Bebeginde kalca cikikligi olan var mi arkadaslar

fatoss58

üc kücük melegin Annesi
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
248
0
Cok endiseliyim arkadaslar bebegimde kalcacigi olma ihtimali cok yüksek ,aranizda böyle bir sorunu olan var mi yardim istiyorum.
ilk kontrolümüzde ultrason konturolünün cok iyi olmadigini söyledi doktor, bu gün tekrar gidecegiz bakalim ne diyecek?Bebeklerinize dikkat edin bir ayagi diyerinden biraz kisa ise olma ihtimali var arkadaslar,bebegimde cok az var birde bir bacagi diyerinden daha kilolu sanirim yardimmmmmmmm

kalca ultrasonun yapılsın once kafaya takma okadar erken teshıste tedavısı cok kolay.gecmıs olsun...

canım ii çıkar inşallah ultrason sonuçların.geçen ay bizde usg çektirdik iyi dediler ama 12.haftanın sonunda tekrar bakacaz dediler.bu ayın sonunda tekrar gidecez yani.umarım bişey çıkmaz.

canım geçmiş olsun hemen endişeye kapılma tatlımm...
geçen ay bizde çektirdik bişey çıkmadı.. inşallah iyi olur fatoşcumm..

Canim umarim ii çikar sonuçlar...çok geçmiş olsun..bizde 2 gün önce karin ultrasonu çektirdik kilo alimi az olduğu için bişey çikmadi çok şükür...

canm endişe etme ya gerçi insanın elinde değil kalça çıkıklarının tedavisi var hiç merak etme

Cok tesekkür ederim arkadaslar Allah a dua ediyorum insallah birsey cikmaz , saat 4 de randevumuz gelince yazarim tekrar Allah yavrularimizi korusun öpüyorum arkadaslar.

inşallah bişi çıkmaz fatoşcumm içini ferah tut cnm

inşallah bişi çıkmammıştır canımmm...sen şimdi endişelı olduğun için bacağının biri şiş gelıyordur canım sana korkma yoktur allahın iznıye bişiciği yavrunun

geçmiş olsun canım içini rahat tut umarım bişey yokmuş. Bu konuda sana söylemek istediğim ben 1 yaşındayken ailem farkketmiş 7 aylık doğmuşum yürümek isteyipte yürüyemediğimi farketmişler dr un vurduğu kemik iğnesiyle olay anlaşılmış kalça çıkığı ameliyatı olmuşum çok şükürki şuan herşeyim normal herhangi bir sakatlığım söz konusu bile değil ki şuan teknoloji 79 yıllarındaki gb kısıtlı değil korkma için rahat olsun bişey çıkmaz inşallah.

oğlum her iki bacak kalça çıkığı eğilimiyle doğdu. iki ay eski usul kumaş bez bağladık iki kat olacak şekilde hazır çocuk bezi yasak iki ay sonraki ultrasonda hiçbir şey kalmamıştı şimdi büyüdü kocaman oldu hiçbir şeyi yok ama o zamanlar çok üzülmüştüm tecrübeme güven ve üzülme derim Allah dermansız dert vermesin geçmiş olsun

Cok tesekkür ederim arkadaslar ilginizden dolayi.
doktora gittim ve malesef iyi degil bu hafta ortopediden omuzdan takilan bacaklari askida tutan birsey alacagiz ve gece gündüz takacagiz iki haftada birde kontrolümüz var .Kizimda zaten huysuz bakalim onlarla nasil duracak Allah yardimcimiz olsun.Cok sükürki dermansiz dert degil Allah im sizin bebislerinizi korusun bana dua ederseniz sevinirim..........

geçmiş olsun canım umarım bu tarz şeylerle atlatırsınız ama sonucunda ameliyat varsada hiç endişelenme bebeğin annesine tıpış tıpış koşacaktır.

Insallah canim cok tesekkürler eylül79 sende saglikla bebisine kavusursun insallah.........

Cok tesekkür ederim arkadaslar ilginizden dolayi.
doktora gittim ve malesef iyi degil bu hafta ortopediden omuzdan takilan bacaklari askida tutan birsey alacagiz ve gece gündüz takacagiz iki haftada birde kontrolümüz var .Kizimda zaten huysuz bakalim onlarla nasil duracak Allah yardimcimiz olsun.Cok sükürki dermansiz dert degil Allah im sizin bebislerinizi korusun bana dua ederseniz sevinirim..........

Canım çok geçmiş olsun ..Benim bebiştede büyük ihtimal kalça çıkıklığı var senağlamadoktorumuz olabilir dedi.salı günü usg cekilicek..Canım bebişinin bacaklarında yada durusundamı bir değişiklik var?:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X