Bebeğine ilaç kullanmak istemeyenler neler kullanıyor nasıl yol izliyor ?? Ve bebeğim 4 buçuk aylık boynunu tam kaldiramiyor lütfen bilgi ve tecrub🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En ilaçlari sevmeyen doktorlar bile d vitaminini kullanmayı tavsiye ediyor. Kamil gelişimi için önemli. artık öyle doğal yollardan d vitamini alsın diye birşey yok. Biz güneşten çok fazla.d vitamini alabilen bir ülke değiliz. Dik acılarla gelmediği için.

Yumurta da d vitamini olur mesala ,ama onlarda kümeste yetişen tavuktan olduğu için eee d vitaminini nereden alacaklar

Mantığıniza yatmayan bir konuysa cevap vermeyin hanımefendi. Ben ne yazıp ne yardimi istiyorum bana yazılanlara bak. Buraya yazarak hata ettim galiba. Benle aynı fikirde olan kişiler fikir verebilir mi demiştim baştan.
Biz genelde burada yanlış olana yanlış deriz hanımefendi! Allah göstermesin ufacık bebeği kocakarı zıkkımlarıyla zehirlersiniz bile! Bu kadar zır cahil olup özgüvenli olmanız benim kafamı kopartıyor resmen! Hiç mi doktor yüzü görmediniz? Bebeğe yazık, yoksa banane sizden.

Tamm o markayı arastiricam. Cuma günü doktoruna da sorarım. Çok teşekkürler. D vitamini bitmişti. Doktor günü gelmesini bekliyordum

Haha haaa... Sen kndi bildiğin gibi yap bitki yapısını okumayip bilmediğin konualrda konuşmak için konuşma. Ağzı olan konuşuyor mübarek
Bende sizin için aynı şeyi düşünüyorum ağzı olan konuşuyor bu kadar kişi yanlış bi siz doğrusunuz dimi ?

Kime göre neye göre yanlış. Bı semizotu söylemem de hayatımı kocakarı seyleriyle geciriyormus gibi konuşuyor. Böyle bsiey duydum dedim yaptım demedim. Her ay doktoruna gidiyrouz. Bebeğe yazikmis. Bos boş konuşma. Çık actiyim konudan. Bebeğimi benden çok düşünecek değilsin. Ufacık şey olsa doktordayim ben. Alternatif tıp olrak soru sordum ben.

Siz marka sormamissinizki doğal yağlar, kocakarı yöntemleri varmi onlara inanıyorum demişsiniz, sonrada kıvırıyorsunuz marka sordum diye. Bilime değilde kocakarı yöntemlerine inanan birine ne desem boş
Faydasına inaniyrm alternatif tıp olrak demk isteidm. Ayy faydalanmaktanncok açıklamaya yapıyorum boş yorum yapmayın çıkın ya. Ne kdr boş insanalrisinz. Bilime inanmadigim nerden çıktı. Dedikoducu mahlle kadinlari gibi.

Orda bana marka onerip dediğimi anlayip yazanda oldu. Elestiri yapmk için yazan da oldu. Herkesin doğrusu kndine. Çoğunluğa uyarak doğru seçilmez
Bazı durumdalar doğru tektir burada da doğru tek tartışmaya açık bir durum yok

Kendiniz kocakarı ilaçlarına inandığınızı yazmışsınız, ben değil. Zaten bu eğitimsizlikle çocuğu nasıl eğiteceksiniz orası da muamma. Burası herkese açık bir platform. Paşa keyfiniz yorumlarımı beğenmedi diye yanlışa dur demeyi bırakacak değilim. Bu davranışlarınızla hiç tanımadığı insanlar bile bebeğinizi sizden çok düşünüyor. Ha bir de, adres yollayın da bir Dil Anlatım kitabı hediye edeyim.

Tepki alınca kivirmayin lütfen.İlk mesajda 4 buçuk aylık bebeğe çörek otu yağı,semiz otu vermekten bahsediosun.Sacma sapan fikirlerinize gereken desteği bulamayınca da yok ben temiz içerikle d git aradım,yok kibar konuşun.Arkadaslar gayet kibar konuşmuşlar size.Doktor hanımefendi bilimsel olarak anlatmış durumu siz hala nelerden bahsediyorsunuz.Semiz otu yemeği yapın bol salçalı tuzlu,yanına da bi soğan kırın,bu bardak daha ayran tamamdır bu iş.Bilim ne ki bosveriiiinnn.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…