Bebeğini bırakmak zorunda olanlar

bebiscimkayra

bende bilmiyorum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
317
1
Arkadaslar ben üniversitede okuyorum ve son senem birinci dönemi c i atlattım ve şimdi ikinci dönem kaldı...3 ay daha gitmem lazım...bebeğim 45 günlük....ve yarın başlamam lazım...öğrenci olduğum için 1 ay rapor alabildim....
Ben bebeğimi nasıl bırakacağım mecburum.....
Allah yardım etsin...
Işe gitmek zorunda oln yada bazı sebeblerden dolayı bebeğini bırakmak zorunda olanlar burada paylaşşalım duygularımızı

ben varım canım 15 nisanda raporum bitiyor bebeğim 2aylık olucak çok küçükler daha annem bakıcak ama annenin yerini ne tutabilirki seni çok iiyi anlıyorum allah yardımcımız olsun

meraba arkadaşlar...iki gündür bebişimi bırakıp okula gidiyorum...annem sağolsun bakıyor...ÇOK ŞÜKÜR KORKTUĞUM GıBı OLMADI.....KAYRACIĞIM KARNI TOK OLDUĞUNDA DURUYORMUŞ...AMA ıNADI BANA GALıBA..BEN VARKEN DEVAMLI BENı EMMEK ıSTıYOR....SÜTÜÜMÜ SAĞIP BIRAKIYORUM...
OKULDAN EVE GELıYORUM BıR GÖĞSÜMDE BEBĞıM BıR GÖĞSÜMDE SAĞMA MAKıNASI NE YAPAYIM ZAMANI ANCAK AYARLAYABıLıYORUM.....SABAHTA KALKIP YıNE AYNI ŞEKıLDE YAPIYORUM....DOLAPTADA YEDEĞıM VAR ZATEN.....
ALLAH YARDIM ETSıN VALLA BEBıŞLERıNDEN AYRILANLARA.....
ANNEM AĞOLSWUN O OLMASA AKLIM HEP EVDE KALKIRDI......

canım nekadar sanslısın.annen yanınızda.ben 20 mayısts işbaşı yapacagım bebegım 90 gunlukken yani.kimsem yok bakacak.ücretsiz izne ayrılmayı düşünüyorum o kadar minikken bakıcıya veremem.maddi acıdan sıkıntı olacak cunku yeni ev aldık borcumuz var ama bebegimiz için katlanacagız
onu bırakıp işe gitmek zor gelecek bir diğer odaya gitmek bile zorken:1no2:

allah yardımcın olsun canım...bencede bakıcıya bırakma....ben güüvenemem ama zorunda kaldın mıda işte....ya anem de şansıma bakıyor...krizden dolaayı i,şten çıktı...işten çıkmasaydı ben de ne yapacaktım bilmiyorummm...

kızlar aynı dert bende de var. Benim annemler ankaradlar. Ben diyarbakırdayım bu dönemi rapor ve ücretsiz izinle bitireceğim ama seneye oğlumu kime bırakacağım bilmiyorum dua ediyorum vicdanlı bir kişiye denk geliriz inşallah ne olur dua edelim birbirimize.

inşallah arkadaşım hepimizin yardımcısı olsun ALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…