim mama cok geldigi ve tatli oldugu icin cocuklar emmeyi birakiyormus canim ve oylede oldu ne yazikki

emmiyorsa sut pompası ıle sagıp versen:uhm:
en azından anne sutunden mahrum kalmamıs olurdu

benim bebeğimde akşamları hep uyanık ve çok sık acıkıyor sanırım sütümde o zamanlar yetmiyor bende dün 60 ml mama verdim.ağladı bir 60 ml daha verdim.biraz kustu ama anne sütüde alsa kusuyor.
Mama vermek istemiyorum ama aç kalmasından iyidir

kızlar kızım 66 günlük bende emziriyorum çok nadir mama veriyorum mama vereceğim zamanda en fazla 60lık veriyorum.sizin verdiğiniz cc leri görünce çok şaşırdım.gece daha az emdiği için göğsümü sağıyorum ve gündüz biberonla kendi sütümü verdiğim de oluyor.çok sıkışırsam mama veriyorum.arkadaşlar emziremiyorsanız en azından sağıp stünüzü vermeye çalışın biliyorsunuz ki anne sütü çok önemli.yaın doktora gidez bakalım kaç kg olduk.a.s.

Bende şaşırıyorum valla . nasıl bir seferde o kadar içebiliyorlar diye. benimki de 60 cc içiyo mama verirsem. geçen gün 90 verdim hemen çıkardı. göğsümü sağıp veriyorum işe giderken.idare ediyoruz bakalım.biran evvel eklere geçsek ama daha iki ay var. 4.ay bitiminde azıcık reçelli yoğurt muhallebi falan veriyo doktor.

bende sizinkileri gorunce sasiriyorum nasil olur 60 cc nasil yeterli olur arkadaslar normalde bebeginiz 6 kilo ise 150 cc icebilmeli 150 cc den 180 cc ye kadar. mama kilosuna gore ayarlaniyor 60 cc cok az gibime geldi

X