bebeğinin mezarını koklayan anneler

pelinsuat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
52
0
37
bayramda bebeğimi ziyarete mezarlığa gittim herkes çocuğuna bayramlık alıp sevindirirken ben bebeğimi dualarımla sevindirdim birdefacık alıp koklamak bağrıma basmak sonra tekrar yerine koymak istedim bebeğimin yerine toprağını kokladım öptüm sarıldım.ben bebeğime doyamadım ama doysun kara topraklar allahım hepimize sabır ver :çok üzgünüm:

canım benım pelın ya melegın senı öbur dunyada beklıyor olacak....

dualarım senınle

canım benım ya uzulme neolur ıns alahım tekrara nasıp eder sana bebıs onu doyasıya koklarsın mevlam hayırlısını versın benımde 3 dusugum oldu ama bılıyorum senın acın kat kat benden fazladır elden bısey gelmıyo ısteeee

Canim benimde bi bebişim toprakta. Minicikti bedeni. Ma gidemiyorum bol bol dua ediyorum çok zor . Rabbim inş bi dah böyle acio göstermesin . Evlat çok zormuş....... Ama üzülmek çare değil ki . Insaniz elbette üzlüyoruz .......rabbim kolaylik ve sabir versin ............bu aciyi yaşayanlara inşşşşş...........bol dua et inş.. .. Mekanlari cennet ols..........

allah sabrını versin kardeşim
sizleri böyle okuyunca içim sızlıyor bir anne olarak çok zor....
rabbim bir daha yaşatmasın

allah sabır versın arkadasım evlat acısı zor.bı an kendımı senın yerıne koydum cok zor allah dayanma gucu versın.allah sana hayırlı bır evlat nasıp etsın.

Malesef bende erken doğumla kaybeim 5.5 aylik mezara gidemiyorum gitmedim bilmiyorum yapamiyorum ne yapmaliyim sizce bkmadiğim içinde pişmnaim ama dayanamiyorum cesaretim yok mezarlarina gitmeye benimde ikizim meleklerim var meleknur'um ve celil'im....... Bu bayramda yanimda olacaklardi kaybetmeseydim...... Ama olmadi...... Olamadi.....

pelin bebeğin eşinden ayrıldı dimi senin canım..
peki nasıl öğrendin.kontrole gittiğinde mi?

Allah sabır versin yavrunu toprağa vermek çok zor.Ya şehit anneleri onlar nasıl dayanıyor.Rabbim dağına göre kar verirmiş..20 yaşına kadar besle büyüt.Ay Allah ım ay inanın içim kanıyor.Allah hiçbir anneye çocuğunun toprağını koklatmasın.Yaşayana da sabır versin.Amin amin

çok acı..
Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.
bende 6 ay önce 6 aylık hamile iken bebeğimi erken doğum ile kaybettim.
yaşamadı hiç, küçücüktü çünkü...
mezarına gittim bayramda, mezarıda küçücüktü..
dünyaya bile gelemeden mezarı var oğlumun.
Allah'ın sen meleklerinden ayırma yavrularımızı..

çok acı..
Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.
bende 6 ay önce 6 aylık hamile iken bebeğimi erken doğum ile kaybettim.
yaşamadı hiç, küçücüktü çünkü...
mezarına gittim bayramda, mezarıda küçücüktü..
dünyaya bile gelemeden mezarı var oğlumun.
Allah'ın sen meleklerinden ayırma yavrularımızı..

amin canım kardeşim.evlat acısı çok zor.rabbim size bu acıyı unutturacak sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin diyorum.gerçi unutulmaz ama hiç olmazsa bir nebze olsun hafifletir...:çok üzgünüm:

off canım ya çok üzüldüm allah sabır versin yattığı yerler nurdur şimdi bebişinin hiç kolay değildirsenağlamasenağlamane diyeceğimi bile bilemiyorum :a015:

X