bebeğine kivi veren varmııı

selocan16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
65
0
arkadaşlar hep aynı meyvelerden sıkıldık elma armut muz
çilekde hormonlu veremiyorum dün pazardan kivi aldım dr sormayı unutmuşum verilmesi uygunmu diye
aranızda kivi veren varmı

bende unuttum sormayii yaaa,kividen biraz cekiniyorum ben

sanki alerji riski yüksek gibi geliyor ama en iyisi sormak.

walla ben 4. ayından berı verıyorum puresını vermek cok zor oluyo cekırdeklerını ayıkla falan ama suyu daha kolay cam rendede rendeleyıp bezde sıkıyorum

Hadı ya bende allerjık sandıĞım ıÇın hıÇ vermedım versemmı acaba. Ama benımkıne domates dokundu o da dokunur kesın.

ben verdım..Çekırdeklerı aynen kakadan Çıktı:)))1 kere verdım azıcık..muzla karıŞık..ÇÜnkÜ tek verdıĞımde bıraz ekŞı geldı..bıŞey olmadı ama dedıĞım gıbı 1 defa verdım

çilekde hormonlu veremiyorum dün pazardan kivi aldım dr sormayı unutmuşum verilmesi uygunmu diye

canm biz daha gün 2 önce doktorumuzdaydık kivi suyu ver dedi daha vermedim ama alim vericem

cnm bende 2 kere suyunu verdim bişi olmadı ben bu hafta yesil eriği malta eriğinide cam rendede sıkıp suyunu veriyorm

Sen çok yaşa emi, valla bende düşünüyorum 3 gündür, duruyor kivler, çürüyecek sonunda....
Benimki cherry domatesleri öyle bir somuruyorki anlatamam, bişeyde yapmadı domates ki, en alerjik sebzelerdendir. O da bişey yapmaz herhalde, çekirdeklerde olsun içinde nolcak, kesin en çok vitamin o bölümdedir, herşeyde olduğu gibi.

cnm bende 2 haftadır falan veriyorum hiç bişey olmadı.1 elma yarımdan biraz az muz bide yarım kiviyi cam rendede rendeleyip püre halinde veriyorum.çekirdeklerini falan ayıklamıyorum kivinin

arkadaşlar bende 1 kez verdim ama çok ekşi geldi oğluma titredi valla yerken bende içine accık pekmez koydum verdim ama accık bugün muzla karışık vercem haftayada malta eriği alcam bakalım sevecekmi biz biraz tatlıcıyız galiba yeşil erik yyemez heralde oglum portakal suyuna bile ekşitiyordu suratını

biz de kivi yedik bugün , pek bi sevdi benim sıpa tatlı şeyleri hiç sevmio illa ekşi olacak.. anasına çekmemiş sıpa

valla geçen hafta verdim ben çekirdekleriyle ezerek.. ekşi ekşi severek yediler... tatlılarıda seviyor oğluşlarım..

CANIM benim oğlum 5 ay 23 günlük ben günde bi tane kivi veriyorum.hiç zararını görmedim. iki haftadır devam ediyor böyle.

bende versemmi acaba düşünüyordum suyunu sıkıp bi tattırayım belki ekşi gelebilir acaba alerji falan yaparmı?

valla bizim doktor kivi, çilek ve tropikal meyveler verme dedi dün gittiğimizde. anlamadım ben bu işi...

azcık yoğurt çilek şeker ve kivinin yarısını robottan geçir meyveli yogurt yap içinde kivide yemiş olur ekşiliği pek belli olmuyo

kızlar ben dr.a sordum dediki .u aylarda verilmesi şu bakımdan sakıncalı oda eğer lalerjik yapasa büyüğüncede yiyemezmiş bu meyveleri. o bakımdan yedirmeyin dedi. bende hiçbir alerjisi yok ben yediriyorum dedim. o zaman vereilirsin dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…